Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflowering
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 17

Jak jsem to tady pročítal, něco bych rád doplnil.

Indoor = řezy vs. automaty - rozhodně bych volil řezy, jak už tady někdo psal, určitě to bude výhodnější kvůli svícení, jak už zde psal Jáá.

Kokos = toto bych doporučil pouze HODNĚ zkušeným growerům, začátečníci, rovnou utíkejte nakoupit hlínu. Protože v kokosu, jak zde bylo řečeno, nejsou živiny, chce to mít pěstování v tomhle médiu v ruce a oku. Já takovej frajer nejsem a zůstanu u hlíny. Loni jsem si takhle pokazil jedno celý kolo a to jsem měl kokos jen v 10ti cm vrstvě na povrchu. Chybama se člověk učí.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 04-04-2011 v 20:40 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 18

zdar... no jasne rezy jsou rezy .... ale zase musis brat v potaz ze automaty jsou geneticky upravene a sklizis za 60dnu.... u rizku sklizet za 60dnu to si myslim ze asi by neslo.

killlsmoker

Old Post 06-04-2011 v 06:37 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od killlsmoker
zdar... no jasne rezy jsou rezy .... ale zase musis brat v potaz ze automaty jsou geneticky upravene a sklizis za 60dnu.... u rizku sklizet za 60dnu to si myslim ze asi by neslo.


pokud nechas rizek ihned vykvest, tak ho muzes sklizet i drive nez za 60 dnu. A co myslis genetickou upravou ?? Vsak je to normalni krizeni jako kazde jine...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-04-2011 v 08:17 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xstix
Nový Člen

Karma uživatele xstix - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 20

pěstuju red dwarf a banka uvádí mám pocit 53 dní,ale je to málo,radši to natáhnu a sklidim kvalitnější...nakonec proč ta nedočkavost,že jo :-D

xstix

Old Post 09-07-2011 v 14:30 PM
xstix je offline   Profil uživatele xstix   Find more posts by xstix   Foto galerie člena xstix   Click here to Send xstix a Private Message   Add xstix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

No jasně cokoli necháš déle a skaramelizovat pak máš ne kvalitnější ale gaučovku.
Jestli posuzuješ kvalitu podle toho co tě víc uspí pak ano natáhni sklizeň co to dá

Old Post 09-07-2011 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xstix
Nový Člen

Karma uživatele xstix - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 22

tak já nevim,mam kamarada,zkušenějšího pěstitele,než jsem já,ktery mi řekl,že banka uvádí sklizen za 53 dní,ale počítá s optimalním stavem,kdezto ja,jako člověk pěstující na balkone optimalní podmínky nemam a je lepší to protáhnout.tím nemyslím 100 dní :-D.dobře vím,ze pozdě sklizená tráva má sedativní učinky,ale hulit nezralou travu,to taky neni ono..

xstix

Old Post 10-07-2011 v 00:48 AM
xstix je offline   Profil uživatele xstix   Find more posts by xstix   Foto galerie člena xstix   Click here to Send xstix a Private Message   Add xstix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od vousac
No jasně cokoli necháš déle a skaramelizovat pak máš ne kvalitnější ale gaučovku.
Jestli posuzuješ kvalitu podle toho co tě víc uspí pak ano natáhni sklizeň co to dá

tj možný ale z účinků sativní kytky ti to neudělá za těch pár dní navíc účinek indiky(pokud to nenecháš úplně zčernat )- zase nepřehánět-spíš jde hlavně o chuť, si myslim...


citace:
Původní příspěvek od xstix
tak já nevim,mam kamarada,zkušenějšího pěstitele,než jsem já,ktery mi řekl,že banka uvádí sklizen za 53 dní,ale počítá s optimalním stavem,kdezto ja,jako člověk pěstující na balkone optimalní podmínky nemam a je lepší to protáhnout.tím nemyslím 100 dní :-D.dobře vím,ze pozdě sklizená tráva má sedativní učinky,ale hulit nezralou travu,to taky neni ono..


sklizen za 53 dní?- to je IMO blbost-asi myslíš květ-k tomu si připočti týden klíčení +takovejch 14-20dní růst-a protahovat se to vážně u autofloweringu moc nedá, pokud poznáš, kdy je kytka zralá

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 10-07-2011 v 07:38 AM

Old Post 10-07-2011 v 07:25 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Apartman

tj možný ale z účinků sativní kytky ti to neudělá za těch pár dní navíc účinek indiky(pokud to nenecháš úplně zčernat )- zase nepřehánět-spíš jde hlavně o chuť, si myslim...


I Indika když ji podtrhneš dřív je energetická to samé jako Sativka ,a opravdu záleží na Sativce když ji dáš podle trichomů (komplet karamel) ten týden nahoru
pak už není čistě energetická ale umí i uspat,nejde o přehánění ale o tom jak to opravdu funguje.Ono ne nadarmo se všude dává 50%/50% a +- 3 dny k dobru
a pak už kvalitu nenaženeš.(někde jsem četl že vrcholu síly a chuti si drží jen asi 3 dny v určité době pak to padá)

Old Post 10-07-2011 v 08:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 25

Přesně jak píše vousac, ty 3 dny jsou nejvíc a bez mikroskopu se to dá těžko trefit




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 10-07-2011 v 08:50 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Obecné Příspěvek č. 26

Pěstuju autoflowering v indooru model AutoMazar a 3 kytky mi už začínají kvést a 2 kytky které jsem zasadil asi o 2 týdny později jsou ještě na růstu.. Vadí něčemu když už na ně svítím výbojkou květovou?? Jinak hodiny mám nastavené 20/4..

Old Post 01-08-2011 v 15:08 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Obecné Příspěvek č. 27





Pěstuju autoflowering v indooru model AutoMazar a 3 kytky mi už začínají kvést a 2 kytky které jsem zasadil asi o 2 týdny později jsou ještě na růstu.. Vadí něčemu když už na ně svítím výbojkou květovou?? Jinak hodiny mám nastavené 20/4..

Old Post 01-08-2011 v 15:28 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 28

Čau,moc né,akorát ty malý na růstu ti neporostou tolik do vejšky.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 01-08-2011 v 18:34 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 29

Vím, že se to tu probíralo hodněkrát, ale z toho co jsem se dočetl, tak jsem nedostal přímou odpověď. Kdy je nejvhodnější doba zasadit AF, např. AK-47, resp. při jakém výsevu jste dosáhli největších výnosů, nebylo by na škodu udělat anketu určitě by ocenilo i více začátečníků. Druhý dotaz je: Pro vegetační fázi je vhodnější spíše místo, kde je větší stín nebo větší světlo a jak je to s květovou fází? Mám jen malé množství rostlin (3) a chci z nich dostat co nejvíc, aby mi to vystačilo na celý rok.
Přivítám jakoukoli odpověď.

Old Post 28-04-2014 v 18:36 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolo
Stálý Člen

Karma uživatele lolo - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 30

skús ich zasadiť niekedy na začiatku júna(června)

Old Post 29-04-2014 v 00:28 AM
lolo je offline   Profil uživatele lolo   Find more posts by lolo   Foto galerie člena lolo   Click here to Send lolo a Private Message   Add lolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lados
Stálý Člen

Karma uživatele Lados - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 31

Ahoj, rád bych se zeptal jak je to se semeny z kytky autoflower, které jsem již zpracoval - co od nich očekávat? Podařilo se mi získat asi 1-3 semínka z každé femin. AF., které mi letos rostly. Otázka zní - pokud je další rok zasadím - budou zase AF? Budou feminizované? Bude stejná genetika - bude to totožná kytka jako ta ze které je toto semeno? Nebo to mám radši zahodit a koupit úplně nové? Podotýkám, že nikde v okolí žádný samec nebyl a kytky byly samice (slyšel jsem, že někdy i samičí kytka vyprodukuje 1-3 semínka na celou kytku, k vůli zachování reprodukce ke konci květenství? je to možné?) Díky za odpovědi.

Old Post 07-10-2016 v 08:37 AM
Lados je offline   Profil uživatele Lados   Find more posts by Lados   Foto galerie člena Lados   Click here to Send Lados a Private Message   Add Lados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
14-12-2017 - Autoflower hermafrodit? - 3 odpovědí
15-07-2017 - Autoflowery nekvetou - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1000000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív