Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Dá se vypěstovat hermafrodit ?? Semínka z Aukro.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Dá se vypěstovat hermafrodit? Příspěvek č. 1

Ahoj, byl jsem s tím i na chatu, ale nejlepší bude založit si nové téma, aby sem názor napsali i ti, co na chatu nebyli..
O co jde, zjistil jsem, že všechny moje kytky jsou hermafroditi.
Už mají i paličky s bliznama, každý den otrhávám pylové váčky, které tam zřejmě dorůstají.
Můžu to vypěstovat?
Kytky mají cca 170-180 cm, jak jsem říkal, skoro všechny mají paličky s bliznami.

Tak co myslíte???

Old Post 12-08-2011 v 11:38 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

Máš oroginál seeds nebo svoje ? (doufám že si nekupoval z aukra apod) stres dělá taky svoje

Old Post 12-08-2011 v 11:43 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 3

Bohužel jsem to kupoval z aukra
Měl jsem si zjistit víc, kupoval jsem to narychlo..

Old Post 12-08-2011 v 11:48 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 4

Tak se nediv .. někdo má hermáče a nechá to tak a tak to dopadá Příště raději napiš do barazu (zde) .. pokud tam nemáš moc samčích květu, tak to třeba je hlídat a koule trhat.

Old Post 12-08-2011 v 11:50 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 5

Nojo, aspon to příští rok už pujde lépe, toto je můj první rok pěstování..
Koule trhám, ale pochybuju, že je otrhám všechny, snadno se přehlídnou..
Dneska jeste koupim hnojivo na květ.

Old Post 12-08-2011 v 11:55 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 6

Jinak mohla by ta marihuana teoreticky být tak kvalitní, jako by to byly jen ty samičky? Kdyby se mi to neopylovalo a dodělalo se to?

Old Post 12-08-2011 v 12:00 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 7

Bude použitelna ..

Old Post 12-08-2011 v 12:05 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 8

Tak se budu fakt snažit, díky za odpovědi..

Old Post 12-08-2011 v 12:11 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=55358

Old Post 12-08-2011 v 18:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Khromm
Stálý Člen

Karma uživatele Khromm - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 115  

Re: Dá se vypěstovat hermafrodit? Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Pio
Ahoj, byl jsem s tím i na chatu, ale nejlepší bude založit si nové téma, aby sem názor napsali i ti, co na chatu nebyli..
O co jde, zjistil jsem, že všechny moje kytky jsou hermafroditi.
Už mají i paličky s bliznama, každý den otrhávám pylové váčky, které tam zřejmě dorůstají.
Můžu to vypěstovat?
Kytky mají cca 170-180 cm, jak jsem říkal, skoro všechny mají paličky s bliznami.

Tak co myslíte???


měl jsem ve skříni hermafrodita...otrhal jsem dohromady kolem 200 kulí.Na celé kytce jsem měl jen jedno semeno ale kytka měla teda docela řídké palice a účinek nějaký byl ale nebylo to ono.....

Old Post 13-08-2011 v 07:09 AM
Khromm je offline   Profil uživatele Khromm   Find more posts by Khromm   Foto galerie člena Khromm   Click here to Send Khromm a Private Message   Add Khromm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1620500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív