Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hnijící kořeny po vytrhnuté kytce ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

hnijící kořeny Příspěvek č. 1

Zdravim

Prosim o radu co dělat, když jsem zjistil že v přepravce (80/45/40) je jedna z dvou kytek samec.
Samce jsem samozřejmě okamžitě zlikvidoval, ale mám strach z toho jestli mě jeho kořeny nějak zvlášť neovlivněj růst tý druhý kytky a jak to ovlivní ph.

Samce jsem zlikvidoval zhruba před 3 týdnama

Old Post 03-09-2009 v 21:03 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 2

Takže ty si toho samce jen ufik a nechal si mu tam kořeny?? to by se nic stát nemělo. A s tim ph newim jak ti to bude házet, ale já bych to neřešil. Taky nevim jak si to měl blízko sebe, jesli ty kořeny toho samce jsou propletený s tou druhou kytkou tak ti to možná začné hnít, pak jedině nějaký enzimy. Asi se ti něco s tou kytkou děje, jinak by si sem asi nepsal,, kdyžtak hod foto

,,-,Karloz a jeho 10holek (out 09),-,,

Old Post 04-09-2009 v 11:43 AM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 3



no právě, že ten samec byl tak velkej, že kořeny musely bejt určitě slušně propletený a spíš ted pořád čekám co to udělá. Nerad bych pozastavil růst nebo nějak zmrvil kytku.
Jedinou prevenci co jsem udělal bylo, že sem vykopal ty největší kořeny a zasadil tam menší květinu ze skleníku

Old Post 04-09-2009 v 12:09 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokopelo
Stálý Člen

Karma uživatele kokopelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 4

no problem pokud jsi samce nevytrhl i s kořeny.....


BANIK pičo
Jaký je rozdíl mezi USA a jogurtem????
jogurt je kultura.

Old Post 04-09-2009 v 12:49 PM
kokopelo je offline   Profil uživatele kokopelo   Find more posts by kokopelo   Foto galerie člena kokopelo   Click here to Send kokopelo a Private Message   Add kokopelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 5

Myslím že to bude ok, v téhle situaci jsi to těžko mohl rozplést, a byla to nepochybně jediná možná volba.

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 04-09-2009 v 13:42 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 6


ještě něco se doslova pohnojilo :-/
asi sem přidal moc hnojek nebo nevim čim to je (přitom sem pos 14 dní nehnojil) ale konce listů mě usichaj. Už se mě to stalo i v minulosti nevíte co stim???

Old Post 05-09-2009 v 10:49 AM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5943080 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív