Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » nejj autoflower aneb každý jinak...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

nejj autoflower aneb každý jinak... Příspěvek č. 1

ahoj přátelé zelenné byliny...zajmá mně z jakou odrůdou auto...z vlastních zkušeností jste nejspokonější.....já osobně propaguju..(dejmos, budha seeds),(ultraviolet,shot adrenaline,flash babylon..samsara seeds...díky za vaše odpovjedi.....konopí zdar...

Old Post 05-06-2011 v 02:00 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2

Čau, taky sem zastáncem teček "..." ale tohle už je moc tohle nemá úroveň, ale stejně odpovím nejspokojenější sem s RedDwarfem, autopyramid a Automatic NL teď vypadá taky hodně hezky + jeden týpek mi vřele doporučil nějáký ty nový AFka od sweet seeds tak určitě taky zkusim

a jen pro můj klid duše a lepší čtivost, prosím zkus psát normálně
jednou byla u nás na legále na zdi taková beztvará kresba a nad ní tahle věta "ASI TO CHCE MÍŇ HULIT A VÍC KRESLIT!" já ti doporučuju přestat hulit uplně, dokud se zas nenaučíš psát

zagg

I love Mary J

Old Post 13-06-2011 v 15:56 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

o co ti jde....máš mindráky nebo co že meleš...

Old Post 13-06-2011 v 16:01 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Á zase tečkuje, Jinak je to AutoBlueberry, protože ta chuť *SLINT*

Old Post 13-06-2011 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 5

Zrovna tak jako tečkování, tak je zbytečný i tento trýd. Tady http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=51902 je to i s fotkama, popisem a smokreportem.

Old Post 13-06-2011 v 16:57 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

že vás ty tečky serou :-D

Old Post 13-06-2011 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 7

já už se vyjádřil...

I love Mary J

Old Post 13-06-2011 v 20:47 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5798020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív