Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prolém s řezy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Palec dolů Prolém s řezy Příspěvek č. 1


Ahoj, prosím vás, potřebuji poradit. Mám 2 dny ve skříni nové řízky. Celkem jich mám 8ks, z toho ale 2 řezy evidentně bojují o přežití. S fotky je patrné, že se jedná o řez nahoře úplně vlevo a o druhý řez v první řadě. Teplota je ok (do 30), přesnou vlhkost nevím, ale mám tam zvlhčovačku, Svítím na to 250 sodík, to asi není podstatné. Oba dva tyto řízky už byly na začátku povadlejší a jejich stav je čím dál tím víc horší. Je u nich vidět, že se jim ty svislé listy kroutí dovnitř. PH je samozřejmě upravený, spíš bych to viděl na to, že to je přelitý, co vy na to? Je ale zvláštní, že všechny kytky jsem zalíval stejným množstvím vody a ty ostatní řezy jsou v poho. Co byste mi doporučili? diky moc

Old Post 24-02-2012 v 10:55 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

přikrej je uřízlou petlahvý at mají max vlhkost zřejmě mají špatný kořenový systém a proto vadnou a ještě se podívej jestli ty kořeny namají hnědé to je pak rovnou vyhod

Old Post 24-02-2012 v 11:09 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

Dostal jsi špatné řezy

Old Post 24-02-2012 v 11:35 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

Máš pravdu, podíval jsem se pořádně do kostky a u toho nejhoršího řezu nebyly žádné kořeny a u toho druhého hodně ubohý kořínek...takže špatně prokořeněný..u toho druhého jsem teda udělal pařník a snad se to vzpamatuje

Old Post 24-02-2012 v 12:03 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5

A pokud jsi kupoval řezy od někoho taky z G, tak samozřejmostí by měla být výměna a zauvažování o černou listinu, když prodává takové zmetky.

Old Post 24-02-2012 v 15:34 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

už jsem mu napsal, tak snad mi to nák vysvětlí

Old Post 24-02-2012 v 15:42 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2021 - Problémy s klony - 1 odpovědí
14-03-2020 - Problém s růstem - 3 odpovědí
15-12-2019 - Problém so svetlom - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0273070 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív