Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Květové stimulátory - Aktivátoy a boostery pro květ zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7

Požít aktivátory a boostery na květ ?
This poll is closed.
Ano - zaručená lepší uroda 14 45.16%
Ano - spíše může překvapit/skusit se má všechno 8 25.81%
je mi to jedno nechám to na přírodě nebo s mou pomocí 4 12.90%
Ne - škoda peněz 5 16.13%
Total: 31 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 97

Boostery jsou pro tupce (kupují opakovaně), co neví kde utratit přebytečný peníz.
Umět poznat co kytka chce, to je booster no. 1 TEČKA

Old Post 05-01-2020 v 10:11 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopata2898
Nový Člen

Karma uživatele lopata2898 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 24  

Re: Canna BIOBOOST Příspěvek č. 98

[QUOTE]Původní příspěvek od Host
CANNABOOST je pozoruhodně účinný univerzální stimulátor metabolismu, použitelný v zálivce nebo postřikem. CannaBoost zvyšuje schopnost rostliny provádět fotosyntézu, čímž přispívá k lepší funkci metabolismu rostliny. To má za následek rychlejší růst a větší plody.

CANNABOOST není hnojivo, ale stimulátor metabolismu, proto podporuje účinek ostatních CANNA produktů, jako je PK 13-14 apod.

[b]Dávkování

Třetí týden (po přepnutí na 12 hodinové osvětlení): 10 ml na 10 L zálivky.
Čtvrtý až šestý týden: 5 ml na 10 L zálivky.
Od sedmého týdne až do sklizně: 5 ml na 10 L zálivky.

Cena
1599,-/1L

Ja mám poprvy ted od canny ,kdyz se podíváš na tubulky co jsou na netu tam píšou 20-40,na lahvi myslim je 20ml..sem začínal s 20 na 10l,ted to solim právě vtom 4-6tydnu,,pak prostě vysadis 2 tydny jen voda i 3 nejlíp ono si to pěkně vytahne vsechny ziviny jeste z minula si myslím ,,jako ja mel bionovy předtím a spokojenost ,,uvidim jaký bude vysledek ted pak asi az hodnotit.no 5ml mi prijde málo to tvuj odhad tak bys to hnojil nebo jak to myslis?

Old Post 02-01-2021 v 12:02 PM
lopata2898 je offline   Profil uživatele lopata2898   Find more posts by lopata2898   Foto galerie člena lopata2898   Click here to Send lopata2898 a Private Message   Add lopata2898 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 99

tož ba!

musím včil dat za pravdu soudruhovi sportovně založeném v oboru rybářského práva
b(.)(.)bstery nebo chtele-li boobstery, jsou již známá léty prověřená praprašulinovina od lidí na lidi
rychlo-vykvašené samozvané legendy s full equipem na startu(záruka na g/w, hyper chuť, masterpiece, love do kapsy) si jistě pochvalují své

... za mě blbost vyhozené prašule

Old Post 14-01-2021 v 21:03 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od The OG
tož ba!
............
........za mě blbost vyhozené prašule


Ano, přesně tak! O kolik je tedy lepší výsledek? 3,4,5%, nebo ani hovno? Nikdo to nikdy na ničem neprokázal. Neviděl jsem nikde porovnávací pěst se základem a s boostery, což by měla být ta nej reklama pro všechy výrobce. Je to hra na ješitnost. Já na to mám a je to prostě bomba, že?! Kdo umí, ten pěstuje masakry se základem.

Old Post 16-01-2021 v 20:19 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 101

Jednou jsem testoval power planty ve dvou nft vanach. Jedná jela jen se základem, do druhé jsem dával green sensation. Je pravda že ten green udělal probarvenějsí palice a chutnalo to jinak, ale výnos byl stejný. Plus mínus autobus v tomhle určitě nic zásadního. Odzkoušeno, vyřazeno, zapomenuto a už nikdy nepoužívano.
Zlepšovat se dá jinak než těma srajlema

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 16-01-2021 v 21:28 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8097050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív