Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Začátečník- dotazy na zkušenější
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 33

No právě jsem nad tím přemýšlel co všechno bude v té prodlužce.. Mělo by to být asi toto:

Odtah: TT125
Světlo: Sunmaster 250W Dual spectrum

Jinak tam asi nebude podle mě nic, ale je možný že mi něco nedošlo, proto jsem tady Takže určitě pište na co sem zapomněl a nedomyslel

A prodlužovačku bych mohl pořídit přepěťovou doma jednu máme u počítače třeba tuhle..
www.mall.cz/prepetove-ochrany/apc-surgearrest-p5b-fr-5z?v=472503
Jen se chci zeptat ta zásuvka má zabránit tomu, že v případě přetížení (blesk nebo nějak jinak) kdy by se mi za normálních okolností zničil odtah a světlo ta zásuvka zamezí průchodu elektřiny a tím zabrání zničení ?

12345: Já si toho neskonale vážím tvé ochoty a děkuju moc ( i všem ostatních samozřejmě ) Ale jak jsem řikal elktrika není moje kamarádka takže když se mi řekne "spinat pres stykac..kup CYKY 2,5 mm prurez" Tak jsem z toho trošku v lese Ale něco si o tom pohledám a dám vědět

Odhlučnění snad už zvládnu něco jsem o tom pohledal zeptal se

Vím že se strašně naotravuju, ale radši se zeptám na každou pitomost abych toho co nejmíň pokazil a nemusel třeba nějaké věci dokupovat na poslední chvíli atd.

Old Post 10-10-2013 v 15:44 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 34

Chtěl bych se zeptat když budu zaboxovávat ventilátor a budu to chtít vyplnit Rockwool Airrock ND ( dočetl jsem se o tom tady) kolik myslíte že by měla být ideální tloušťka té vrstvy Rockwoolu v krabici ? 100 ? 60?
Ještě jsem uvažoval koupit rouru sonoflexu širší než ventilátor a obalit ho tím a zbytek místa vyplnit rockwoolem Je to totální capina, nebo by to mohlo fungovat ?

Old Post 15-10-2013 v 21:06 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Namíchaný substrát Příspěvek č. 35

Zdravím
Jsem tu nový a za sebou mám dvě sezóny outu. Na tento pěst padla volba na AF odrůdy. Četl jsem tu, že AF odrůdy nemá moc cenu hnojit na růst, ale raději namíchat pořádný substrát. Proto jsem se rozhodl si namíchat vlastní a hnojit jen na květ. Do květináče se plnil obyčejný zahradnický sub. a nějak jsem složení neřešil. Vlastní kompost nemám.

,,Vymyslel" jsem si toto složení (skoro stejný je ve FAQ až na ten pre mix):
-zahradnický sub. 30l
-kokosový sub. 20l
-perlit 10l
-BioBizz pre mix 5l (takovej kyblík to je)

Bude to kytkám vyhovovat? Nikdy jsem takovou věc nedělal. Dik.

Pyro

Naposledy upravil 10-04-2014 v 15:48 PM

Old Post 10-04-2014 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Re: Namíchaný substrát Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Pyroxid

Bude to kytkám vyhovovat? Nikdy jsem takovou věc nedělal. Dik.


Jasně, udělej to přesně tak. Hnojivo na květ můžeš ve snížených dávkách použít za nějaký ten týden ještě než kytky začnou opravdu kvést. Obsahuje ostatně to samé jako hnojovo na růst - jen v jiném poměru

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 10-04-2014 v 19:25 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2013 - Začátečník - pár dotazů - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0411930 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív