Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Legalizace.cz » Semínka seniorům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Semínka seniorům Příspěvek č. 1

Dobrý večer Chcel by som sa opýtať či je ešte aktúalny projekt Semínka seniorům. A či je možné žiadať o semena aj zo SR. Moc ďakujem za každú radu

Old Post 11-03-2013 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honeyegg
Nový Člen

Karma uživatele Honeyegg - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 2

Zdravím,

otvírám už neaktuální téma, abych se s vámi podělil o informace.
AKCE STÁLE BĚŽÍ.Sám jsem před nějakou dobou projížděl net a hledal informace. Moc sem toho nenašel, přesto jsem to zkusil. Po odeslání obálky přesně podle postupu jsem asi dva týdny čekal. No dočkal jsem se. V obálce došly informační materiály, které se týkají pěstu, výroba mastičky,oleje a to hlavní - cca 40 ks regular semen. Kolem 17 jich bylo ve zkumavce umístěné v sáčku s nálepkou Top Tao outdoor mix. Zbytek normálně v dýleráku. Takže vy, kteří máte zájem, neotálejte. Funguje to.

Cannabis + Yerba maté - source of refreshment

Old Post 09-04-2014 v 16:49 PM
Honeyegg je offline   Profil uživatele Honeyegg   Find more posts by Honeyegg   Foto galerie člena Honeyegg   Click here to Send Honeyegg a Private Message   Add Honeyegg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 3

Zdravím mohl bych dostat informace do pm , jak odeslat obálku nedoporučenou poštou ? a zbytek informací také děkuji

Old Post 09-04-2014 v 19:50 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 4


Zdar pošleš ofrankovanú obálku to znamená že potrebuješ:
1. Malú bublinkovú obálku (minimálne A5) Na ktorej bude tvoja adresa.
2. Veľkú obálku (do ktorej sa tá menšia zmestí) S adresov Legalizace.cz
3. Čestné prehlásenie ktoré nájdeš na Legalizace.cz v sekcii Semínka seniorúm. Vytlačíš, vypíšeš, podpíšeš.
4. Poštové známky alebo peniaze

Do veľkej obálky s adresou Legalizace.cz hodíš čestné prehlásenie, známky alebo peniaze a málú bublinkovú obálku A5.
Malú obálku nelepíš v nej ti prídu semiačka a letáčiky. Iba napíšeš svoje meno, adresu a prilepíš známky.

Nedoporučená pošta pre dopis je úplne tá základna čiže stačí hodiť obálku do schránky pošty alebo priamo zaniesť na poštu a povedať že to chceš odoslať nedoporučene.

Ešte by som chcel napísať aby ste to nezneuživali. V dnešnej dobe už málo kto robí niečo pre druhých vo volnom čase. Je to určené hlavne pre starších ľudí ktorý si tie semena fakt nemajú ako zohnať. Treba ochotu vrátiť. Napríklad zakúpením predplatného časopisu a tak podobne.
Združenie Legalizace.cz ma po dvoch rokoch stále milo prekvapuje svojou profesionalitou, ochotou a prístupom k ľudom.

Naposledy upravil Jurgiano 09-04-2014 v 20:36 PM

Old Post 09-04-2014 v 20:22 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 5

Ani mě nenapadlo to zneužít , mám známého a jeho bratr má roztroušenou sklérózu , chci to dát jeho rodičům, a časopis už mám dávno koupený )
Každopádně Díky za odpověď

Old Post 09-04-2014 v 20:43 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leb27V2
Nový Člen

Karma uživatele Leb27V2 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

Po 3rok som to skúsil a tento rok sa podarila jedna taká akú som za celú "svoju prax"ešte nevidel takže super môžem len odporučiť!!!!!

UNFUCK THE WORLD!!!

Old Post 01-10-2019 v 10:13 AM
Leb27V2 je offline   Profil uživatele Leb27V2   Find more posts by Leb27V2   Foto galerie člena Leb27V2   Click here to Send Leb27V2 a Private Message   Add Leb27V2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3248800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív