Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Můj první Autoflower Outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 33

Jj, tak myslím, že je lepší je nechat v nějakejch kelímkách, kterými můžou prorůstat kořeny a můžeš je vložit i stěma kalíškama do květináčů. Každopádně bych doporučil nechat teda naklíčit už v substrátu kterej budeš mít ve finálních květináčích, tím zamezíš šoku z přesazení.

A pokud si jel Syrupy na balkóně v květináčích, tak proč si tam nejel i zbytek? Mohl si tak kontrolovat růst a nepřišel bys snad o žádnou krasavici...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 18-07-2011 v 13:10 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 34

Aspoň budu příště vědět.. Lepší než pěstovat přímo v poli, jsem je měl dát do nějakých větších květináčů, předpěstit doma a rostlinky postavit tam..příště to tak udělám..

Na balkóně jsem to jen zkoušel, slunce mi tam svítí asi 4 -5 hodin denně, takže ne zrovna moc a úroda z tech 2 Syrupů taky bude malá..

Old Post 18-07-2011 v 14:31 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 35

stačilo je trochu rozjet v kelímkách .... jen první patro ... pak s něma do země... nemůžeš nic pokazit .... Já ti to psal, že to můžeš takhle udělat .... jenže někdo byl chytřéjší a profesionálnější a má toho hodně nastudovanýho o AF asi víš o kom píšu tak good luck pro příště

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 18-07-2011 v 14:57 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 10. den :) Příspěvek č. 36





Špatné počasí, brouci a slimáci práci docela kazí..

Jeden ze Syrupů se jakoby stáhnul zpět do sebe, doufám že to přežije, druhý vypadá relativně dobře..

Polar Light je z nich zatím největší a taky vypadá v pohodě..



Mám nutkání rostlinky přesadit do květináčů, dát tam lepší zeminu a bud je tam nechat, nebo si je hodit na balkon, kde bych je měl pod dohledem a outdoor na políčku bych do příštího roku trochu líp promyslel..


Foto 1: Syrup 1









Foto 2: Syrup 2











Foto 3: Polar Light











Foto 4: Celek

Old Post 19-07-2011 v 16:09 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Nápad 2x Syrup - balkón :) Příspěvek č. 37


Usušený Syrupy jsem zvážil a tipnul jsem si skoro přesně - 5,8g na kytku Takže jsem vítěz a mám dobrej pocit

Old Post 20-07-2011 v 11:12 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Upozornění Přesunutí kytek domů Příspěvek č. 38

Takže dneska jsem se byl na kytky po delší době podívat, čekal jsem že budou slušně vzrostlé, ale od poslední návštěvy téměř nevyrostli..

Naštval jsem se, vzal jsem květináčky, lopatku a vyndal jsem je, políčko jsem nechal na pospas slimákům a plevelu a kytky mám doma..

Zítra je ještě prozkoumám a dám si je rozjet pod lampu..doufám, že z toho aspon něco bude..

Old Post 27-07-2011 v 19:36 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí
01-07-2012 - Nejrychlejší Aoutoflower pro outdoor - 11 odpovědí
10-08-2011 - muj 1st autoflower - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2866440 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív