Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Žloutnutí listů po hnojivu-jde zachránit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ProDiesel
Nový Člen

Karma uživatele ProDiesel - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 17

Předem chci poděkovat Všem za pomoc.
Díky.

Old Post 14-09-2012 v 15:58 PM
ProDiesel je offline   Profil uživatele ProDiesel   Find more posts by ProDiesel   Foto galerie člena ProDiesel   Click here to Send ProDiesel a Private Message   Add ProDiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProDiesel
Nový Člen

Karma uživatele ProDiesel - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 18

Hmm tak se předem omlouvám. Administrátore, měl jsem otevřených víc oken a sem jsem to zadat nechtěl. Díky za přesunutí do !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!

Díky

Old Post 14-09-2012 v 16:00 PM
ProDiesel je offline   Profil uživatele ProDiesel   Find more posts by ProDiesel   Foto galerie člena ProDiesel   Click here to Send ProDiesel a Private Message   Add ProDiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 19

tak když už je to tady...tak za mě si myslim že by mohl být problém se zvlhčovačkou..je tam moc vlhko když to jde přímo nan ní..dělalo mi to samé když jsem měr proud vlhkého vzduchu nasměrovanej přímo na kytky.

Old Post 15-09-2012 v 14:30 PM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProDiesel
Nový Člen

Karma uživatele ProDiesel - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 20

Ok, zkusím jí vypnout a uvidím, zda proběhne zlepšení. Je fakt že to je na straně kde je zvlhčovačka, ale nikdy před tím jsem to v kontextu se zvlhčovačkou nepostřehl.

Old Post 16-09-2012 v 08:05 AM
ProDiesel je offline   Profil uživatele ProDiesel   Find more posts by ProDiesel   Foto galerie člena ProDiesel   Click here to Send ProDiesel a Private Message   Add ProDiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5814740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív