Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Nobodyho Euforia + Hashberry 150w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Pod 150w hps (15000lm) to dopadne oproti 200w cfl elektrox
Lépe
Hůř
Podstatně líp
Sviňsky hůř
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

zdravím tě...jak vysoký máš ty euforky ?...jak se větví?mám jich teprve v 10 dni rustu a váhám jestli je štípnout.

Old Post 31-12-2011 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 18

Herodes....
Děcko bych ti asi nesvěřil , ale tuhle informaci nejspíš jo

Euforky mám tak 50cm vysoký . Doporučuju neštípat a jet rozhodně na centrální macatou šišku . Spíš se vyplatí naohýbat , kdyžtak jukni na moje minulý kolo , když si s tím trochu vyhraješ tak ti dají parádní úrodu
Je to suprovej modýlek co do pěstování tak i čmoudění

Jardeste: jojo tak snažím se no musel sem si vyhrát s větráčkama a tak....joooo nějakej 98g o tom si asi tenhle round můžu nechat zdát...mám to nějaký pomrdaný Přemýšlím co by to udělalo , kdybych neštípal ty vršky . Takhle mám takový mrcasící se menší pálky a nic moc no :/

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 01-01-2012 v 17:20 PM

Old Post 01-01-2012 v 17:00 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jardeste
Stálý Člen

Karma uživatele jardeste - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 19

ty pálky natečou,radši bych menší pálky,jel jsem centrálky a 2největší z 9ti kytek jsem vyhazoval kvuli plísni,hrozně blbě se suší velkej tvrdej lampovej mikrofon

;-)

Old Post 01-01-2012 v 20:00 PM
jardeste je offline   Profil uživatele jardeste   Find more posts by jardeste   Foto galerie člena jardeste   Click here to Send jardeste a Private Message   Add jardeste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

tak díki za info...jednu sem bohužel štípnul. Moc se vytáhla proti ostatním...brzy bude nejaké story

Old Post 02-01-2012 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 21

hlasoval sem podstatně lépe, pak sem si ale všiml toho malého prostoru

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 06-01-2012 v 10:37 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 22

Hm?Prostor je pořád stejnej 50 50 na 150 je myslím optimál ne?

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 06-01-2012 v 12:49 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 23




Zdar
Tak dneska sem to zhasnul , možná trochu dřív , ale chci rozjet nový kolo ... tohle se zrovna...mno...řekněme nevydařilo

Podařilo se mě přepísknout koncentraci omitu , takže dost listů šlo pod kytky i přes oplachování a omývání . To byl asi hlavní kámen úrazu no...

Jestli počítám správně tak je 51 den květu. Na stránkách píšou k hb i eu 56 dní , ale už na to asi tak nějak nemám nervy
Něco na čouda z toho určo bude , tak aspoň že tak....odhadem bych to viděl kolem 40g +-

mile mě překvapila hashberrka , sice má takovej slabší odér , ale zato parádní velký květy, sem zvědav jaký z ní bude čoud.

Jinak další round snad už se závlahama Půjdu do nějaké výtečné indičky.

Co myslíte na další kolečko Super Skunk nebo Vanilla kush?
Do mého stávajícího prostoru samozřejmě

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 07-01-2012 v 19:53 PM

Old Post 07-01-2012 v 14:30 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 24




Ač je to neuvěřitelné , tak sem se dostal na krásný 67g celkem . Hodně sem toho tohle kolo posral a i tak mám takový kouzelný výnos z toho asi 16g Hashberry , která mě svou chutí a stavem naprosto okouzlila.Můžu doporučit všem milovníkům kvalitní indiky.

Euforka klasika , neurazí , veselý skunkový rauš, poskakování uklízení.
Hashberry prozměnu neschopnost pohybu bzukot , cvrkot po celém těle.Extrémně relaxační.Hodně kvalitně sexuální.Můžu jedině doporučit...

Rozdíly v sušině oproti cflku....

Pálky sice víc kynuly , ale pod cfl se mě zdály být o trochu víc kompaktnější.
Na prackách mi teď při ošmikávání zůstalo 2x tolik čarasu , takže asi nějaký rozdíly tam určitě budou.

Fotky sušiny dodám hned jak budu mít možnost nějakýho fotidla

Dík všem co sledovali
Už se nemůžu dočkat jak rozpumpuju další kolečko

zatím zdarec
Nobody

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 12-01-2012 v 19:41 PM

Old Post 12-01-2012 v 15:21 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Hoj, jaká byla doba od dání řízků do skříně po sklizeň ?

Old Post 26-02-2012 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 26

bych to viděl na takovejch 70 dnů +-
byla to rychlovka,teďka to nechávám aspoň měsíc .Nechat pořádně vyzrát pletiva,zdřevnatět to a tak...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 27-02-2012 v 13:59 PM

Old Post 27-02-2012 v 07:25 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2012 - Nobodyho 4x Hashberry 150w - 69 odpovědí
14-02-2012 - Nobodyho 4x Euforia Vertical - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9537590 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív