Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Opakovaně sliz na kořenech Radu PLS !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Zdraví Opakovaně sliz na kořenech Radu PLS !!! Příspěvek č. 1

Zdar

ja i muj kamoš jedem po třetí a ve stejnou dobu nám začínají hnědnout kořeny a sliz (přelom 2 a 3 fáze). Někdy to kytky dají ale někdy ne . Čteme tu hodně, ale nic nám zatim nepomohlo tomu předejít.

Co jedu a jak :
Napouštěcí stoly DUMA
600 W
Chemka: Advanced hydroponics (poměr přesně podle navodu), Senzace PLA - nová formula, Peroxid ,5 na 1000
Teplota: 24-28 den, 16-22 noc
Napouštění: 15 min on, 45 min off
Odrůdy různé
Jiné choroby - vůbec nic
Čistota vysoká



Díky za radu Yak

Old Post 19-10-2010 v 21:30 PM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

zdar,teplota roztoku?

Old Post 20-10-2010 v 07:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Teplota je pokojová. Neupravuju ji, takže stejně jako teplota vzduchu mínus 3 stupně. Kolega, kerý to jede uplně stejně (jak jsem psal, ji upravuje na 19 a má to samé taky opakovaně.

Ještě, světlo mi k vodě nejde. Opravdu věřím, že dělam vše dobře, ale potezírám četnost napouštění. Logicky se stůl uplně nevypustí a pod poklopem nevyschne, takže kořeny mají optimalní podmínky na hnilobu, tak si řikam, jestli tam nenechat vodu neustále, tím eliminuji kyslík. Ale je to jen doměnka.

Old Post 20-10-2010 v 08:05 AM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Ještě mě napadá,

všude kde čtu o kořenech, tak je zmínka o přechemkování. Když přidávám senzaci, snižuji poměr Advanced hydroponics ? Já to nedělám . Pravda je že to odpovídá časově uplně.

Old Post 20-10-2010 v 09:35 AM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 5

pH? EC?

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 20-10-2010 v 10:05 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Jasný
PH
1 faze 5,5-5,7
2 faze 5,7-5,9
3 faze 5,9-6,5

EC
1 faze do 1,5
2 faze 1,6 1,9
3 faze lítá od 1,9 (po úpravě) až do 2,7 (pak dolívam 50% vody bez 2 chemie) a pořád lítá hore

Old Post 20-10-2010 v 10:33 AM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

No na senzaci píšou že máš dát senzaci a pak dorovnat ec hnojkou.

Old Post 20-10-2010 v 15:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

jak mě to včera napadlo, tak je mi to ted uplně jasný, ze to je taková blbost to tam prát prez sebe. Myslíte, že to je tedy jediný problém ?

Asi už zbytečná otázka co

Old Post 20-10-2010 v 18:23 PM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 9

Propláchni si to pořádně peroxidem H2O2, to pomáhá na kořeny a pročišťuje rostlinu. Jednorázovej proplach by tomu mohl pomoct. Nebo řešit pěstební medium, řasy, fakt nevím čím by to mohlo být.

Edit: Popř, zkusit trochu snížit EC ...?

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 25-10-2010 v 13:37 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

Zdravím všechny, mám uplně stejný problém jako Yak a chci se zeptat jestli se někomu podařilo přijít na to co s tím. jedu už po 4 znovu, vyměni a vyzkoušel jsem snad všechno dik za odpověd

indoorjohn

Old Post 23-06-2013 v 07:20 AM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 11

vitej................ tohle mi oddelalo asi 3 sadby co to je nevim myslim ze proste nejaka sracka ve vode ze zanesenejch trubek ci co...... ale me pomohla RO a dokonala hygiena........... vsechno vyhazet a poridit znova nebo dokonale vydezinfikovat peroxidem savem apod. a neprijit do kontaktu s tou kontaminovanou vodou.....

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 09-07-2013 v 08:27 AM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 12

Náhodou jsem zabloudil na tento výrobek od Plagronu http://www.growshop.cz/katalog/deta...-micro-kill--1l
Nemám s tím zkušenosti,ale podle popisu by vám mohl pomoci při vašem problému.Snad jsem pomohl

Old Post 11-07-2013 v 21:09 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6387920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív