Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Kde seženu mast a olej ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Maira
Nový Člen

Karma uživatele Maira - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 1

Dobrý večer, jsem tady nová, téma je vošementný, tak snad to nebude jeden z mých posledních příspěvků:-)
Mám nemocného tatínka a trochu i sebe. Nikdy jsem nezahradničila a nevařila. Ano, auto a šaty si taky nechám udělat od někoho, koho to baví a těší a udělá je pro mě profesionálně bez škod na majetku a životech (což v případě mého vaření nelze vyloučit:-)
Jo a stejně tak bych potřebovala zajít do obchodu a koupit lék prosebe a tatínka - sušený kytičky a mast a olej.. třeba. Jenže v obchodech se to nesmí. Dealerů se bojím. Tady ta komunita vypadá, že by třeba cestu znala... Máte radu?

Old Post 25-07-2010 v 23:50 PM
Maira je offline   Profil uživatele Maira   Find more posts by Maira   Foto galerie člena Maira   Click here to Send Maira a Private Message   Add Maira to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 2

a čo tak si jednu kytičku sama vypestovať ?

Old Post 25-07-2010 v 23:58 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Maira
Dobrý večer, jsem tady nová, téma je vošementný, tak snad to nebude jeden z mých posledních příspěvků:-)
Mám nemocného tatínka a trochu i sebe. Nikdy jsem nezahradničila a nevařila. Ano, auto a šaty si taky nechám udělat od někoho, koho to baví a těší a udělá je pro mě profesionálně bez škod na majetku a životech (což v případě mého vaření nelze vyloučit:-)
Jo a stejně tak bych potřebovala zajít do obchodu a koupit lék prosebe a tatínka - sušený kytičky a mast a olej.. třeba. Jenže v obchodech se to nesmí. Dealerů se bojím. Tady ta komunita vypadá, že by třeba cestu znala... Máte radu?


nemuzu dodat nic jineho nez http://www.konopijelek.cz/ pac konopi je lek

Old Post 26-07-2010 v 01:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maira
Nový Člen

Karma uživatele Maira - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

Čo tak si ma riadně prečítať? :-)))


citace:
Původní příspěvek od w33d
a čo tak si jednu kytičku sama vypestovať ?

Old Post 26-07-2010 v 11:11 AM
Maira je offline   Profil uživatele Maira   Find more posts by Maira   Foto galerie člena Maira   Click here to Send Maira a Private Message   Add Maira to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maira
Nový Člen

Karma uživatele Maira - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 7  

Díky! Příspěvek č. 5

Jj, to jsem už taky studovala:-) Od doby, kdy mi řekli, že mi pomůže konopí, a já se lekla, že myslej provaz se smyčkou, jsem už pokročila:-)))

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven


nemuzu dodat nic jineho nez http://www.konopijelek.cz/ pac konopi je lek

Old Post 26-07-2010 v 11:13 AM
Maira je offline   Profil uživatele Maira   Find more posts by Maira   Foto galerie člena Maira   Click here to Send Maira a Private Message   Add Maira to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

Cau , sem ti to rozdelil a dal do lečitelství a muzu poradit , cist tady , http://www.konopijelek.cz/index.php...a=info-pacienti , Hlava

Old Post 26-07-2010 v 11:58 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Pohodička Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Maira
Dobrý večer, jsem tady nová, téma je vošementný, tak snad to nebude jeden z mých posledních příspěvků:-)
Mám nemocného tatínka a trochu i sebe. Nikdy jsem nezahradničila a nevařila. Ano, auto a šaty si taky nechám udělat od někoho, koho to baví a těší a udělá je pro mě profesionálně bez škod na majetku a životech (což v případě mého vaření nelze vyloučit:-)
Jo a stejně tak bych potřebovala zajít do obchodu a koupit lék prosebe a tatínka - sušený kytičky a mast a olej.. třeba. Jenže v obchodech se to nesmí. Dealerů se bojím. Tady ta komunita vypadá, že by třeba cestu znala... Máte radu?
Sorry ale to že nejsi zahradník vůbec neznamená že nemůžeš něco aspon zkusit.Když jsem měl hodě semínek tak jsem pár semínek daroval dobrým kamarádům.Jsou to lidi co v životě nezalívaly muškáty a ted maj velký kytky.Pokud máš třeba jižní okno tak kup květináč,pytlík hlíny(a tokový blbosti tipu perlit,mrva) a hnoj kristalonem.Stačí abys přečetla pár řádků z F.A.Q(10-15 pozornosti) a můžeš aspon zkusit.

A nebo je druhá možnost a to najít nějakého malo pěstitele ganji a poprosit ho o pytlík listů.Ty by měly na mastičku stačit.Mast není na výrobu nějak moc složitá takže obavy z výbuchu kuchyně nehrozí.

Pokud dáš poptávku na mast v Zahradickém bazaru zde na foru tak se nejspíš někdo ozve.Ty masti z lékáren ti nedoporučuju.Do tý masti dávaj konopí technické a to není zdaleka tak ůčiné jako to z THC.
Měj se pěkně a přeji hodně ůspěchu při hledání tak dobré medicíny."ahoj

Old Post 26-07-2010 v 21:13 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

ahoj pokud na to nejak extra nespechas na podzim bych mohl darovat listiho kolik budes chtit

Old Post 30-07-2010 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5875000 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív