Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Opakující se infekce - substrát nebo infekce v ovzduší ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 17

Nazdar panove!

Bezdechu - kvetnikama to nebude, to uz jsem vyloucil. Uz jsem mel kyticky i v jinych nadobach s tim samym problemem... Jen by teda nemely byt pruhledne, ale jsou to jen no-name a navic jsem vysadil prave proto at zjistim zda se nemoc jeste projevi a neprijdu pak o draha seminka Criticalu. Kazdopadne tobe taky diky za tip !

Bandkul - Nemas nahodou nejakej odkaz na ty gemicidni zarivky? Jinak co se desinfekce tyce - VSECHNO co pouzivam bylo vzdy po neuspechu, nebo kose desinfikovano jak Savem proti plisnim, tak Peroxidem vodiku s vodou a pouzil jsem i komunisticke horske slunce, kde by vlastne mela byt UV-C lampa. Taky dekuji pane!

Hlava - otevre se lekarna a padam pro Aspirin. Uz jsem s tim zapasil vsemi moznymi zpusoby, takze bych se vubec nedivil, kdyby zabrala takova vec :-) Kazdopadne tohle by me nenapadlo :-)
Snad to vyjde, yeah, to by byla parada! Jinak jeste ten Ionizator, mas ho v boxu, nebo by stacilo ho hodit do mistnosti kde mam kyticky?
Diky za tvoje reakce, vycerpavajici clanecek a cas k tomu potrebny! Dam vedet jak dopadlo leceni, mam uz na rucniku dalsich 5 seminek Satori, takze bude to na cem sledovat...

Old Post 24-02-2011 v 07:40 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 18

Hlava: Když jsi začal o tom kouření u kytiček, nejdřív jsem se ulekl, že jim nakládám pokud si u nich občas zapálim jointa (bez tabáčku), protože se mi pár problémkú taky objevuje, ale teď čtu o tom tabákovém viru a jsem o něco klidnější. Nicméně s tím kouřením jointú u kytiček asi seknu.

D@D: Jo taky to drtím nejdřív Savem proti plísni a pak tím komunistickým horským sluncem. Tak doufám, že to děláme dobře a že to Savo a UV-C odvede svou práci jak má.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 24-02-2011 v 08:14 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

zkus mrknout tady http://www.taogrowshop.cz/katalog/d...ni-zarivka-36-w bo tady 2x 36w aj s armaturou http://www.growshop.cz/katalog/deta...let-s-armaturou

Old Post 24-02-2011 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 20

Vysvítit germicidní lampou a po ptákách.
http://www.malapa.cz/produkty/sterilizace-cisteni/

Old Post 24-02-2011 v 18:54 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 21

Nazdar panove, tak podavam dalsi informace a foto...
Vcera jsem sehnal Acylpyrin - udajne je to to same co Aspirin, akorat od jineho vyrobce, takze by to melo byt OK. Nadrtil jsem 6 tablet do 1.5L ciste vody a prolil s tim vsech 6 kyticek.
Uvidime zda to zabere...

Kyticky uz vypadaji dost uboze, tak doufam, ze to pomuze, nebo nekdo pozna dalsi nejakou virozu.

Zde aktualni foto z dneska : http://logging.rajce.idnes.cz/UP-ER/

Mejte se a at vam rostou ! Growu zdar !

Old Post 25-02-2011 v 08:52 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

hele presne neco takovyho me to delalo kdyz sem zkousel davat obycejnej peroxid kterym si cistis rany do zalivky. nedelas neco takovyho?

Old Post 25-02-2011 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od tomas2pet
Vysvítit germicidní lampou a po ptákách.
http://www.malapa.cz/produkty/sterilizace-cisteni/


Ale on tam nemá žadný ptáky a ty ji použiváš a kterej typ , připadně jak dlouho to nechaš svítit a jak se ti do toho světla kouká ??

Old Post 25-02-2011 v 14:28 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 24

Bandkul - davam peroxid z growshopu, ma 30%

Jinak jak rika Hlava, to by me taky zajimalo... Osobne nevim jak dlouho bych to mel nechat svitit treba v mym boxu...

Old Post 25-02-2011 v 20:59 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4725980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív