Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Angelmatic -automatka poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17




Tak šla do hlíny poslední angelmatka od které si slibuju naplnit aspoň dvakrát dýmku vaporku a v obchodě Mazar jsem přikoupil semínka TOP69 a Sweet Dwarf (po jednom semínku) aspoň na ochutnávku zda to bude stát za to .
TOPka vylezla ale trpaslík bohužel umřel a zůstal po něm jen mokrý flek vedle angelmatky škoda no neva budeme se bavit aspoň tou drobotinou když zbytek balkonových Noname šel dnes pod kosu a tak holky osiřeli na celém bakoně už jsou samy (krom jedné trpaslice angelmatky která do týdne půjde ven a chytá poslední slunko)

Old Post 20-09-2010 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulda22
Stálý Člen

Karma uživatele Hulda22 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Hulda22 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 18

ahoj rad bych se te zeptal mam taky ten angelmatka ale 4 semena nevyklicily a jedno jo mam to pod lampou ale vubec to nejede muzes nejak poradit.dik

Travička sušena toje moje pohulení
Druhy kolo 70w 5Ks Master Kush nej co mi vyrostlo
Hulduv Balkon 2012
Hulduv Balkon 2014

Old Post 23-09-2010 v 06:48 AM
Hulda22 je offline   Profil uživatele Hulda22   Find more posts by Hulda22   Foto galerie člena Hulda22   Click here to Send Hulda22 a Private Message   Add Hulda22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

je to novější nevyvážená genetika a pokud to aspoň trochu jde tak klíčit ve vodě třeba na ubrousku ale bacha při vyklíčení na klíček jak se pak sadí do hlíny.(já to sice sázel přímo do kompostu(100%) a podlíval hodně vodou a do 3 dnů byli venku i tak mi to moc nerostlo nevím už je určitě kupovat nebudu i když smrdí po nich celý balkon mají silnou aroma skunkovou vůni velmi silnou, hodně záleží na hlíně/substrátu potřebují nejlépe něco co má v sobě hodně živin pro rozjezd a zakořenění a pak poprvé přihnojit opatrně po 3 týdnech -hodně světla/slunka a kvalitní půdu to je základ.
jinak asi nejlepší je sázet je ven do hlíny v dubnu-květnu nebo doma pod lampou perioda 18/6 a v kvetení klasicky 12/12

Old Post 23-09-2010 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 20

Měl jsem jednu Angelmatik ze dvou semen pod 400W... Krásná kompaktní a naprosto pryskyřicí obalená kytka, která ale byla bez chuti, bez libé vůně a taky bez účinků )) Skončila v masti...
Za mě nedoporučuji

Old Post 29-04-2011 v 11:12 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8372460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív