Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Postupná sklizeň.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33


Tady je photo euphorie, 62.den.
U toho byste teda setnuli ty palice a ty spodky tam nechali jo? Jakože kytky mají kolem 120cm takže jim useknu určitě půl metru.. jsou tam totiž hrozné palice
No a dle těch tvých zkušeností. Nevím teda pod jakou watáží jedeš ale kolik tak cca z těch spodků zase sklidíš? Například pod 600W kdybys to tam nechal. Narostou ty palice jako podobné těm co jsou na fotce? Jde mi o to, aby to nebyly ve finále žádné řídké palice, ale prostě tvrdý materiál jako tohle. Běžně mívám tak kolem 550g + 50g spodků. Myslíš, že z těch spodků zase bude třeba 200-300g za ten měsíc?

Old Post 05-05-2013 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od darebaq
Tady je photo euphorie, 62.den.
U toho byste teda setnuli ty palice a ty spodky tam nechali jo? Jakože kytky mají kolem 120cm takže jim useknu určitě půl metru.. jsou tam totiž hrozné palice
No a dle těch tvých zkušeností. Nevím teda pod jakou watáží jedeš ale kolik tak cca z těch spodků zase sklidíš? Například pod 600W kdybys to tam nechal. Narostou ty palice jako podobné těm co jsou na fotce? Jde mi o to, aby to nebyly ve finále žádné řídké palice, ale prostě tvrdý materiál jako tohle. Běžně mívám tak kolem 550g + 50g spodků. Myslíš, že z těch spodků zase bude třeba 200-300g za ten měsíc?

Čím vyšší kytky máš, tím vhodnější je sklízet nadvakrát(moře bílých spodků).
Sklidíš paldy na tý úrovni, co končí pěkný a začínají malý bílý(nedozrálý) paldy(cca 30-50 cm... jak kdy a jak který model, atd.).
Jedu 600, ale to není podstatné. Jde o to, že ty spodky jsou prostě k ničemu, takový bílý, řídký nic, no a když to dojedeš, stanou se z nich regulérní paldy, hnědé, pryskyřičné, ne však tak velké jako vršky, ale je jich daleko více.
Kolikrát jsem měl ze spodků víc než z vršků, to ale taky bude záležet na modelu.
Jako příklad uvedu toto... bílá vdova, 400W, z vrchů 210g a ze spodků 260g. To však bylo v době mojich začátků, takže to neber jako že 210 je málo, v tu dobu to byl pěkný výsledek a ty spodky... těch bylo.... chudák moje hlava.
Jak už jsem psal v předchozím příspěvku, tato technika je vhodná, když nemáš klony nebo když máš jen měsíc času(stěhování, dovolená, atd.)
Musíš si to vyzkoušet sám... určitě neproděláš, toho se neboj....

Old Post 06-05-2013 v 06:16 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Ok. Vyzkouším to teda. Vzhledem k tomu, že ty kytky mají skoro 120 cm. Takže useknu vrch 40-50cm a zbydou stejně dost velké kytky. Jsem zvědavý kolik z toho vybouchám.
Jen mi moc není jasné to s tím zráním : trichomy přece získají už potřebnou vyzralost ve chvíli, kdy sklídíš vrchy a potom to přechází do hnědé s tím, že stav už bude moc stoned. To jako ty spodky jsou v jiném stádiu trichomů jako vrchy? Když vím, že budu svítit třeba další měsíc, tak jestli nebudou náhodou ty trichomy po 90 dnech už přezrálé?!

přihodím foto během následujícího měsíce jak to dopadlo, abysme v tom měli jasno jestli to má smysl..
Pokus bude na DR 150 - 660W - Euphoria (DP)

Old Post 08-05-2013 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od darebaq

Jen mi moc není jasné to s tím zráním : trichomy přece získají už potřebnou vyzralost ve chvíli, kdy sklídíš vrchy a potom to přechází do hnědé s tím, že stav už bude moc stoned. To jako ty spodky jsou v jiném stádiu trichomů jako vrchy? Když vím, že budu svítit třeba další měsíc, tak jestli nebudou náhodou ty trichomy po 90 dnech už přezrálé?!(DP)


Když máš vysoký kytky, tak ty spodky nebývají zralý. Většinou mám spodky(když je neoholím) docela nezralý, světlý a řídký, což se změní po dojetí. Také záleží na počtu kytek. Když budeš mít jednu kytku, tak to nemá smysl. Ale když mám pod šestikilem 20-25 kytek, tak po ostříhání vršků mi tam zbyde asi 500 malých paliček, spíš i víc.... a ty se nafouknou...
přeju hodně štěstí s dojížděním a ještě jednou opakuji... určitě nebudeš litovat

Old Post 08-05-2013 v 14:35 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 37

Hledání:

Postupná sklizeň.
Sklízení na etapy...
a co tak postupna sklizen rostliny?


Spojeno...

Old Post 08-05-2013 v 20:44 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

No vidím že to téma se nakonec nezrušilo... nebo se to spojilo. Každopádně abych to ukončil s tou euphorii....

Květ byl nakonec 63 dní v boxu 150X150,600W. Setnul jsem vršky a zbytek tam nechal ještě dalších 20 dní z toho 14 dní hnojení a 6 dní flush.
Vršků jsem sklidil 520g a "spodků" po 20 dnech dalších 410g
CELKEM TEDY 930g pod 600W !!! z toho bylo cca 150 g takových měkčích, ale presto chuťově i stavově stejných. Postupné sklízení rozhodně doporučuju!

Old Post 01-07-2013 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nilono
Nový Člen

Karma uživatele Nilono - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 10  

Obecné Sklizeni po castech Příspěvek č. 39

Ahoj je blbost sklizet kytku po castech ? Vrsky mam skoro zrale ale dole jsou jen male palicky. Co kdybych strihl vrsky a zbytek nechal dozrat ? Diky za radu.

Old Post 05-07-2017 v 07:47 AM
Nilono je offline   Profil uživatele Nilono   Find more posts by Nilono   Foto galerie člena Nilono   Click here to Send Nilono a Private Message   Add Nilono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 40

di do toho. radsej mensie sutre ako popcorn

Naposledy upravil Maxeaux 05-07-2017 v 12:49 PM

Old Post 05-07-2017 v 12:34 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 41

Pre Nilono: kludne ju strihni a spodky este nechaj....ja som to robil vzdy. Svietil som 250w a spodok to uz nevladalo presvietit. Odstrihol som vrch a dal nizsie lampu a nechal dozriet. Dlzka vzdy zavisela od odrody.

Old Post 22-07-2017 v 19:45 PM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 42

Zkoušel jsem na out a jsem určitě pro.
cca 3/4 kytky na první kosu, pak nechat dojet spodky, pokud to počasí dovolí.
Neudělá to žádný ranec, ale pár zralých malých šišek to dá

Old Post 14-09-2017 v 20:52 PM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 43

Chalani je mozne postupne sklidit aj automat?neni v tom problem?vrsak je uz ciastocne jantarovy ale zbytok mierne zakaleny

Old Post 17-06-2018 v 12:09 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
devilcz
Stálý Člen

Karma uživatele devilcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 44


[účet odstraněn]

Old Post 04-03-2019 v 13:34 PM
devilcz je offline   Profil uživatele devilcz   Find more posts by devilcz   Foto galerie člena devilcz   Click here to Send devilcz a Private Message   Add devilcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2020 - Průběžná sklizeň - 1 odpovědí
07-09-2003 - Více násobná sklizeň - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5935850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív