Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 17

Zdravím,
čo si myslíte o pridávaní čerstvých slepačích hovien na spodok jamy? Robí sa to tak? Nespálim tým moje malinké? Ak s tým niekto má skúsenosti prosím podeľte sa so mnou

Old Post 02-05-2015 v 17:18 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 18

Na spodek jámy dej koňský hnůj.hřeje kořínky od spodu.Slepičince dej až při přepnutí na květ,obsahují fosfor,ten je důležitý až na květ,ne na růst

Old Post 02-05-2015 v 21:57 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 19

Jackson: Dá se to použít, ale mnohem lepší bude ten hnůj nějak zpracovat. U slepic se používá kvašení a zálivka. Dá se to taky kompostovat, ale to ti potrvá minimálně rok. Pokud zakopeš do hluboké jámy čerstvé slepičáky je dost velká šance že se ti většina živin vyplaví do půdy než k nim doroste kytka.

Být tebou tak letos část vykvasím, tak na jeden kýbl. A zbytkem bych založil kompost v nějaké hromadě s hlínou a zelenýma zbytkama.. Ten kompostovaný materiál se pak dá sypat přímo ke kytce a při každé zálivce to vstřebává živiny.

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 14-06-2015 v 10:14 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vovva96
Nový Člen

Karma uživatele Vovva96 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 20

Mám leguána, co jeho trus?

Old Post 26-03-2017 v 13:31 PM
Vovva96 je offline   Profil uživatele Vovva96   Find more posts by Vovva96   Foto galerie člena Vovva96   Click here to Send Vovva96 a Private Message   Add Vovva96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 21


Zdravíčko všem. Zajímavé téma a jsem rád že je tu dost takle uvažujicích. Dřív sem sice zkoušel In 2 roky OUT asi 4 a pokaždý jsem kytičkám nějak pomáhal. po pauze 3 roky jsem dostal darem semínko tak jsem ho zkusil nechat naklíčit a když puklo tak se mi zrodil v hlavě nápad znova něco zkusit ale tentokrát toudle cestou. Použil jsem kompost cca přibližně 6.letý pěkně od rodičů tak věřím v kvalitu No a rád bych se nadále tomu dál věnoval
a zase se něco přiučil a dozvěděl..

Old Post 14-05-2019 v 23:20 PM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5747880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív