Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Royal Queen Seeds - máte zkušenosti ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 113

Shogun - klicivost 5/5
Critical - klicivost 2/2

K vyse uvedene Mother Gorille: chut a vune spise bylinkova (alespon u mne), stav totalne sativovy, coz mi vyhovuje 👌🏻

Old Post 08-05-2021 v 07:45 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanoZajeci
Stálý Člen

Karma uživatele StanoZajeci - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 114

Jsem teď vysadil 3x critical + 5x royal queen , semena asi tři roky stará, někde jsem je omylem zašantročil a teď vyštrachal, tak že to aspoň zkusím a vylezly všechny 😊

Old Post 08-05-2021 v 22:25 PM
StanoZajeci je offline   Profil uživatele StanoZajeci   Find more posts by StanoZajeci   Foto galerie člena StanoZajeci   Click here to Send StanoZajeci a Private Message   Add StanoZajeci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Palec nahoru Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od YngwieM
Shogun - klicivost 5/5
Critical - klicivost 2/2

K vyse uvedene Mother Gorille: chut a vune spise bylinkova (alespon u mne), stav totalne sativovy, coz mi vyhovuje 👌🏻


Tak doplňuji, že Shogun je naprosto parádní model, který roztahuje koutky až někam za uši. Stav plný euforie a žádná paranoa ani po 16. brku za den. Doporučeníhodné

Old Post 15-07-2021 v 13:23 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 116

YngwieM
Na mě Shogun působí slabounce. Takový relaxační kouření. Po hodině nemám pocit, že bych něco kouřil. Trochu mě to zklamalo, jelikož RQS uvádí, jakej je to vodpal. Měl sem 3 různá phena a všechno slaboučký, jeden o trochu silnější, ale stejně žádný top.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 16-07-2021 v 14:19 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 117

Tak to je skoda, protoze na mne pusobi presne tak, jak popisuje RQS 😍

Old Post 17-07-2021 v 07:09 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 118

Lemon Shining Silver Haze - klicivost 5/5, nejaky citron tam sice citim, ale hlavni je ucinek, ktery je silny a sativovy. Recommended 😉

Old Post 29-01-2022 v 14:03 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 119

Cookies Gelato - klíčivost 4/5, doplnil jsem tedy semínkem zdarma Lemon Tree od Barneyho (mimochodem parádní odrůda). Co se CG týče, každá kytka jiné pheno - jedna je téměř černá jako nějaká Black Domina, druhá vypadá jako Skunk, třetí se čtvrtou mají vzdušné palice jako 100% sativa. Vůně a chuť totéž - po 2 měsících ve flaškách žádná nevoní a nechutná sladce. Černá voní jako bylinky, zbytek jako barva nebo ředidlo. Nevím, co momentálně v RQS dělají, ale s jejich popisem na webu to souhlasí tak z 0%. Ani ten zhul není taková pecka, jak uvádějí. Nehledě na to, že jsem kvetení pod 600W natáhnul až na 10,5 týdne, kdy jsem kontrolou trichomů mikroskopem usoudil, že je konečně hotovo. Naopak s tím Lemon Tree jsem spokojen na max. No nic, vrátím se po letech k old school genetikám, ať si připomenu mládí. Tož tak :-)

Old Post 07-07-2022 v 11:47 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 120

Díky za report. Staré genetiky sou stejně nejlepší. Lemon Skunk od Barneys potvrzuji, ze je super- hlavne kazda kytka jak pres kopirak, jedna vedle druhy, netaha se, nadhera, radost pest...


citace:
Původní příspěvek od YngwieM
Cookies Gelato - klíčivost 4/5, doplnil jsem tedy semínkem zdarma Lemon Tree od Barneyho (mimochodem parádní odrůda). Co se CG týče, každá kytka jiné pheno - jedna je téměř černá jako nějaká Black Domina, druhá vypadá jako Skunk, třetí se čtvrtou mají vzdušné palice jako 100% sativa. Vůně a chuť totéž - po 2 měsících ve flaškách žádná nevoní a nechutná sladce. Černá voní jako bylinky, zbytek jako barva nebo ředidlo. Nevím, co momentálně v RQS dělají, ale s jejich popisem na webu to souhlasí tak z 0%. Ani ten zhul není taková pecka, jak uvádějí. Nehledě na to, že jsem kvetení pod 600W natáhnul až na 10,5 týdne, kdy jsem kontrolou trichomů mikroskopem usoudil, že je konečně hotovo. Naopak s tím Lemon Tree jsem spokojen na max. No nic, vrátím se po letech k old school genetikám, ať si připomenu mládí. Tož tak :-)

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 27-10-2022 v 11:59 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2016 - semena-ostrava.com máte zkušenosti ? - 2 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6599770 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív