Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Porovnání semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Porovnání semen Příspěvek č. 1

Zdravím všechny lidi. Jdu si za vámi pro rady. Chci na příští rok pěstovat nějaké AF kytky. Jen tak na balkoně, pro potěšení a proto, že mě samonakvétací kytky lákají na pěstování. Mám na výběr dva druhy semen, jeden druh je Great White Shark a druhý je AK47 x Northen Lights. Které by jste mi doporučily? Chci co nejdříve urodu, nejpozději tak na konci prázdnin, prostě dřív, než u normálního outdooru z feminizovaných semen. Děkuji všem za případné tipy a názory

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 05-09-2012 v 19:52 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krisa.lc
Stálý Člen

Karma uživatele krisa.lc - 48% PěstitelskáKarma uživatele krisa.lc - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 2

Ahoj, nechcem mudrovat, ale pokial viem, konkretne tieto odrody nie su samokvitnuce. Ak zhanas dobry auto model, z tohtorocnej skusenosti ti mozem doporucit Red Dwarf od Buddha seeds - nenarocna rastlina a fakt silnee hulenie.

Nikdy nepodcenujte pravdepodobnost nemozneho...

Old Post 06-09-2012 v 09:03 AM
krisa.lc je offline   Profil uživatele krisa.lc   Find more posts by krisa.lc   Foto galerie člena krisa.lc   Click here to Send krisa.lc a Private Message   Add krisa.lc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 3

Ah, ano. Máš pravdu, teď mě to docvaklo, tak to se omlouvám. No na Red Dwarf jsem koukal také. Asi něco podobného na příští rok přikoupím

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 06-09-2012 v 13:41 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

btw: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51902
určitě si vybereš XD

Old Post 06-09-2012 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 5

coby neboli : http://en.seedfinder.eu/strain-info...White/Seedsman/
http://en.seedfinder.eu/strain-info.../Lowlife_Seeds/

Old Post 23-11-2012 v 11:43 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4381970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív