Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » 1st indoor grow...Růst 200w úsporka,květ 600w sodík.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Matha1R
Nový Člen

Karma uživatele Matha1R - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Obecné 1st indoor grow...Růst 200w úsporka,květ 600w sodík. Příspěvek č. 1

Zdravíčko kamarádi,tak sem se konečně odhodlal k tomu abych si taky doma rozsvítil :-) pište kdyžtak připomínky,rád se nechám poučit a chybu napravit :-) takže k vybavení : osvětlení mám na růst 200w ůsporku indoor sun (víc sem se o tom nedočetl,mám jí od kámoše bez orig.balení)úsporku jsem zvolil pouze z jednoho důvodu a to je nižší spotřeba.na květ jsem pořídil 600w nurturelite. jeěšte jsem zapoměl na rozmery homeboxu 120x120x200cm.na přitah jsem zvolil PC větráček+pasivní přítahy,odtah je 100m/h (asi je to málo ale spoléhám na teplotu v místnosti ta nepřekročí 20 stupnů.hnojky mám následující : Biobizz-bio bloom,Alg a mic,top max,fish mix a od Plagronu-Start up a Alga bloom(help me :-) co tam mám lejt )..osazení mám DUTCH DELIGHT kterej pojedu v 6,5 L květníkách:-) pište co si o tom grow myslíte.zatím se smějte

Old Post 10-04-2011 v 19:34 PM
Matha1R je offline   Profil uživatele Matha1R   Find more posts by Matha1R   Foto galerie člena Matha1R   Click here to Send Matha1R a Private Message   Add Matha1R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matha1R
Nový Člen

Karma uživatele Matha1R - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 2

jo sorka úplně jsem zapoměl na hlínu : je to cocos od Plagronu + ALL mix od biobizz 50/50...do boxu bych chtel dát 10 květníků (nejni to málo nebo naopak moc na 200w ůsporka (růst) a 600w sodík (květ)???

Old Post 10-04-2011 v 19:55 PM
Matha1R je offline   Profil uživatele Matha1R   Find more posts by Matha1R   Foto galerie člena Matha1R   Click here to Send Matha1R a Private Message   Add Matha1R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 3

Není, já tam budu dávát 16 kytek, box od secret jardit 120x120x180
;-) Růst i květ 300W LED, taky první výpěstek, tak jsem zvědavý co bude

Old Post 11-04-2011 v 08:07 AM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matha1R
Nový Člen

Karma uživatele Matha1R - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 4

tak dneska všechny seedy ukázali hlavičku jsem rád že 10 z 10ti přihodím foto hnojek (potřebuju radu co jim mám lít ) za´tal

Old Post 11-04-2011 v 16:22 PM
Matha1R je offline   Profil uživatele Matha1R   Find more posts by Matha1R   Foto galerie člena Matha1R   Click here to Send Matha1R a Private Message   Add Matha1R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 5

čau ja byt tebou tak usporku použiju jen na prvních 10 dní co vylezou pote tam dat 600w a jeste cca 18 dni 18/6 zacal bych z 1,5l kvetinači pote 6,5 a final 11l
dale bych tam dal jen 9 kytek 3 rady po 3 tu desatou bych dal ven
ale je to na tobe
hlavne efektivne využit prostor 600w osviti 120 na 120 a metr do hloubky
hnojit bych zacal od 14 a dne 1/4 davky od vyrobce pote 21den 1/2 a 28den 1/1 kdyby na nich byl nejakej deficit tak přihnojit neco na rustovou fazi např canna tera vega nebo bio bizz grow a nebo plagron alga grow odzkousene
fish mix od 18 dne 1/2 a 25 den 1/1 pote muzes az do konce (14 dni před sklizni nehnojit nestřikat
na kvet plagron alga bloom nebo ten bio bizz bloom jak uvadí vyrobce jednou tydne
start up je na řizky tak si ho nech do dalsiho kola treba
tom max kvetovy stimulator podle mne zbytecnost ale kdys ho mas tak ho tam taky dej v kvetu
Alg-A-mic – zlepšovač vitality nemam odzkousene tez muzes od 14 dne postrikovat
kdo ti radil z hnojkama v g shopu ?

Old Post 14-04-2011 v 09:41 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matha1R
Nový Člen

Karma uživatele Matha1R - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 6

čego :-) díky ti,přesně takhle jsem potřeboval poradit,proste jak pro blbce v growshopu mi dá se říct nikdo rady nedával(neochotný prodavač vůči začátečníkům takže vlastní výběr) dneska šli pod tu ůsporku tak dám na tvojí radu a zůstanou tam jen těch deset dní,pak je šoupnu pod šestku :-)

Old Post 15-04-2011 v 19:21 PM
Matha1R je offline   Profil uživatele Matha1R   Find more posts by Matha1R   Foto galerie člena Matha1R   Click here to Send Matha1R a Private Message   Add Matha1R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matha1R
Nový Člen

Karma uživatele Matha1R - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 7

jo je potřeba i pod tou ůsporkou aby byl zaplej odtah,přítah,ofuk? zatím jsou opravdu maličkatý Krásky tak jestli je potřeba?? dík :-)

Old Post 15-04-2011 v 19:23 PM
Matha1R je offline   Profil uživatele Matha1R   Find more posts by Matha1R   Foto galerie člena Matha1R   Click here to Send Matha1R a Private Message   Add Matha1R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 8

čau hele vzduch by se mel menit pořad ale ted ze zacatku staci tam dat jen ten vetrak a rano a večer na pul hodky vyvetrat a nezapomen na vlhkost:::-D

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 16-04-2011 v 08:33 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matha1R
Nový Člen

Karma uživatele Matha1R - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 9

TAK POD USPORKOU SE MI TO ZDA UPLNE NA NIC (BEZ EFEKTU RUSTU)tahli se za svetlem jako blazen . proto jsem dal už ted 4.den tu sodikovku tak uvidíme :-) doufam ze to pojede jinak

Old Post 17-04-2011 v 20:27 PM
Matha1R je offline   Profil uživatele Matha1R   Find more posts by Matha1R   Foto galerie člena Matha1R   Click here to Send Matha1R a Private Message   Add Matha1R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matha1R
Nový Člen

Karma uživatele Matha1R - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 10

tak další změna místo 200w usporky jsem pořídil 250 sodik a je to znát

Old Post 20-04-2011 v 22:06 PM
Matha1R je offline   Profil uživatele Matha1R   Find more posts by Matha1R   Foto galerie člena Matha1R   Click here to Send Matha1R a Private Message   Add Matha1R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3850050 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív