Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak získat pyl pro kontrolované opylení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 17

._.> tak ty spodky nesklizej a nech tam dosrat ty semena ne?

CREAM> asi by se mel ten pyl nalepit na priskyrici na pestiku, ale pro jistotu - kdyz chloupek zacne hnednout, tak uz by to melo byt ok

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 24-04-2007 v 10:14 AM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

Má cenu opylovávat kytku, když je už za polovinou doby květu?

Old Post 22-09-2007 v 15:35 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 19

ve chvili kdy se zacnou otevirat pylove vacky, az na to ze to vetsinou nepoznas a kdyz jo tak uz je pozde, radsi samce vytrhej bude to jistejsi, a nebo si ho vem dom za okno a trosku pylu si pochytej jestli chces mermomoci seeds

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 24-07-2008 v 21:01 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 20

ještě neotevřené pylníky dej dozrát do sklenice z vodou a pak vyschnout na papír, jakmile jsou suché, stačí s nima párkrát pomlátit a máš toho kupy

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 25-07-2008 v 12:30 PM

Old Post 25-07-2008 v 12:12 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 21

Zdar tak sem si to tady pročetl. Získání pylu mě je jasný, ale spíš by mě zajímalo jak dlouho je možný získaný pyl uchovávat, když ho dám třeba do PE sáčku se zipem do ledničky. Někde píšou 4 dny, někde rok. Má někdo zkušenost s dlouhodobým uchováváním pylu?

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Naposledy upravil GhostFace 01-09-2009 v 09:21 AM

Old Post 01-09-2009 v 09:09 AM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od GhostFace
Zdar tak sem si to tady pročetl. Získání pylu mě je jasný, ale spíš by mě zajímalo jak dlouho je možný získaný pyl uchovávat, když ho dám třeba do PE sáčku se zipem do ledničky. Někde píšou 4 dny, někde rok. Má někdo zkušenost s dlouhodobým uchováváním pylu?

Mám úplě tu samou otázku. Není lepší dát ten pyl do mrazáku? Lednička x mrazák? Jak dlouho uskladněný pyl vydrží?

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 15-04-2010 v 16:18 PM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Já opyloval tak že jsem dal pyl do pytlíku, opatrně jsem to navlík na spodní vetvičku (out) zaklepal s větvičkou, opatrně sundal pytlík a bylo opyleno jen to co jsem potřeboval.

Old Post 15-04-2010 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Já opyloval tak že jsem dal pyl do pytlíku, opatrně jsem to navlík na spodní vetvičku (out) zaklepal s větvičkou, opatrně sundal pytlík a bylo opyleno jen to co jsem potřeboval.


přesně tak - dealerák na šroubky stačí bohatě. takhle to taky dělám...kdepak nějaká mouka

Old Post 15-04-2010 v 18:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 25

Ja jsem pyl vytrepal normalne do dyleraku a potom jsem na opyleni pouzil cistitka do usi. Skladuju v mrazu.

Old Post 20-05-2010 v 12:54 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosip1918
Stálý Člen

Karma uživatele hosip1918 - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 26

Čau, jsem začátečník a chtěl bych se zeptat.Mám fem semena a přemýšlel jsem že jestli se ukáže některá z kytek jako kluk že bych nechal některou matku oprcat.Budou ty semena pak k něčemu když to bude z fem. kytek?

Old Post 20-05-2010 v 21:54 PM
hosip1918 je offline   Profil uživatele hosip1918   Find more posts by hosip1918   Foto galerie člena hosip1918   Click here to Send hosip1918 a Private Message   Add hosip1918 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Z feminů bych se do takové akce nepouštěl.
Možná tak jestli by to byl čistej táta ne hermouš tak ještě.
V každém případě bych měl strach z hermatění kytek z tech semen.

Old Post 20-05-2010 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosip1918
Stálý Člen

Karma uživatele hosip1918 - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 28

Taky jsem o tom přemýšlel. no uvidím jestli se do toho pustím.Nerad bych si dělal příští rok pole hermoušů

Old Post 20-05-2010 v 22:41 PM
hosip1918 je offline   Profil uživatele hosip1918   Find more posts by hosip1918   Foto galerie člena hosip1918   Click here to Send hosip1918 a Private Message   Add hosip1918 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 29

Klasika, pyl sesipaný do sáčku a nanášený štětcem ( našel sem jeden jak byl kdysi na vodofky ) - myslím Výsledek docela pohoda, jen mohly tam být déle

Old Post 26-06-2011 v 15:09 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hacker_cz
Nový Člen

Karma uživatele hacker_cz - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 30

Skladovani pylu mrazem urcite ano, a co se tyce s tim redenim moukou, tak to je praktika ktera je v zahradnickem oboru pouziva velmi casto, protoze i kdyz nanasite steteckem tak nanesete mnohem vic nez by se tam dostalo vzduchem, takze proc plytvat ze? A navic nektere rostliny davaji pylu malo takze jakejkoliv cheat je vitan;-) dalsi moznost je dukladne rozmichat ve vode a danou rostlinu/vetev postrikat a stejnym postupem, ve vode je mozne uchovat pyl bych rekl skoro po neomezene dlouhou dobu. Peace

Old Post 21-10-2013 v 19:50 PM
hacker_cz je offline   Profil uživatele hacker_cz   Find more posts by hacker_cz   Foto galerie člena hacker_cz   Click here to Send hacker_cz a Private Message   Add hacker_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5552300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív