Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 61 62 63

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 993

řeším problém se smutnicema koupil jsem přípravek biobit XL ale neznám dávkování do půdy a jestli to tam lít samotný nebo můžu kombinovat s hnojkou prosím poraďte děkuju !!!

Mr.Ferda

Old Post 10-04-2014 v 21:21 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 994

citace:
Původní příspěvek od salamist&
takže kdybych neupravoval PH v zálivce (norm 6,9 s hnojkou - neupravené PH) - výtok by byl dobrý? 6,2 +/-?


To musíš vyzkoušet Ale skoro určitě to bude lepší než teď. Po pár zálivkách to změř znova (na výtoku) a podle toho upravuj dál

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 10-04-2014 v 21:21 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 995

citace:
Původní příspěvek od Ferda Mravenčák
řeším problém se smutnicema koupil jsem přípravek biobit XL ale neznám dávkování do půdy a jestli to tam lít samotný nebo můžu kombinovat s hnojkou prosím poraďte děkuju !!!


Tak třeba tady máš tabulku dávkování http://www.lacnepostreky.sk/priprav...gicke/biobit.xl ... a držel bych se spíš nižšího dávkování "kapustová zelenina"

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 10-04-2014 v 21:23 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Problém s listy Příspěvek č. 996

Ahoj, mám nějaké problémy s listy a nejsem si úplně jistý čím to může být způsobeno.

1. KYTKA

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd....dbccb69158e41e9

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd....8637e83a8379e87

Kytka je nějaká povadlejší a listy začínají pomalu žloutnout. Pravděpodobně jsem jí přelil, takže si myslím, že za to může tohle, mám pravdu? Pokud ano, co teď s ní?

2. a 3. KYTKA

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd....b2e73c0b377836f

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd....da7e7f8b65e5ccc

Něco mi začalo ožírat listy, ale nemám ponětí co. Mám celkem 6 kytek, ale ohryzené jsou zatím jenom tyhle dvě.

Předem díky moc za radu!

Old Post 17-04-2014 v 10:33 AM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wamplady
Nový Člen

Karma uživatele wamplady - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 997

Ahoj jsem pěstitel nováček, před týdnem jsem zasadila semínka, všechny mi vylezli ale u jedné roslinky mi začly žloutnout lístky. Nemáte nějaký tip co s tím může být? Moc vody? Díky za info

Old Post 18-04-2014 v 08:15 AM
wamplady je offline   Profil uživatele wamplady   Find more posts by wamplady   Foto galerie člena wamplady   Click here to Send wamplady a Private Message   Add wamplady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 998

kentus-asi bych viděl problém v tom substrátu určitě na sazeničky je potřeba vzdušnost ke kořenům ne mokrá a těžká hlína a třeba ještě kyselá z lesa,,+perlit je třeba ideální...

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 18-04-2014 v 09:45 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 999


hoši je to v prdeli co stím přehnojený/nebo deficit? nebo pH?

And I'm stoned!

Old Post 18-04-2014 v 22:41 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 1000

Negative Creep: Spíš přehnojené kámo. Jestli jedeš hlínu tak jim tedy musel naložit pořádně. Vynech hnojení a prolej je čistou vodou pak by neměli usychat konce listů.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-04-2014 v 08:59 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 1001



přehnojení nebo PH? je to v hlíně a ph zálivky sem snizoval na 6,4

Old Post 21-04-2014 v 13:15 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 1002

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
hoši je to v prdeli co stím přehnojený/nebo deficit? nebo pH?

Přidej dusík, u nízkého PH světlá vršek a je tmavší spodek a u málu dusíku žloutnou zase spodní listy.

Grow Max 150W

Old Post 21-04-2014 v 14:24 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 1003

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
hoši je to v prdeli co stím přehnojený/nebo deficit? nebo pH?



tak mr.men řiká, že je to přehnojený a mě to teda přijde nedokrmený... tak nám napiš víc info jestli chceš kloudnou radu...

Old Post 21-04-2014 v 17:25 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 1004

Téma pokračuje tady..

Old Post 21-04-2014 v 23:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EltonJohn
Nový Člen

Karma uživatele EltonJohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 1005



darec, prosím o radu. Po přepnutí na květ ve druhém týdnu mně začali reznout listy. V době růstu jsem nehnojil ani do do této doby. PH vody kterou jsem zaléval bylo 7,4 po přečtení příspěvků jsem jej snížil na 6,4, ale listy reznou stále. Přikládám foto můžete se prosím podívat a případně poradit o co by mohlo jít ? Nemůže rostlinám chybět mangan ?


EltonJohn

EltonJohn

Old Post 26-04-2014 v 17:00 PM
EltonJohn je offline   Profil uživatele EltonJohn   Find more posts by EltonJohn   Foto galerie člena EltonJohn   Click here to Send EltonJohn a Private Message   Add EltonJohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 61 62 63  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2023 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1574 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3250740 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív