Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomozte-Shiva Skunk- co to je s palicema?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 17

Cest, no ja to tez uz asi nezjistim. Kazdopadne z jedne te varky rezu, jeli i dva kamosi .Jeden kamos mel pouze jeden snicl a hermac! Druhy kamos mel 3 snicle a pry v pohode. Je to divne ... uz chci na to zapomenout .Kazdopadne jestli zjistim puvod matky tak dam vedet...

Old Post 04-10-2010 v 18:30 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 18

Mě to přijde jako vršák spálenej od výbojky. Našel jsi v sušině semena? Píšeš že ti jsi je měl tři týdny někde venku a pak jsi je sušil, to je dost stresu - matka mohla bejt kvalitní, mohlo to zhermit díky špatnému zacházení.
Měj se, Hej-rup

Old Post 02-01-2011 v 18:15 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 19

Jako fakt by mě zajímalo, jak jste přišli na to, že je to hermouš?
Už na to čumim asi 10 minut, ale nenašel jsem ani jeden jedinej samčí kvítek.
to že z pestíku nelezou blizny, neznamená, že je to hermáč.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 02-01-2011 v 19:06 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Taky mi to přijde jako upečená kytka, teď se mi to stalo na jedný sativě která trochu přerostla a dostala se do proudu vzduchu od ofuku výbojky, stačilo ji přendat na jiný místo a obrazila a jela v klidu dál.

Old Post 02-01-2011 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 21

zdar chlapi, pripecene to stopero neni. Palice byli vsecky takove. Mam 400w v coolTube.Cely cyklus kveteni byl fakt divny. Co se tyce sucheho materialu tak se to neda kurit.Jako zdatni jedinci to zvladaj Ale je to jak kdybych hulil listi a seminka. Proste nekde se stal problem. Kazdopadne si myslim ze to nemusi byt kvalitou rizku , ale temi soky pro kyti. Fakt chudinky toho musely snaset hodne. Ja sem spise toho nazoru ze jsem toto zavinil ja svym pristupem k nim. Rizky mely byt udajne v pohode.
No zajimave co me to vyrostlo. Jeste nikdy sem to nevidel.
Mam pocit jako by v bliznach se rodily male zarodky seminek.To by vysvetlovalo chut po seminkach. No jsem zvedavy na vase nazory.
Zatim pestu zdar

Old Post 04-01-2011 v 13:59 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 22

czus, hele nevim, ja sem se ke svejm kytkam choval taky jako prase a nevyrostl mi anijeden hermous. rekl bych spis ze je to genetikou.
porpavde sem nikdy nic podobnyho nevidel.
bych to ovnou vynal a zacal znova. udelej si masticku a mliko

edit : jj taky nevidim hermace, ani koule, takze nevim co to je ale takhle to vypadat nema....

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Naposledy upravil Klamath 13-01-2011 v 17:07 PM

Old Post 13-01-2011 v 12:41 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Jako fakt by mě zajímalo, jak jste přišli na to, že je to hermouš?
Už na to čumim asi 10 minut, ale nenašel jsem ani jeden jedinej samčí kvítek.
to že z pestíku nelezou blizny, neznamená, že je to hermáč.


Jojo , beru z5 svoji hlášku na hermu , opravdu to neni . Na fotce nejsou videt , ani koule ani typicke "banánky" . Ale stojim si za tim aby si pan matkař sáhl do svědomí , takhle kytky přistupem nezměníš , to uz je v genech matky a ta je špatna a myslel sem si že to jsou ty "krysí semínka" ktery se snažej vytvořit ve snaze zachránit samu sebe . No přište nakupuj jinde ,

JAHmaican , jojo máš pravdu , cau

Old Post 13-01-2011 v 13:03 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 24

Mně totiž vyrostlo něco obdobnýho asi před 10 lety venku , každopádně se to hulit nedalo ( respekt. nezhulovalo) a vinu v sobě nevidím... semínka to byla hodně pofidérní...
Takže se přikláním k názoru o špatné genetice...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 13-01-2011 v 17:46 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 25

Vypadá to na špatnou genetiku.Teď nevím jestli sem se zmiňoval...víceméně od začátku se kytím kroutil sem tam nějaký ten list. To podle mě značí o špatné matce.Možná kombinace matka ze fem. semen plus možná přestárlá matka.
Ten dotyčný co mě je prodal mě nejspíš podělal. Chyba no... snad už sem se poučil

Old Post 13-01-2011 v 21:09 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

skoro stejnou shivu jsem viděl včera v jablunkově,vzhledově hruza divne pheno . taky z klonu nevim od kud.

Old Post 18-01-2011 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1576450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív