Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červi ve stonku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 145

Včera som tie kurvy našiel na svojich rastlinách aj ja. Zo 16 vrcholovych palic boli v 13-tich a v zopar bočnych. Strašne ma to nasralo, na tie vrcholovky som sa tešil. K tomu sa pridružil aj ďalši problem...v miestach kde sa zavrtali do stonky su ich hovna ktore sa väčšinou nachádzajú v najhustejšich miestach kvetov takže sa tam začala tvoriť vo veľkom aj pleseň. Nikdy som s ničim podobnym problem nemal. Začal som to riešiť tak že som poškodene časti vystrihal, červov zabil, a na začinajucu pleseň (a dúfam že aj ďalšich liahnucich sa červov) planujem použiť 3%-ný roztok peroxidu vodíka.
Čo vy skusenejší deratizéri na to?

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 18-09-2014 v 10:55 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od kaktusx
Včera som tie kurvy našiel na svojich rastlinách aj ja. Zo 16 vrcholovych palic boli v 13-tich a v zopar bočnych. Strašne ma to nasralo, na tie vrcholovky som sa tešil. K tomu sa pridružil aj ďalši problem...v miestach kde sa zavrtali do stonky su ich hovna ktore sa väčšinou nachádzajú v najhustejšich miestach kvetov takže sa tam začala tvoriť vo veľkom aj pleseň. Nikdy som s ničim podobnym problem nemal. Začal som to riešiť tak že som poškodene časti vystrihal, červov zabil, a na začinajucu pleseň (a dúfam že aj ďalšich liahnucich sa červov) planujem použiť 3%-ný roztok peroxidu vodíka.
Čo vy skusenejší deratizéri na to?


Zdar..pred 2-3rokama jsem se svijacem mel taky problémy.Ikdyz uz byly palice ve vyssi zralosti,zadny postrik jsem nepoužil.Kdyz si to tu proctes,tak se tu pise o postriku bud Talstar nebo Karate.Proto sem je sbíral rucne (mel sem cca 20kytek-sběr trval asi cca 40min-neposbiras uplne všechny,ale kdyz to podniknes kazdy den,jde to,jen se nebat a jít do doho co byly ve stonku,tak jsem je jen spendlikem propichl.Pokud mas třeba palice uz cca skoro zralé,osobně bych je uz nestrikal.

Kde sem mel plisen,tak jsem ostranil celou palici (nastesti to nebylo tak vazne,tak nebyly zbytecne moc velke ztraty).bohužel s peroxidem nemam zkusenosti,takže neporadim.

Old Post 18-09-2014 v 19:13 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 147

Hlavní potíž je, že ty potvory způsobují plíseň. Obdivuju ty co je hledají na kytce, když máte velkou kytku tak je to opravdu piplačka. Já těch pár palic oželím za tu námahu mi to nestojí a nikdy se mi nestalo že by zničili nějaké větší procento palic.

Old Post 20-09-2014 v 10:20 AM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 148


Odhadujem to na take 2 - 2,5 tyždňa takže striekať to už ničim nechcem...tiež som ich ničil mechanicky a bol som tam ešte aj včera, našiel som dvoch ďalších ktorych som zabil ale rastliny vyzeraju dobre...pleseň sa nerozširila a kvitnu veselo ďalej takže to asi necham zatiaľ tak. Mrzia ma ale tie vrcholovky, začinali vyzerať dobre a musel som ich zastrihnuť aby som tych červov mohol zabiť.

Na fotke je "tunel" cez celu vrchnu palicu ktory si ten *** vyhrýzol.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Naposledy upravil kaktusx 20-09-2014 v 15:23 PM

Old Post 20-09-2014 v 13:27 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8160500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív