Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » není již pozdě ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

není již pozdě ?? Příspěvek č. 1

zdravím a předesílám , že jsem příležitostný kuřák a od přírody líný , takže jsem si matroš vždy koupil . při poslední návštěve kamaráda u mě mi kámoš říká "proč si tady na zahradě nezasadíš alespoň jednu kytku jen tak pro prdel ?". popřemýšlel jsem a pustil se do toho , zagoogloval na netu , nakoupil propriety a pustil se do toho bez sebemenších znalostí , naštěstí jsem objevil toto báječné forum a načerpal pár důležitých poznatků pro základ . jelikož jsem , ale měl již semena nakoupený, bez předešlé konzultace (chyba,vím) , pustil jsem se do setby s tím , co mám (exodus cheese , fem.)!!
naklíčení OK , zasazení do malého květináče OK , něco i po pár (10) dnech vylezlo (7cm). můj dotaz na ty zkušené je , jestli jsem s outdoorem nezačal příliš pozdě (26.6.),děkuji !!
věřte , že jsem forum pročítal pěčlivě , ale bohužel spousta informací se zde líší , jako například hnojení i čas zasetí , takže bych rád dostal kvalifikovanou odpověď !!
(lokalita , praha)
ať se vede

Old Post 11-07-2012 v 11:41 AM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

trochu pozde jo, ale nic se nedeje...ted je treba optimalni cas sadit do skleniku...vyroste to, ale bude to trochu mensi...

Old Post 11-07-2012 v 11:53 AM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
trochu pozde jo, ale nic se nedeje...ted je treba optimalni cas sadit do skleniku...vyroste to, ale bude to trochu mensi...

Skleník nemám

Old Post 11-07-2012 v 12:03 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sysoft
Stálý Člen

Karma uživatele sysoft - 84% PěstitelskáKarma uživatele sysoft - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 4

nebudou to sice trimetrove smrky ale male keriky ktere se na zahrade ztrati mezi angrestem aspon nebudes na sebe upozornovat sousedy. ja mam tez pozdej vysazene na zahrade a pocitam ze budou vysoke cca 1m, ale co nenazenes na vysce muzes nahradit mnozstvim

Old Post 11-07-2012 v 12:13 PM
sysoft je offline   Profil uživatele sysoft   Find more posts by sysoft   Foto galerie člena sysoft   Click here to Send sysoft a Private Message   Add sysoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

OK , letošní rok beru jako zkoušku , ale pokusím se to poctivě dotáhnout do konce , ať vysledek bude jakýkoli !!
Ještě jeden dotaz , z pěti semínek tři podle prognóz cca 7 cm a ty dvě jsou stále mikro cca 2 cm

Old Post 11-07-2012 v 12:29 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Jestli máš možnost spáchat na zahradě nějaký třeba improvizovaný pařníček z tyček a třeba potravinářské folie, měly by lepší rozjezd a tudíž by jsi trochu nahnal velikost ať se daří

Old Post 11-07-2012 v 12:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

Moc experimentovat se tam nedá , ne že bych neměl místo , ale stará by řvala , že jí to tam hyzdím , teď tam mám ideální flek , kam není vidět a pere tam slunce celej den , automatickou závlahu , myslel jsem , že to zvládnu úplně přírodně , ale asi mě to nemine , díky za rady a odpovědi


Naposledy upravil iiggii 11-07-2012 v 13:08 PM

Old Post 11-07-2012 v 12:46 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 8

jak to dopadlo ?

Old Post 10-10-2012 v 13:21 PM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od WIRKLICH
jak to dopadlo ?

zdravím , něco se vyklubalo a teď přemýšlím , že bych to nechal dojet pod lampou

Old Post 11-10-2012 v 12:19 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 10

co třeba fotky ?

Old Post 11-10-2012 v 16:46 PM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

trochu pozdě , ale podělím se , mám takový dvě
http://imageshack.us/a/img706/9319/...adu17210822.jpg

Old Post 21-02-2013 v 23:00 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2671590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív