Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » systém Černé listiny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Dotaz systém Černé listiny Příspěvek č. 1

Zdravim,
zakladam tohle tema, aby se tu probraly jiste nedokonalosti v systemu blacklistu, nebo pokud nebude zajem o diskuzi aspon bych rad zverejnil svuj nazor.

Pred jistou dobou jsem mel obchod s jednim clenem G, kterej nedopadl tak jak jsem si predstavoval[pocitam, ze on taky ne]. Udani je na blacklistu, ktere si muzete najit pod mym nickem, odkaz na moji reakci je pod citacemi.
A nastala situace, kdy se me jeden clen rozhodl pridat na blacklist, z jeho strany chapu. Nicmene, problem je ze tento clen si nenechal nic vysvetlit, neustale mi vyhrozoval, jak me rozbije hubu, odkazoval se na nesmyslnosti(a to i kanaly, ktere na G nejsou dostupne). Ale de fakto z me strany nedoslo k jeho okradeni, ani podelani.

A nyni je situace takova, ze jsem vyvesen na blacklistu(kde podle meho nemam co delat), je na nem vyveseno moje """cenzurovane""" jmeno. Nicneme, to jakym zpusobem se moje jmeno vycenzurovalo(a podle stejneho vzorce ostatni jmena+adresy) je uplne dostacujici mnozstvi informaci k tomu aby modrofialovy organ pres regularni vyrazy v databazi obcanu zuzil okruh lidi jim odpovidajicim na destiky, jednotky "potencionalnich", behem chvilky. Chapu proc se tohle dela, souhlasim s tim aby se tak delo pro lidi, kteri umyslne podelavaj a okradaj poctivy zahradniky.

Tzm ted momentalne je system nastaven tak, ze pokud nekdo uda jineho clena, je vyvesen na black listu, je vyvesena jeho cenzurovana adresa+jmeno(pokud je dodana). A pokud clovek s timhle nesouhlasi je akurat vyvesen odkaz na jeho reakci, coz ale nic nemeni na situaci popsane vyse. Tzm by se dal system charakterizovat jako "kdo driv uda, vyhrava".
Danej problem jsem chtel resit s Hlavou, kterej se k tomu moc nema. Timto nechci urazet nebo vznaset spatne svetlo na Hlavu. Podle me je to skvelej mod a je s G od sameho zacatku, spis chci rict ze chapu jeho postoj. Delat soudce je neco co zabere spostu zodpovednosti a casu, ktery dnes nikdo nema.

Proto chci dany problem resit timto zpusobem.
Nejsem jediny, v Black listu je spousta podobnych situaci.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 14-11-2011 v 14:11 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 2

Black list je především hovadina, leštěnej prd co má uživatele chránit, ale nemůže.

Mám na toho člověka konkrétní reference? Znám ho osobně? Znám osobně někoho, kdo na něj reference poskytne?

Posílám dopředu prachy někomu, koho neznám a vím, že osobně němohu dohledat?

Tak to jsem debil, blbá vovce, kterou někdo voholil a je to pouze a výhradně můj problém, že jsem trottel.

Black list v jakýkoliv podobě je hovadina.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 14-11-2011 v 14:29 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 3

Až dořešim těch 83PMmek co mam před tebou tak ti odepíšu , se omlouvam že jsem Ti neodpovědel neprodleně , neboť nemám čas řesit že někdo někomu poslal špinavou drtičku .... jestli seš v BL napiš k tomu vyjadření jak to bylo podle Tebe , já to tam dám k tomu a ať si to každej přebere .

Budu to řešit až budu mít čas , resp az se k němu dostanu , cca 24hod , nazdar

Old Post 14-11-2011 v 14:45 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/forum/showthread....5163#post905163

Old Post 14-11-2011 v 15:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 5

Hlavo, nekomanduju te, ani jsem nic podobnyho nechtel rict, myslel jsem si ze by jsi to tak mohl pochopit proto jsem tam jeste psal: "Timto nechci urazet nebo vznaset spatne svetlo na Hlavu. Podle me je to skvelej mod a je s G od sameho zacatku, spis chci rict ze chapu jeho postoj. Delat soudce je neco co zabere spostu zodpovednosti a casu, ktery dnes nikdo nema."

jen jsem chtel poukazat na to, ze je chyba v systemu!

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 14-11-2011 v 15:17 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

Tak uz sem se prokousal tem PMkama a maš tam odpověd , čau Hlava


citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Black list je především hovadina, leštěnej prd co má uživatele chránit, ale nemůže.

Mám na toho člověka konkrétní reference? Znám ho osobně? Znám osobně někoho, kdo na něj reference poskytne?

Posílám dopředu prachy někomu, koho neznám a vím, že osobně němohu dohledat?

Tak to jsem debil, blbá vovce, kterou někdo voholil a je to pouze a výhradně můj problém, že jsem trottel.

Black list v jakýkoliv podobě je hovadina.


Policie má chránit lidi taky , ne vždy to tak je a někdy tě proste neochrání , zrušíme proto policii ??

Ja vim blbej přiklad

Old Post 14-11-2011 v 15:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Tak uz sem se prokousal tem PMkama a maš tam odpověd , čau Hlava




Policie má chránit lidi taky , ne vždy to tak je a někdy tě proste neochrání , zrušíme proto policii ??

Ja vim blbej přiklad



Priklad je to dle mě dobrej...Prostě a jednoduše dle hesla: kdo chce psa bít, hůl si vždy najde

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 14-11-2011 v 16:10 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8

Moderatoři nikdy nebudou řešit spory lidí ktery ani osobně neznají. Každej kdo nakupuje/prodává at už vybavení nebo řezivo od neproveřenych členů ( kdo je a není proveřenej člen si musí udělat obrázek každej sám ) musí počítat s tím, že je to riskantní. Když přijmu tenhle fakt, tak nechápu proč si lidi stežují že je ten a ten podělal...

Old Post 14-11-2011 v 17:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EboLA
Stálý Člen

Karma uživatele EboLA - 84% PěstitelskáKarma uživatele EboLA - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Hlavo, nekomanduju te, ani jsem nic podobnyho nechtel rict, myslel jsem si ze by jsi to tak mohl pochopit proto jsem tam jeste psal: "Timto nechci urazet nebo vznaset spatne svetlo na Hlavu. Podle me je to skvelej mod a je s G od sameho zacatku, spis chci rict ze chapu jeho postoj. Delat soudce je neco co zabere spostu zodpovednosti a casu, ktery dnes nikdo nema."

jen jsem chtel poukazat na to, ze je chyba v systemu!


nekupuj, neprodávej a máš klid ať si šefujou drtičky sami

I debil může překvapit!

Old Post 14-11-2011 v 17:18 PM
EboLA je offline   Profil uživatele EboLA   Find more posts by EboLA   Foto galerie člena EboLA   Click here to Send EboLA a Private Message   Add EboLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: systém Černé listiny Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Proto chci dany problem resit timto zpusobem.

Promin, ale nejak mi v Tvem prispevku chybelo to navrhovane reseni... Zatim jsi jen popsal problem...
Cernou listinu urcite nepovazuju za systemove reseni, nicmene vznikla z poptavky clenu.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-11-2011 v 13:13 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8702110 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív