Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » žluté a ohnuté listy - prosím o pomoc , vysoká teplota roztoku ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

žluté a ohnuté listy - prosím o pomoc Příspěvek č. 1


Ahoj, jsem tu nový a hned bych potřeboval radu. Mám NFT v trubkách pod 400w sodíkem, krmím to AH, teplota v poho (25), EC 1,5, ph 5,8...
žloutnou listy od spodu, a listí okolo květu se ohýbají - viz. foto.. Řeším svilušky a dvakrát jsem to stříkal Spruzitem, což na ně zabírá, ik dyž jen na ty živé.. Celkově kytí nejsou vitální a u některé mají žluté stonky, což by mělo být způsobeno nedostatkem fosforu a tak jsem jim dal PK 13-14 před třemi dny, ale zatim žádná změna. Stonky listů jsou jakoby gumový.. nevím si rady, pomůžete prosím ? Děkuju moc.

Old Post 20-04-2010 v 10:45 AM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

ps Příspěvek č. 2


připojuji ještě jeden obrázek..

Old Post 20-04-2010 v 10:48 AM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Tak to bych spíš tipoval, že jim chybí nějakej stavební prvek, jestli mají takle gumovou tkáň. Zkusil bych jim dát něčeho dusíkatýho, nějakej grow či tak.

Old Post 20-04-2010 v 11:12 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Můžeš to vyfotit cely?

Řezany jsi dostal v dobrym stavu?

Old Post 20-04-2010 v 11:14 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 5


dusíku by měli mít dost. Dostali klasicky jeden díl Grow, dva díly Bloom a jeden díl Micro + PK 13-14.. Řezy se jevili v poho, ale asi jsem s nima přitáhnul ty brouky, tak dostali dávku Spruzitu, tak nevim jestli je to neoslabilo třeba..

Old Post 20-04-2010 v 11:58 AM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 6

ps: návod na tom spruzitu je pouze v němčině a nevím jak se řekne sviluška německy a tak jsem jim dal max co tam píšou, což je 10ml na litr.. Možná je to moc, nevím..

Old Post 20-04-2010 v 12:05 PM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 7

.. tak jsem jim dal ještě kysličník, necelej ml na litr tak, abych vyloučil kořenovou plíseň, tak uvidim. Moc díky za jakoukoli radu.

Old Post 20-04-2010 v 12:59 PM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od nick23
ps: návod na tom spruzitu je pouze v němčině a nevím jak se řekne sviluška německy a tak jsem jim dal max co tam píšou, což je 10ml na litr.. Možná je to moc, nevím..


Phytoseiidae

gůgl vole

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 20-04-2010 v 13:06 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

...podivej se na koreny kdyz mas to NFT , jaky jsou ?? Hodne žluty az hnědy ?

Sprutzil to je ten modrej ? Jestli jo tak davka je v pohode , ja sem tam cpal i 2x vetsi davky a kytky to prezily .... jeste praskni toho rozdavače svilušek a co je to za model ,díky Hlava

Old Post 20-04-2010 v 15:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 10

Ty řezy jsou od kámoše co se tady G nevyskytuje a brouci tu mám asi někde já, páč jsem to nedávno řešil a myslel jsem, že už je to ok, ale není.. Ten Spruzit není modrej, ale zelenej. Mám to v trubkách, takže ke kořenům není přístup, ale povytáhnul jsem tu nejslabší a nejmenší a kořeny barvou vpoho, ale slabý a málo.. Ještě mě napadlo, že by to mohli být sole, i když jsem průplach dělal nedávno... Pak už asi zbývá jen listová, snad prachová plíseň... Dneska na to něco koupim.

Old Post 21-04-2010 v 09:50 AM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 11

Závěrem:

Koukám skoro po roce, že tu mám nějaká nedořešená témata...

Takže tenkrát příčinou toho všeho byla nádrž na žrádlo. Použil jsem tenkrát zednický kafas. Když jsem to konzultoval, tak jsem se dozvěděl, že někdo z kalfasu má vyrobený i aero a nemá problém.. nevím... možná jinej materiál nebo výrobce nebo obojí.
Každopádně dojel jsem kolo a pořídil aero a vše je ok
Ať se daří. n23

Old Post 27-02-2011 v 23:03 PM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6750360 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív