Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » elektronický brk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 33

Všechno nejlepší :-)

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 03-07-2013 v 12:53 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 34

Báječný tip Hlavo a moc díky za něj.
Jen bych měl doplňující dotaz. Ten vaporizer má nástavec i na tekuté směsi, ale v popisu píší: "tekuté bylinné směsi na bázi VG" a to by měl být glycerin (propan-1,2,3-triol). Když jsem ale prošel výrobu všech možných výtažků, tak je často zmiňováno, že právě glycerin je nevhodné rozpouštědlo. PG (propylenglykol, propan-1,2-diol) ale vhodné rozpouštědlo je (potvrzeno v mnoha diskusích). Jedinou serioznější zmínku o užití glycerinu jsem našel zde: http://grower.cz/pestovani/navody/m...pty/19.html#135
ale není nijak více rozvedena.
Proto se chci zeptat:
- jak to je, a co do toho kotlíku na tekutinu je možné dát
- není někde seznam/tabulka vlastností vhodných rozpouštědel (třeba teploty varu lze najít, ale jak najít účinnost = kolik potřebných / účinných látek se rozpustí
Snažím se najít ne jen relax (ale i ten léčí), ale i ideální rozpouštědlo (cena, výkon a rozpustnost nejlépe jen potřebných látek) a také postup. Jen abych to vysvětlil - konopí skutečně pomáhá i na astma, ale chce to používat spíše vaporizaci a dostat do sebe jen něco (ne dehet, vosky, ...) a lépe se skladuje, přenáší a skrývá výtažek než sušina.
Takže pod bys měl nějaké bližší info či mne navedl dobrým směrem, byl bych ti neskonale vděčen určitě ne jen já. Ale už ten přístroj je za rozumnou cenu a to je skvělý tip. Pochopitelně nejen zde užívám funkci Hledání, ale nikdy nevíš, jestlis svůj dotaz formuloval přesně, nebo něco nepřehlédl a ty jsi prostě profík, co se (nejen) tu vyzná mnohem lépe.
(člověka už moc nebaví ty vedlejší účinky Berotecu, Berodualu a Atroventu)

Old Post 09-07-2013 v 13:29 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 35

Mám asi 2mesice stary vaporizer iolite kdyby někdo chtěl

Old Post 09-07-2013 v 15:02 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 36

http://tetralabs.com/

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 11-07-2013 v 19:26 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 37

Zajimalo by me Hlavo, jestli je tam nejaka tepelna ochrana, podle toho co jsem na netu cetl si teplotu urcis proste jen delkou stisknuti tlacitka na baterii, tzn kdyz podrzis dyl nez by bylo zdravo, zacne se to asi taky palit, nebo ne? PG ma vyhodu ze ma bod varu kolem 200 stupnu, coz je skoro idealni pro nase potreby, tady ale nic maximalni teplotu asi neomezuje...

Chvili jsem e-speka pouzival, ale ucinky me neuspokojovali, napln jsem vyrabel z propylenglykolu z lekarny a extraktu delanym pres plyn do zapalovace, tzn ze cisty to bylo dost, jen asi ne dost silny, moc dobre se to totiz nerozpoustelo ani michanim v horky vodni lazni. Muzes srovnat ucinky toho tvyho vapiku s e-brkem, pokud mas zkusenosti?

Zefram Cochrane: Glycerin mi extrakt nerozpustil, mozna kdyby se extrakt tepelne zpracoval na ucinnou formu tak by to slo, tezko rict, nebo pridat jeste alkohol, ten to ale zase moc naredi a velkeho nasyceni stejne nedosahnes.

Vhozeni kusu hashe do PG se da sice docilit mnohem lepsich ucinku, ale ten hash se nerozpusti, jen se rozmelni a pak se hodne usazuje na knotu a cely se to strasne rychle zasira a bude treba atomizer casto menit. Takze jestli ma nekdo tip jak rozpustit maximum extraktu v co nejmensim mnozstvi PG, sem s nim...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 14-07-2013 v 17:20 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 38

tak jsem se pred nejakou dobou stal majitelem tohoto vapiku (jestli se to tak da rict)
Je to fajne. Jiny vaporizer jsem nikdy nekouril, nicmene skyda5 splnuje presne to co jsem chtel.
Kdyz si pokuruju tak sice jde od tlamy dym ale nijak zasadne to nesmrdi,takze se to da kourit i v praci v kanclu
jen jedna vec bude asi jina nez u klasickeho vapiku, tady se matros prepaluje a kdyz ho vyklepavam mam pul popela a pul matrose.
Rád bych nekdy vyskousel i kapalnou napln ale vubec netusim jak na ni.



Old Post 06-08-2013 v 18:09 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robosapiens
Nový Člen

Karma uživatele robosapiens - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 39

čajda já se jen tak koukal na vapiky a po té co jsem přečetl vše co tu je posílám odkaz http://www.vaporizery.eu/23-skyda

Old Post 05-10-2013 v 03:22 AM
robosapiens je offline   Profil uživatele robosapiens   Find more posts by robosapiens   Foto galerie člena robosapiens   Click here to Send robosapiens a Private Message   Add robosapiens to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 40

Oni tyhle překopaný e-cíga nemaj z vaporizerem nic moc společnýho pač to jen přepalujou a navíc v tom odkazu co jsi tu poslal je to pěkně předražený na aukru se to dá sehnat x-krát levnejc nebo na e-bayi.Vaporizér kterej funguje má hlídat teplotu a za žádnou cenu nesmí matroš přepálit.Pokud chce člověk něco co funguje musí trochu zainvestovat ale taky hledat info třeba na fuckcombustion.com a následně třeba youtube.V současný době je toho na výběr spoustu.

Old Post 05-10-2013 v 21:54 PM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 41

Ahoj, nejake novinky co se tyce thc v eliquidu?

Old Post 17-07-2018 v 02:29 AM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9998780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív