Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Výnos z autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
rades11
Nový Člen

Karma uživatele rades11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 33

jenže to není AF

Old Post 08-06-2017 v 22:32 PM
rades11 je offline   Profil uživatele rades11   Find more posts by rades11   Foto galerie člena rades11   Click here to Send rades11 a Private Message   Add rades11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 34

Váchy55 je tusim najlepsi grower na foore to je foor :P

Old Post 10-09-2018 v 11:36 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 35

Ja byl spokojeny s Magnumy a Dieslem. Venku v 7.5l-10l kvetinačich sem posklizel 30-40g z kytky. A kouř famozni. Dobře odpaloval. Ale kratce trvajici stav. Po hodině bylo po srandě.

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 12-12-2018 v 16:09 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 36

Já dostal letos jako dárek malou kytičku.... strašně mě to chytlo! Tak jsem objednal semínka a začal zkoušet AF. Sázel jsem až koncem července do skleníku. Všechna semínka od RQS, hnojivo Plagron Tera Grow+Bloom, a jako naprostý nováček:

1x Northern Light: 34g
- Tohle je pro mě dost síla, ale snesitelná V klasické fotoperiodě mi však přijde ještě silnější a chutnější, než AF varianta této odrůdy.
- veselé, energické, hodně vyndané, ale dá se u toho něco dělat, i když soustředit moc nee, opravdu hodně silné.

2x WhiteWidow: 55g + 20g (trocha plísně)
- Tohle je pro mě taky dost silný.
- uzemňující, skolující, analgetický, relaxační, spavý, občas hladový. Když se ale konzumuje ve společnosti, je to i hodně veselé.
- velmi vhodné na bolest, to opravdu funguje!

2x Easy Bud: 24g + 33g
- řekl bych takový normální hulení, neurazí, high tam je dost vysoké, chuť citrusová, příjemná.

Ať se daří

Old Post 12-12-2018 v 19:12 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaverius
Nový Člen

Karma uživatele xaverius - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 37

Já jel loni na balkoně 8 automatů. Pěstoval jsem je ve velkých květináčích (45l) a taky jim vydatně přihnojoval a používal LST techniky, abych kytky roztahl co nejvíc do šířky.

4x Nort. Lights auto (RQS) dohromady 690g sušiny, nejlepší mi dala 210g ta nejmenší 130g.
4x Magnum 640g sušiny a všechny byly víceméně vyrovnané od 140 do 180g

Předloni jsem jel rovněž 5x NL auto (RQS) a přesazoval jsem je. Výnos byl poloviční oproti roku 2018, v průměru lehce přes 80g na kytku. Na základě těchto zkušeností bych nikomu automaty nedoporučoval přesazovat, ale je pravda, že jsem je nijak neroztahoval do šířky a jen jim dával základní hnojiva.

Old Post 19-03-2019 v 18:04 PM
xaverius je offline   Profil uživatele xaverius   Find more posts by xaverius   Foto galerie člena xaverius   Click here to Send xaverius a Private Message   Add xaverius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 38

Loni jsem mel 3x blue automazar celkem 300g LUXUSNI KORENI
3x magnum dohromady vice nez 400g
jak blue automazar tak magnum jsem mel ve 40l kyblech

Letos 5x blue automazar celkem 250g
2x magnum celkem 140
oba modely jsem soupnul do zeme a to nebyla dobra volba nejak se jim nechtelo navic malo slunka proto je tak malej vynos navic ke konci kvetu zaclo dost chcat sem tam se objevila plisen

Old Post 30-12-2019 v 08:59 AM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
10-06-2014 - První pokus o AUTOFLOWER 2014 - 27 odpovědí
16-05-2014 - První pokus o AUTOFLOWER 2014 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4042060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív