Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » dozrání po dlouhé době
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
atila
Nový Člen

Karma uživatele atila - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11 

Obecné dozrání po dlouhé době Příspěvek č. 1

Zdar,mohl by mě někdo poradit?Ať jedu jakýkoliv model v hlíně nebo vodě,tak čas sklizně se mi zhruba protáhne tak o měsíc,než uvádějí seed banky,nebo známý.Když už to konečně vypadá na napokosení,tak se mi znova rozjedou,celkem to vždy ještě nabobtná tak to nechávám.Nevíte někdo čím by to mohlo být

Old Post 06-03-2012 v 10:10 AM
atila je offline   Profil uživatele atila   Find more posts by atila   Foto galerie člena atila   Click here to Send atila a Private Message   Add atila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atila
Nový Člen

Karma uživatele atila - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 2

teplotou to není,je to stejné jak v létě tak i v zimě,zkoušel jsem přitápět i v létě a bez kladného výsledku

Old Post 06-03-2012 v 17:58 PM
atila je offline   Profil uživatele atila   Find more posts by atila   Foto galerie člena atila   Click here to Send atila a Private Message   Add atila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atila
Nový Člen

Karma uživatele atila - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 3

Tak na hlíně to nezáleží,když jsem to tak měl i v hydru,teploty se snažím mít optimální,všechno se snažím mít optimální.Hnojky jedu základ advanced hyhdro s enzymy a plagron green sensation a pk13-14

Old Post 06-03-2012 v 21:48 PM
atila je offline   Profil uživatele atila   Find more posts by atila   Foto galerie člena atila   Click here to Send atila a Private Message   Add atila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

NO a svitiš jim 12/12 ??


....asi jo , no hele to že přitápiš neznamená že tam máš teplo , měřiš něčím nejvyšší a nejnižší teplotu ??

Old Post 07-03-2012 v 00:34 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Teploty má prej optimální, už jsem se ptal, paxem všechno smazal bo mi to přišlo zbytečný.

Old Post 07-03-2012 v 06:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Teploty má prej optimální, už jsem se ptal, paxem všechno smazal bo mi to přišlo zbytečný.



Oka "optimální" sice nevim kolik přesně je ale to že ti to dlouho kvete je zimou , nebo ti tam jde světlo , tak si vyber , počitam s tim že genetiku maš dobrou ?

Old Post 07-03-2012 v 20:14 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Hlava



Oka "optimální" sice nevim kolik přesně je ale to že ti to dlouho kvete je zimou , nebo ti tam jde světlo , tak si vyber , počitam s tim že genetiku maš dobrou ?

Taky nevidim jinej důvod než teplota, mě příjde že kolega má pocit že seedbanky neudávaj přesně dobu květu, dejme tomu deset dní, ale měsíc ...?

Old Post 07-03-2012 v 20:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atila
Nový Člen

Karma uživatele atila - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

Zdar tak abych upřesnil debatu tak v noci mám teplotu 18,5-20. A přes den 24-28,5. Už jsem zkoušel,že v posedním týdnu pomalu snižuješ čas svícení na 10h. a bez výsledku spíš naopak,přišlo mě že se zas rozjeli.

Old Post 09-03-2012 v 17:25 PM
atila je offline   Profil uživatele atila   Find more posts by atila   Foto galerie člena atila   Click here to Send atila a Private Message   Add atila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od atila
Zdar tak abych upřesnil debatu tak v noci mám teplotu 18,5-20. A přes den 24-28,5. Už jsem zkoušel,že v posedním týdnu pomalu snižuješ čas svícení na 10h. a bez výsledku spíš naopak,přišlo mě že se zas rozjeli.


mam zhruba stejný teploty a kvetou mi přesně podle dnů.. jaký odrůdy máš? a kolik dnů ti to přesáhne?

Old Post 12-03-2012 v 12:08 PM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Zdar mel jsem presne to samy, delal to OBD od gsseed, zbylxch 9 kytek ne.... Nor,alne uz vipadal zralej a najednou se obalil takovyma bilyma chlupama, skosil jsem ho asi v 60 dni a po uschnuri vypada zrale, (mel mit 65dni tohle udelal asi v 50 dnu)

Old Post 12-03-2012 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5074530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív