Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » plíseň v 9. týdnu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
re:bit
Nový Člen

Karma uživatele re:bit - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Zdraví plíseň v 9. týdnu Příspěvek č. 1

Zdravím mocnou komunitu,

vyskytl se mi závažný problém, který bych nikomu z Vás nepřál... dost sem toho tady pročetl, ale přesto potřebuju poradit.

Setup je:

vlhký sklep (díky zk.......u počasí), skříň s podstavou 0,5m2, lampa 400W sodík, odtah TD500 ze sklepa do komínu, ofuk 2xPC ventilatory, substrát plagron grow mix, model PPP (od kolegy odzkoušena doba slizně 10 týdnů), hnojiva biobizz, před 10 dny ošetřeno kuprikolem.

Už sem tam pár kol odjel a vše bylo ok, bohužel mi asi ani příroda nepřeje a na elektronický odvlhčovač nemám momentálně peníze
Včera sem kytky podlil odstátou vodou a pořádně je nezkoumal=chyba, předevčírem byly čisté.Jsem u druhého květináče z deseti a už mám odstřihnuto a previcurem ošetřeno 8 ložisek šedé plísně.Nechám je aspoň dva dny doma kde vlhkost jen při deštích lehce přesahuje 50%.

Má otázka zní co dál? Sklidit či nechat dozrát na slunci a zatemňovat? Za každou radu děkuji!

Naposledy upravil re:bit 08-06-2010 v 14:54 PM

Old Post 08-06-2010 v 14:05 PM
re:bit je offline   Profil uživatele re:bit   Find more posts by re:bit   Foto galerie člena re:bit   Click here to Send re:bit a Private Message   Add re:bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

zdar, osobne by som to nechal dozriet nakolko viem, ze poriadne nedopesteny matros stoji za hovno a tych par dni je pre chut i ucinok velmi dolezitych. Ak mas moznost presunut kytky do prostredia, ktore nebude podporovat plesen, urcite tak ucin, aj za cenu zatemnovania. Dokonca aj keby mali byt tyzden v uplnej tme, bude to pre vysledok lepsie, ako predcasna kosa. Drzim palce v tejto situacii dufajuc ze si s nou poradis.

Old Post 08-06-2010 v 20:35 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:bit
Nový Člen

Karma uživatele re:bit - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 3

dik za podporu, budu zatemňovat, dnes sem našel je dvě nová "malá" ložiska, mam ochotnou rodinu a spolu to snad zvládnem, sušim nenapadene časti, ktere musely byt odstraněny tak zo par dni dam smoke report... jinak mě to ale moc mrzi dnes semm cely den sledoval vlhkost ve sklepě a nepřesáhla 55% tak to vypadá nadějně, ale je mi jasné že se to na kvantitě ale bohužel i na kvalitě projeví... btw. před dvouma týdnama mě i mou milou dobře zkouřil jeden čoud tak to snad jakštakš dopadne, jakekoliv další poznámky a zkušenosti vítám, všem Vám přeji krásné prožití pekelně horkých a dusných dní, snad je trávíte někde u vody a né jako já u sledování šíření plísně... peace

Old Post 09-06-2010 v 18:52 PM
re:bit je offline   Profil uživatele re:bit   Find more posts by re:bit   Foto galerie člena re:bit   Click here to Send re:bit a Private Message   Add re:bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 4

Kontrolovat kontrolovat kontrolovat. Horní palici při sebemenším napadení ihned sundat a zachránit z ní co se dá. Plíšeň se už většinou ke spodním palicím nešíří, takže můžou vesele dozrát. Ale zase kontrolovat.

super optickej klam!!!

Old Post 09-06-2010 v 19:55 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - plíseň v substrátu - 3 odpovědí
28-07-2014 - Plíseň v půdě... - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3831100 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív