Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » povlak na hlíně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

povlak na hlíně Příspěvek č. 1

Zdravím,

chtěla bych poradil ohledně povlaku na hlíně.
Udělá se pokaždé až skoro ke konci květu ... cca 3 týdny do konce a přijde mi, že kytky které do té doby fakt "jedou" se najednou jakoby zastavily...
Povlak má bílou barvu a vypadá to jak kdyby jsi hlínu posypal solí nebo tak něco ...
Ph mám v normálu +-6,2, hlína je Biobizz, hnojky Plagron
Díky moc za radu

Old Post 04-09-2011 v 12:13 PM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 2

V podstatě jsis odpověděla sama, jsou to nahromaděné soli z hnojiv.. Pokud je Phčko v pohodě, tak bych to neřešil..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 04-09-2011 v 13:06 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 3

No , je třeba proplachovat , nelejt tam hnojku při každé zalivce , je to zbytečné v hlíně ...

Old Post 04-09-2011 v 15:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

no já to vždy střídám, jednou voda a jednou hnojky a jedu podle tabulky od plagronu, víc hnojek určitě nedávám ...
takže myslíš, že lepší průplach vodou v téhle fázi by pomohl?

Old Post 04-09-2011 v 15:32 PM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

No stači hnojit i jednou tejdně , tady kolega to hnojil 3x za celou dobu a paráda ..http://grower.cz/forum/showthread.p...3446#post933446

Old Post 04-09-2011 v 15:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajka
Nový Člen

Karma uživatele Pajka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 6

Ahojda,podle mě to taky odstraníš proplachováním....Měl jsem něco podobného a čistá voda pomohla :-)

Old Post 04-09-2011 v 15:43 PM
Pajka je offline   Profil uživatele Pajka   Find more posts by Pajka   Foto galerie člena Pajka   Click here to Send Pajka a Private Message   Add Pajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 7

Hlava : 3x hnojit ?????????? já se starám jak můžu poctivě měřím, stříkám, umývám stan , kontroluju teplotu a pak z toho je stejně je 20-25 na kytce .....a to si pořád říkám, když rostou ,jaká to nebude paráda
Děkuji za rady a zkusím více prolévat a snad to bude oki

Old Post 04-09-2011 v 16:37 PM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carda1993
Stálý Člen

Karma uživatele carda1993 - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 8

nwm jakej stan.. ale jaky mas kvetinace? je ti jasny ze co mas dole mas i na hore?

Pěstuj pro radost a s láskou....

Old Post 04-09-2011 v 18:57 PM
carda1993 je offline   Profil uživatele carda1993   Find more posts by carda1993   Foto galerie člena carda1993   Click here to Send carda1993 a Private Message   Add carda1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

stan jsem myslela ten ve kterém pěstuju, to dno .... vytírám tam tu vodu která proteče květináčema skrz hlínu .... prostě se snažím tam mít fakt čisto
květníky jsou normál plast kulatý průměr cca 30 cm

Old Post 05-09-2011 v 10:50 AM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 10

Zdravím,nechci nikoho poučovat,ale ty nemáš pod květináči misky? To by si pak nemusela nic vytírat. No jestli jsem něco špatně pochopil tak se omlouvám.A jestli je tam nemáš tak si je tam dej. Hodně štěstí.

Old Post 09-09-2011 v 09:19 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11

no nemám .... nějak jsem je nepořídila ale asi budu muset .... protože vyndavat a zandavat 23 kytek, umýt to dno a zase to zandat je fakt pakárna

Old Post 09-09-2011 v 09:22 AM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 12

Podle jsou dobré i na to že máš přehled kolik čeho si kam nalila. No ale hlavně to je asi fakt pakárna pořád to vytírat.

Old Post 09-09-2011 v 09:26 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7931640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív