Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Ladění boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Ladění boxu Příspěvek č. 1

Zdravím, dnes mi přišla vyýbojka a mám asi takovou představu:
Sluníčko - Osram Vialox NAV-T (Standart) 400W, délka 285mm
Objímka - E40
Box - 100d x 80š x 170v
Stínítko - http://shop.growshop.cz/katalog/det...-100-mm---patka
Předřadník - http://shop.growshop.cz/katalog/det...-pro-v-t--230-v
Odtah - http://www.klecka.cz/growshop/Venti...ck-RK-125L.html

No a potřeboval bych poradit s pár věcma... Pro začátek, jestli je tato sestava vůbec vhodná a sladěná , potom jaký ventilátor mám koupit do odtahu od žárovky, má představa je taková, že bych tam dal něco co by bralo teplý vzduch nahoru, kde by to UFO chytlo a odtáhlo... Elektrika je pro mě něco nadmíru složitého a tak by mi pomohlo, kdybych věděl jaké dráty mam použít na propojení výbojky s předřadníkem a předřadník se zásuvkou. A nakonec... Uchladím to vůbec?

Všem moc děkuji za rady

EDIT: Málem bych zapoměl, pojedu nejspíš ScrOG, je 6,5l květináč vyhovující?

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Naposledy upravil Nicker 15-12-2010 v 15:06 PM

Old Post 15-12-2010 v 14:54 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 2

zdar pane.. jestli uchladis - zavisi, odkud tahas pasivni /aktivni pritah (z venku, z mistnosti?) a jestli foukas odtah ven.. jinak ten box by jsi mel bez problemu uchladit...na tuhle velikost boxu bych dal klidne i 600 W.. na to tve stinitko bych napojil odtah UFO ven a je to..

carpe diem

Old Post 15-12-2010 v 18:43 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 3

Tak tahal bych pasiv z místnosti, která je neustále dobře větraná a odtah bych vyvedl ven, je to cca 2 metry od skříně. S tím napojením UFA mě to taky napadlo A jinak ty komponenty jsou dostatečné? Díky

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 15-12-2010 v 19:39 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4

Mozna by nebylo spatne mrknout tady na Groweru do zahradnickeho bazaru. Sezenes tam podle me za cca stejnou nebo lehce vyssi cenu dost lepsi ventas apod.(konkretne u toho ventilatoru jsem nakonec u sebe zvolil drazsi, ale zato s regulaci a jsem za to dnes velmi rad(po dvou hezkych kolech)). Proste Gshopy si na tom dycky neco nechaj, zejo. I na tom predradniku bys mohl usetrit nejakou stovku nebo tak. Tu pak investovat do veci, co tu nemas uvedeny, jako treba ventilator na ofuk(myslim ze klipsnak je OK), kvetinace taky neco stoji(tusim ze ted jsou v bazaru za dobrou cenu), hnojky apod.
Jinak myslim ze neni ceho se bat, vsechno pofrci jak ma. A jak uz bylo zmineno, prostor mas na 400W dost vpoho, takze s chlazenim by zadnej problem nastat nemel.
Jo a k tem kabelum - ja jsem velmi tragicky co se elektriny tyce, ale zmakl jsem to vpoho, tak ty musis taky. Z predradniku do zasuvky potrebujes tusim flexa kabel, nebo tak nejak se tomu rika. No a od predradniku k objimce si nazev nepamatuju, ale proste normalni tlustej kabel s nekolika dratama 3 zily myslim staci(k cemu taky vic, zejo).
Akorat pozor na delku toho kabelu mezi predradnikem a objimkou, tam ta delka nesmi byt tusim vetsi jak 5m nebo tak nejak.
At ti to sviti zatim

Old Post 15-12-2010 v 20:45 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 5

Dobře Ty věci které píšeš (klipsňák, hnojky) s těma samozřejmě počítám, já tu chtěl hlavně uvést věci, se kterýma si zase tak moc nerozumím Každopádně díky za rady a očekávejte podrobný report ze stavby a prvního kola

EDIT: Ještě k tomu UFU, dá se na něj připojit potrubí z obou stran? Pokud ano, má to potrubí stejný průměr? Díky

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Naposledy upravil Nicker 16-12-2010 v 13:30 PM

Old Post 16-12-2010 v 13:07 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 6

1. ano
2. má

Old Post 16-12-2010 v 21:12 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6917930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív