Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Info+prosim o rady.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host-mates
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Info+prosim o rady. Příspěvek č. 1

zdravim,jelikož už mám druhý indor za sebou a třetí začal fakčit,chtěl jsem se o ně podělit i s vámi a získat nějaké rady a připomínky,ale bohužel mi nešli nějak vkládat příspěvky atd,přitom jsem se registroval,přes test na faceboku,jinak bych musel platit za sms,test jsem uďál úspěsně a stále mi nic nešlo,tak teď koukám,že se můžou vkládat věci bez registrace.Můj první indoor byl 70w v PC boxu,který měl na výšku 65 cm a v něm jsem měl 2 kytky no name ze semínka,které jsem našel v nějakém skunku,na to že to byl první indoor a v pc skříni,tak jsem byl s výsledkem velmi spokojený,něco z toho bylo ,můj druhý indor jsem o něco málo vylepšil a povíšil jsem, sestava byla taková: BOX 1x1x2 m,na růst 200w na květ 400w,stínidlo adjust-awing,pachoví filtr,odtah,přítah,2x klips,opět semena od Paradise Seeds-Dutch Dragon,Sensi Seeds,Ice Cream,Wappa,semínka byli od každého 3 z toho jich dokvetlo 10+ jsem měl dva řízky White Rusian,hnojil jsem na růst hnojivem od groteku:kick star a po týdnu jsem ho vyměnil za Solo-tEK GROW,na květ jsem používal také od groteku organic fussion bloom,GROTEK Monster Bloom,GROTEK BLOSSOM Blaster,od Plagron:Green Sensations,Šéf kuchaře a asi 2x jsem pohnojil bloombasticem,který jsem získal na Konopném veletrhu i s dalšími hnojkami,jen za vyplnění papírek,pak jsem používal hlínu Plagron Growmix do které jsem přidal také od plagronu bat guano,finish toho kola proběhl někdy před 3 týdny,toto kolo hodnotim velmi dobřé,ani nevim kolik toho bylo,ani jsem to nevážil,něco tam bylo,takže jsem to neřešil kdo by měl zájem můžu přidat fotky z průběhu tohoto kola a nyní už se pracuje na dalším kde jsou od semínek White Widow,Himalya Gold,Orange Bud,Greate White Sharks,sestva je stejná a hnojky,budu popužívat ty samé,nyní mají od semínka asi 4 den pod 200w úsporkou a předtim asi 4dny pod lampičkou 11w,jinak,jestli by mi někdo mohl poradit,proč mi nejdou vkládat příspěvky a nic pod registrováním budu rád,jinak ať se všem daří a doufám že LeLe.

Old Post 30-10-2010 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-mates
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

oprava místo Sensi Seeds mělo být Sensi Star.

Old Post 30-10-2010 v 14:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

pokud ti přišel registrační kod a zadal jsi ho správně tak pak nwm

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-10-2010 v 15:15 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-mates
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Se přihlásim a když něco dám tak mi to píše:
Nemáš práva k přístupu na tuto stránku. Některé sekce jsou přístupné pouze Administrátorům a Moderátorům. Zkontroluj následující možnosti:

1. Nesnažíš se upravit nebo smazat cizí příspěvek anebo použít některé administrátorské funkce? Pokud máš pochyby, zda je tvůj požadavek oprávněný, kontaktuj Administrátora.
2. Pokud se snažíš napsat příspěvek, je možné, že tvé konto bylo zablokováno anebo teprve čeká na autorizaci.

Old Post 30-10-2010 v 16:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 5

Hele, kamaráde, myslíš, že když jsi udělal test na FBčku, tak ti někdo zaplatí registraci? No to teda nvm, moc bych tomu nevěřil.. Pokud máš kredit, tak obětuj (už ani nvm kolik, asi 70kč tuším) a pošli sms, budeš to mít hned a 100%... Myslím, že to není investice, která by s tebe udělala bezdomovce a alespoň pokecáš s lidma od řemesla a budeš se moct pochlubit fotkama...

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 30-10-2010 v 16:17 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

a nebo pokud máš svuj web tak na něj umísti banner groweru a dej o tom vědět adminum a oni ti pošlou registrační kod

mě taky přijde tivny že by ses sem mohl dostat přez fb :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-10-2010 v 16:42 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od asi_sem_moc
Hele, kamaráde, myslíš, že když jsi udělal test na FBčku, tak ti někdo zaplatí registraci? No to teda nvm, moc bych tomu nevěřil.. Pokud máš kredit, tak obětuj (už ani nvm kolik, asi 70kč tuším) a pošli sms, budeš to mít hned a 100%... Myslím, že to není investice, která by s tebe udělala bezdomovce a alespoň pokecáš s lidma od řemesla a budeš se moct pochlubit fotkama...


ty nemysli jo když uděláš test dá ti to kód na registraci.

citace:
Původní příspěvek od Host-mates
Se přihlásim a když něco dám tak mi to píše:
Nemáš práva k přístupu na tuto stránku. Některé sekce jsou přístupné pouze Administrátorům a Moderátorům. Zkontroluj následující možnosti:

1. Nesnažíš se upravit nebo smazat cizí příspěvek anebo použít některé administrátorské funkce? Pokud máš pochyby, zda je tvůj požadavek oprávněný, kontaktuj Administrátora.
2. Pokud se snažíš napsat příspěvek, je možné, že tvé konto bylo zablokováno anebo teprve čeká na autorizaci.



co potvrzení registrace v mailu co jsi uvedl? odklikl jsi?

Old Post 30-10-2010 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-mates
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Jo asi to udělám tou SMS,na facebooku v profilu grower bylo psáno že když odpovíš správně na 10 otázek což jsem uďál ti daj heslo zdarma,co mi přišlo jsem kliknul a nějak se mi to nepodařilo aktivovat,jestli mě ještě nikdo neautorizoval nebo nevim,přejdu na tu sms asi.

Old Post 30-10-2010 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

co ja vim tak se autorizujes sam mailem co ti přijde po registraci, což jsi asi neudělal, musíš tam kliknout na ten link. Nebo se pletu? Přes sms ti přijde akorat kod, takže budeš tam kde jsi byl

Old Post 30-10-2010 v 17:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 10

Při problémech s registrací prosím piště e-mail s přesným popisem problému a vašeho postupu na help@grower.cz

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 30-10-2010 v 19:13 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-07-2016 - prosím o radu - 0 odpovědí
28-02-2017 - Prosím o rady :-/ - 14 odpovědí
05-05-2013 - prosim poradte mi - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8420770 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív