Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » box snů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Hlína box snů Příspěvek č. 1




Ahoj všichni.Po pár modelech o kterých je tady desítky threadů co jsem dělal od jara má zase něco o čem se mi chce psát.
konečně jsem dal dohromady vysněnej box dr150,600w dohromady s lucilu large a elektronickym předřadníkem lucilu,odtah PK160 dvourychlostní s uhlíkovym filtrem home edition 800m3,přítah ufo 420m3,dál potom stojanovej ventilátor 40cm a ec+ph měřák essential.
nacpal jsem tam 45ks 6,5l květináčů s podmiskama který jsou naplněný mixem zemin od gold label,plagronu a od canna,trochu perlitu a na dno keramzit.
Hnojky- ze začátku jsem dával kořeňák od AH,TML,revive a kapky supervit.později jsem přidal bio grow od biobizz.mám doma vodu s ec 0,1 takže ec jsem neřešil.teď jsou ladies tejden po přepnutí a dávám k tomu 1ml/l terra nova bloom a 2ml/l bud ignitor a 1ml/l bloom stimulator od atami.3xzalejvám hnojkama a jednou samotný enzymy.
EC mám na 1,6 a PH držím na 5,8.
Uvnitř jsou:
mau mau
choke berry
blue hell
mk ultra
chees
blue chees
confidental chees
blue grape dream
power widow
shoreline
CBD crew nordle
a ještě jeden model u kterýho jsem si neudělal cedulky
Vytáhnul jsem tři samce choke berry takže už jich zůstalo jen 43.
A ještě první fotky.

Naposledy upravil fanan 23-09-2012 v 20:19 PM

Old Post 11-09-2012 v 23:47 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 2






Ahoj protože se nudim a domů se dostanu až ve čtvrtek,hodim sem pár fotek sušiny z minulýho kola co mám v telefonu.nechtěl jsem to dělat protože tyhle modely jsou tu už hodněkrát ale aspoň to makro se mi docela povedlo-teda proti těm předchozím.
1.visící sage
2.visící critical mass
3.visící ed rosenthal
4+5.makro ed rosenthal
bylo toho 617g z 29ti ladies.
o víkendu přihodim další report z boxu snů.

Old Post 18-09-2012 v 00:10 AM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 3






ahoj.takže 17 dní po přepnutí a musím uznat že jsem udělal nějakou tu chybu.za prvý 43 kousků je na tenhle box moc všechno se mi hrozně vytáhlood příště to vidim na 36 ks.potom jsem vyhodil 3x chees od growshop seeds protože po 14ti dnech od přepnutí jsou květy tak mizerny že to akorat zabírá místo a jedna z nich se vytáhla na 160 cm prostě sračka.ještě musela ven jedna shorline protože chytla stonkovou plíseň ani nevim z čeho asi špinavý nůžky při stříhání listů.dál jsem našel ještě jednoho samce mk ultra z čehož mám pro změnu fakt velkou radost.udělám si vlastní krosy a následně selekci protože semínka od"seed bank" mě přestávaj bavit.z pěti semen jsou max 2 stejný pheno jinak je to každej pes jiná ves.nejhůř dopad doktor od GHS na to že to měla bejt čistá super indika tak dva byli hybridy dva totální sativy a jen jeden fakt hodně indikovej.jinak další fotky
1.celkový pohled
2.celkový pohled
3.blue grape dream
4.zkurvenej chees a to mi ho v jahodě osobně doporučili
5.shorline stonková plíseň

Old Post 24-09-2012 v 19:25 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 4






a ještě jedny fotky kompletu a toho cheesu

Old Post 24-09-2012 v 19:30 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 5






Ahoj všichni.konečně jsem se zase dokonale udělat další fotky. Je to 32 dní po přepnutíchci se tímto omluvit growshop seeds za odsouzení cheesu ten který jsem tam nechal se dal docela dohromady a vypadá zajímavě.na největší sračku boxu pašují bluehell selekci blueberry legendárního šlechtitele DJ Anketa. od medical seeds.každá kytka je úplně jiná a to co na tom vysvětlí tomu se nedá connosieur od advanced nutriens a přidal bloomčástic.ec jsem zvýšil na 2.2.dál už jen fotky
1.celkový pohled
2.celkový pohled
3.chees
4.legendární bluehell
5.krásná neznámá

Old Post 18-10-2012 v 21:59 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 6






A další
1.mau mau
2.blue grape dream
3.CBD crew
4.doctor
5.celek

Old Post 18-10-2012 v 22:40 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 7






ahoj.vůbec už nemám čas tak se aspoň pokusím jakžtakž dokončit co jsem začal a potom si asi dám na delší čas pauzu.
přidávám další fotky který jsou tři dny před kosou tj.13.listopadu.jen si nepamatuju jak se všechno jmenuje.

Old Post 22-11-2012 v 05:47 AM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 8






to byli pohledy na celek a teď to něco málo co si pamatuju
mau mau
doctor
chees
bluehell
superbud

Old Post 22-11-2012 v 05:56 AM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 9






bla bla

Old Post 22-11-2012 v 06:00 AM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 10






poslední makro z předchozího příspěvku je CBD Nordle tak doufám že ty masti budou stát za to.poslední fotky jsou ze 16.listopadu.je to těsně před kosou a po finální kadeřnické úpravě.visící lady je blue chees - docela žumpa.jinak jsem proplachoval 2 týdny vodou a final phase od AN.smoke reporty dělat nebudu protože fakt na to nemám čas.ještě sem někdy dohoím výnos ale bude to asi nic moc kvůli vlhku zimě a taky tomu že jsem přešel z bio novy na zasranej connosieur od AD nechtěl jsem ho vyhodit protože mi minule půlka zbyla.

Old Post 22-11-2012 v 06:17 AM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 11



blue chees

Old Post 22-11-2012 v 06:38 AM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 12

Po dlouhý době jsem se dokopal zase něco napsat.je usšeno a zváženo a celkově to hodilo 674g kvalitních hovad.a asi 40g popcornu.nahodil jsem větší wing a stavitelnej předřadník lumatek 600w kterej teď jede pořád na max.taky jsem tam pochytal trochu tu teplotu a vlhkost tak doufám že příště to bude lepší.kvůli neustálejm dohadům o semenech od fair seeds testuju great white shark od fair a to samý od GHS.až si udělám trochu volna tak sem z toho hodim malej report.

Old Post 02-01-2013 v 23:39 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maroš1
Nový Člen

Karma uživatele maroš1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 13

nechci tě urazit ale je to špaténka,jak jsi na tom dnes???

Old Post 25-01-2016 v 20:03 PM
maroš1 je offline   Profil uživatele maroš1   Find more posts by maroš1   Foto galerie člena maroš1   Click here to Send maroš1 a Private Message   Add maroš1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od maroš1
nechci tě urazit ale je to špaténka,jak jsi na tom dnes???


wtf.... 700g pod 600w je spatenka? tak to ok....

Old Post 25-01-2016 v 22:32 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 15

Demence nekterych, nechci napsat uzivatelu, je tady posledni dobou vymluvna.

Maroš1 je tady zaregistrovany skoro rok, clovek by cekal ze za tu dobu uz by snad mohl pochopit par veci.
Napriklad, ze do vlakna kde se jeho majitel 3 roky neozval, 3 roky nemel prispevek, tudiz tady s nami asi nejspise neni, je zbytecne psat, asi neodpovi...
Neni lepsi zkusit poslat PM jestli je, nebo neni aktivni?

Mas tedy dalsi prispevek, smysluplny jako tve ostatni prispevky, hura jen tak dal, jeste par takovych a bude z tebe staly clen, tomu rikam progress.(
Kdybys radeji ukazal nejakou peknou kytku a ne tyhle nicnevypovidajici kydy.

Old Post 26-01-2016 v 07:38 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8626970 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív