Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Je to horcik?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Disetronic
Stálý Člen

Karma uživatele Disetronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 17

Ahoj, nejakou dobu sem nemel pristup k netu.. ale už je to OK... kytku sem vratil z5 zase do skříně ( tu mistnustku musim dodelat protoze jak se zda s tou teplotou byl mega problem)... po měsici a půl ( co sem jí dostal zprasenou) se mi jí konečne podařilo stabilizovat akorat v pravý čas.. ty semena začínají dělat 3tí patro a pujdou na zastip za nakej ten tyden...

Kytka zacala vypadat, jako kytka druhu kannabis předtim to melo listy jak nejakej LOPUCH!!! na utirani "víte čeho"...

ořezal jsem si z ní 20 řízků ( roste z nefem semene White Widow nebo Super Silver Haze - kamos nevi co mi dal pac si to pakosta neoznačil )
nechtelo se mi to vyhazovat.. protoze to sou podleme super geny!
?musel? jsem ji oholit od tech vystresovanejch 3 a 5ti listů.. ted už tvoří pouze 7mi cípé listy )))) konecne!!! tak sem zvedavej jestli se mi nejaky chytnou, ze bych je dal vyrůst s tema semenama... ale zase nevim no... sou to řezy vystresovany jak nevim co.... tak aby se neprobirali do ty doby než vykvetou...

4 novy fotky.... je to opravdu naprosto jiná kytka
http://disetronic.zonerama.com/kytk...q91M9#=DSCF1040

Prvni dokumentovanej Grow - zatim jedna kyti + klicici semena
http://disetronic.zonerama.com/kytky/?Secret=a0b73dfbc501489c9135236b901265ebg88Icq91M9

Old Post 14-12-2010 v 18:44 PM
Disetronic je offline   Profil uživatele Disetronic   Find more posts by Disetronic   Foto galerie člena Disetronic   Click here to Send Disetronic a Private Message   Add Disetronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disetronic
Stálý Člen

Karma uživatele Disetronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 18

Akorát přetrvává to, že červenaj nebo fialovej stonky listů smerem od listu dolů ke stonku ze ktereho roste... a to jsem nekde četl že je nedostatkem živin.. mam to teda vic pohnojit? nebo je to nejakej efekt eště ze stresu? nevite nekdo

Prvni dokumentovanej Grow - zatim jedna kyti + klicici semena
http://disetronic.zonerama.com/kytky/?Secret=a0b73dfbc501489c9135236b901265ebg88Icq91M9

Old Post 15-12-2010 v 15:31 PM
Disetronic je offline   Profil uživatele Disetronic   Find more posts by Disetronic   Foto galerie člena Disetronic   Click here to Send Disetronic a Private Message   Add Disetronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disetronic
Stálý Člen

Karma uživatele Disetronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 19

mno tak jsem to zkusil s tou 50l nádrží.. a tam voda PH drží.. nezmení se ani o 0,1.. zato v bubbleru za jeden den z 5,8 na 7,3... to hnijou koreny nekde a meni to PH nebo už fakt nevim...

Prvni dokumentovanej Grow - zatim jedna kyti + klicici semena
http://disetronic.zonerama.com/kytky/?Secret=a0b73dfbc501489c9135236b901265ebg88Icq91M9

Old Post 17-12-2010 v 17:21 PM
Disetronic je offline   Profil uživatele Disetronic   Find more posts by Disetronic   Foto galerie člena Disetronic   Click here to Send Disetronic a Private Message   Add Disetronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-03-2017 - Je to Fusarium? - 3 odpovědí
08-10-2012 - je to normální? - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8725280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív