Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Je matkárna legální?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od Stanlord
Já mám dotaz k sazenicím. Sazenice THC ještě neobsahují, že? Jde mi o to, co by se stalo, kdyby mi vtrhli benga domu a já tam měl třeba 10 sazenic s tím, že bych si jich vybral 4-5 podle toho jak rostou prvních 14 dní a jak jsou silné a ostatní bych vyhodil. Jde o to, že pokud sazenice neobsahuje THC, mohl bych jich mít logicky klidně těch 10, ne?

Ne. THC obsahuji, i kdyz v mensim mnozstvi nez palice...
ale prekracuji to povolene mnozstvi 0.5% rozhodne.

Old Post 09-09-2022 v 12:53 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanlord
Nový Člen

Karma uživatele Stanlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2022
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 114

Aha, takže mi chceš říct, že po 14-21 už obsahují THC? Ještě mi řekni, že ho obsahují i semínka... Mohl bys mi prosím poslat odkaz ne nějaký zdroj? Protože já celkem hledal a o výskytu THC v sazenicích konopí jsem nenašel zhola nic.

Old Post 10-09-2022 v 15:28 PM
Stanlord je offline   Profil uživatele Stanlord   Find more posts by Stanlord   Foto galerie člena Stanlord   Click here to Send Stanlord a Private Message   Add Stanlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od Stanlord
Aha, takže mi chceš říct, že po 14-21 už obsahují THC? Ještě mi řekni, že ho obsahují i semínka...

Seminka se volne prodavaji, protoze neobsahuji THC.
Ale rostliny po 2-3 tydnech ano, obsahuji. Proto rizky se u nas dle zakona nemuzou prodavat.


Pokud to neni technicke konopi tak i listi po 2-3 tydnech zhuluje dobre.
Jinak jsem videla clanek, ze rizky obsahuji cca 3-5% THC.
Coz i pocitove tomu tak je.
Cajti by postupovali tak, ze sklidi rostliny, vysusi je a nameri procenta THC v susine.
Kdyz tomu neveris tak se zeptej na policii

Old Post 18-09-2022 v 16:01 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 116

Slunce83 ma pravdu......
ano sazenice/rizky obsahuji thc ktere prekracuji legislativu cr-proto tu je zakaz prodavat klony.........

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 19-09-2022 v 17:05 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanlord
Nový Člen

Karma uživatele Stanlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2022
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 117

Dobře, rozumím. Ale stejně mi to nejde na mozek. Řízky se dělají ze starších zdravých rostlin, které už určitě thc produkují. Proto jej má i ten řízek a proto se nesmí prodávat. Tady bych to bral. Ale ze semínka, než se začne klubat pořádná rostlina, to je klidně 4 týdny. Takže 3 patrová rostlina pěstovaná ze semene, že by ho měla tolik, to mi nejde na mozek. Ale díky za objasnění.

Old Post 20-09-2022 v 07:20 AM
Stanlord je offline   Profil uživatele Stanlord   Find more posts by Stanlord   Foto galerie člena Stanlord   Click here to Send Stanlord a Private Message   Add Stanlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 118

To, ze rostlinka 2-3 tyd. od seminka zhuluje a ma k tomu dostatek THC je naprosto normalni.
Male trichomy na listech to v sobe maji.

Mne vubec nejde na mozek, ze pomerne velka cast prirody je zakazana.
Neurotoksicky chlast se pije vo stosest. Nici rodiny, osudy, DNA... stejne jako i nikotin.
Ale ten hnus je legalni - je to proste genocida.
Dokud budeme ten debilni system tolerovat, budou nam kadit na hlavu.
To preci neni normalni, aby kdokoli ve svete zakazoval prirodu!
Bud to THC, psilocybin, nebo DMT. Je to proste nesmysl.
Podekujme zlocinecke organizaci OSN, ktera mimochodem stoji i za tzv. plandemii.
Ten system je treba menit zezhora. Pokud by volby neco menily, tak by uz byly zakazany.

Naposledy upravil Slunce83 20-09-2022 v 21:12 PM

Old Post 20-09-2022 v 21:02 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2009 - bude konopí legální??? - 96 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3432270 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív