Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mastička podle redytha
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od thaavi
Tak jsem to ještě jednou nahřál a nastrouhal do toho včelí vosk a přidal láhvičku vonného oleje, konzistence je trochu lepší, míň tekutá za pokojové teploty a vůně je také příjemnější. Takhle už to asi nechám

zdravím, přiložím svůj názor, ale jak to budeš dělat je jenom na tobě : sádlo je náchylné na brzké zkažení a musí být v lednici, proto dělám mast z lékařské vazelíny bílé nebo žluté v balení po 1 kg nebo 3 kg ... nevím jestli to "tekuté" na povrchu je vysrážená voda, ale u vazelíny se mi to nikdy nestalo ani při važení mastičky nebo oleje ... osobně mastičku a olej nechávám čistou, protože jakékoliv aroma, další bylinky, menthol můžou někomu jinému působit na pokožce alergickou reakci. Osobně se natřu na potřebné místo mastí nebo olejem a potom si samostatně přidám třeba mentholový olej pro prohřátí ... vařím podobně v troubě na 100 st. - dnešní trouby jsou vybavené termostatem a tak odpadá hlídání teploty nebo vaření ve dvojitém hrnci s vodou jak bylo zvykem donedávna ... ten včelí vosk bych vynechal taky, jinak to vypadá na fotu OK, hlavně ať pomáhá ...

mimacka

Old Post 03-12-2018 v 12:08 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 82

Že to musí být v ledničce je celkem naprd, protože po vyndání je to hrozně tuhé a nedá se hned užívat. Vazelínu jsem nechtěl, mám s ní špatné zkušenosti, vysychá na kůži hrozně dlouho. Tak teď nevím kam s ní, mám celkem dost kelímků, byla by škoda, kdyby se zkazila.

Old Post 03-12-2018 v 15:41 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 83


Takhle to vypadá, když se vyndá mast z ledničky a nechá pár hodin v pokojové teplotě.

Old Post 07-12-2018 v 10:39 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5259830 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív