Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » ultratichý ventilátor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Dotaz ultratichý ventilátor Příspěvek č. 1


čau
ted trošku řešim hluk a tak koukám po nakým vhodným ventilátoru
na odtah . ted používám TT 125 a i když ho mám v krabici vyplněným rockwolem a napojenej na sonoflex tak stejně mě to příde hlučny ,

tak bych uvítal kdyby někdo řešil podobnej problém a hlavně vyřešil
byl bych rád .

Nedávno jsme narazil na tento ventilátor a prodejce mě říkal že v tichosti nemá konkurenci a s napojením na sonoflex to bude tichy mrtě.

Ventilátor TD 350/125 SILENT

Old Post 20-02-2013 v 13:06 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 2

cuzz, zabal ten ventas do starýho millitanu a poves ho na gumky do boxu, tim omezis vibrace, taky zalezi na tom jak mas ten sonoflex namontovanej, musis vyzesit ty spoje okolo ventasu, jde to vyresit levneji nez ten silent, ale pokud si dobre pamatuju tak na 1050 m3 ma hladinu hluku 22 db (nejsem si jistej takze to ber jako orientacni udaj) a to je hluk sepotu, coz se super, jako asi takhle jde udelat skrin do 10 tis a jde udelat za 50 tis, s tou za 50 to je radost ale jde to i za tu 10 tis, zalezi na tom na co mas bunky, jseli jsi kutil das to dokupy, jesli nemas hluboko do penezenky jdi do toho silentu GL aloha

Old Post 20-02-2013 v 13:25 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

skús toto

http://www.ebay.com/itm/HYDROPONIC-...=item43b83a5dcf

cena super a čo je polske zle nebude

Old Post 20-02-2013 v 13:55 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

to TT mám pověšený nad stanem takže vibrace ten hluk nejsou , sonoflex mám utěsněnej dobře. ta cena samozrejmě hraje roli ale když to bude fungovat podle mých představ tak si radši přidám ...

Old Post 20-02-2013 v 21:36 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5

ten ventilátor co mě nabízíš je jo průměr 100 já chci ale 125 min.

Old Post 20-02-2013 v 21:37 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

nejde mě o zkoušení ale něco osvědčenýho s čím maš třeba zkušenost

Old Post 20-02-2013 v 21:41 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 7

Zdar, Silenta jsem slyšel a je opravdu tichý... slyšet je jen proudění vzduchu, je tedy potřeba dát pozor jak umístíš sonoflexu. když ji někde ohneš do pravého úhlu, tak bude slyšet jak tam proud vzduchu naráží... Pokud budeš tedy investovat do takovéhoto venťáku, chce to pořádně naplánovat trasu sonoflexi a její vyvedení z místnosti ven ;-)

Old Post 20-02-2013 v 21:58 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 8

http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2BSILENT
http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2BSILENT
http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2BSILENT

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 20-02-2013 v 22:00 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

díky za odkazy ale ty mě moc tedy neposunuli od rozhodování ...

nevim přemýšlím o prima klima 125 s regulátorem otáček
přes noc by mohl jet na nízké otáčky a tím by byl vyřešen hluk.

musim taky řešit sílu jelikož už ted mám co dělat to uchladit s TT 125
co pak tepr v létě .

mám takovou představu že bych ventilátor hodil kousek dál od skříně
ale vubec nemám představu po jak silným ventiláterem mám uvažovat aby byl schopnej to vytahat . bych to viděl cca 3m sona - ventilátor a 7 m do skříně sono

dík za reakce.

Old Post 08-03-2013 v 23:18 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

PRIMAKLIMA 125CTRL, ti vzhledem k hluku nedoporučuju. funguje výborně ale je v něm triakový regulátor otáček a ten při snížení otáček bzučí, to znamená že při snížení na 20% výkonu to dělá stejnej hluk jako na 100%..

Old Post 28-04-2013 v 17:35 PM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_SOT_
Stálý Člen

Karma uživatele _SOT_ - 83% PěstitelskáKarma uživatele _SOT_ - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 11

TD Silent 350m3/125 je opravdu tichy ,spis je slyset proudici vzduch smerem ven ktery se da omezit tlumicem . Mam to a muzu jen doporucit ...akorat ta cena

Old Post 30-07-2013 v 18:31 PM
_SOT_ je offline   Profil uživatele _SOT_   Find more posts by _SOT_   Foto galerie člena _SOT_   Click here to Send _SOT_ a Private Message   Add _SOT_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 12

Čaute, práve skladám box s led panelom Vero29 7.gen 190W hlavne koli teplotám oproti HPS a snažím sa vybrať čo najtichšie komponenty.Pokukávam po ventilátore TD 350/125 SILENT ale neviem aký box vybrať, do úvahy pripadá box 60x60x180 alebo 90x60x180, v obidvoch prípadoch by som išiel 4x kvetináč s tým že pri boxe 90x60 by bolo miesto aj na zvlhčovačku.Problém je v tom že ak zvolím box 60x60 tak sa mi tam nevojde tento veňtas aj s pacháčom.Ventilátor samotný má dĺžku 462mm + pacháč 250mm + sonoflex ďalších cca 150mm.Ďalšia vec - ak zvolím box 90x60x180 bude stačiť ak TD 350/125 SILENT pobeží na 1. stupni tj. 250m3/hod?Poraďte

Old Post 05-04-2018 v 22:58 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od fotosynteza
Čaute, práve skladám box s led panelom Vero29 7.gen 190W hlavne koli teplotám oproti HPS a snažím sa vybrať čo najtichšie komponenty.Pokukávam po ventilátore TD 350/125 SILENT ale neviem aký box vybrať, do úvahy pripadá box 60x60x180 alebo 90x60x180, v obidvoch prípadoch by som išiel 4x kvetináč s tým že pri boxe 90x60 by bolo miesto aj na zvlhčovačku.Problém je v tom že ak zvolím box 60x60 tak sa mi tam nevojde tento veňtas aj s pacháčom.Ventilátor samotný má dĺžku 462mm + pacháč 250mm + sonoflex ďalších cca 150mm.Ďalšia vec - ak zvolím box 90x60x180 bude stačiť ak TD 350/125 SILENT pobeží na 1. stupni tj. 250m3/hod?Poraďte


Bacha, TD.čka sú skutočne krásne tiché ventilátory, jedná sa však o axiálne odťahy - akýkoľvek ohyb v sonoflexe alebo napojenie uhlíkového filtra radikálne znížuje tlak v potrubí = podstatne menej odsávaného vzduchu.

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 12-05-2018 v 10:21 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2016 - Čo najtichší ventilátor? - 1 odpovědí
22-11-2007 - potrubni ventilator - 9 odpovědí
20-04-2006 - ventilátory - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9918340 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív