Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Myslíte si o sobě, že jste závislí ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35
Autor
Téma 
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 545

Ano najtazsie je zacat,potom to uz ide same. Cigara boli peklo a to nechcem ani pomysliet nato co to musi byt s alkoholom alebo opiatmi. S tou mierou to bude podla mna individualne,ale dolezite bude nebyt proste nonstop spaleny,citit sa dobre aj s cistou hlavou a snazit sa vtom mat nejaku rovnovahu. Napriklad den palit a den nepalit,alebo 3 dni palit 2 dni nepalit. S potenim som ja mal cca po mesiaci uz uplny pokoj,tu dost pomohla ta sauna si myslim.

Old Post 09-11-2017 v 14:10 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 546

citace:
Původní příspěvek od blazini
Ano najtazsie je zacat,potom to uz ide same. Cigara boli peklo a to nechcem ani pomysliet nato co to musi byt s alkoholom alebo opiatmi. S tou mierou to bude podla mna individualne,ale dolezite bude nebyt proste nonstop spaleny,citit sa dobre aj s cistou hlavou a snazit sa vtom mat nejaku rovnovahu. Napriklad den palit a den nepalit,alebo 3 dni palit 2 dni nepalit. S potenim som ja mal cca po mesiaci uz uplny pokoj,tu dost pomohla ta sauna si myslim.


O.K. do sauny si zajdu, to muze byt good.A to poceni u tebe prestalo az po mesici nehuleni?? ted hulis jak casto, pls ?

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 09-11-2017 v 14:14 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 547

Prvu pauzu som mal po 10 rokoch hulenia nonstop,ta mi vydrzala asi 4 mesiace. Vtedy som bol rozhadzany dlhsie lebo som prestal rovno palit aj cigara. Potom som nejaky cas palil tak raz za tyzden a to bolo ok ale postupne som aj tak dosiel do stadia kedy som palil nonstop. To trvalo priblizne 2 roky ale ku koncu som sa uz necitil dobre tak som prestal uplne. To uz bolo o dost miernejsie a za mesiac som bol uz uplne ok. To potenie umna tak postupne ustupovalo,po mesiaci uz bol uplny pokoj. Ale u kazdeho to bude individualne si myslim. Ludi co poznam ktori nejdu nonstop tak nikto nemali take problemy ked prestali na par dni ako ja,alebo ti co sme palili furt.
Teraz uz vyse pol roka nepalim vobec.

Old Post 09-11-2017 v 14:34 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 548

citace:
Původní příspěvek od blazini
Prvu pauzu som mal po 10 rokoch hulenia nonstop,ta mi vydrzala asi 4 mesiace. Vtedy som bol rozhadzany dlhsie lebo som prestal rovno palit aj cigara. Potom som nejaky cas palil tak raz za tyzden a to bolo ok ale postupne som aj tak dosiel do stadia kedy som palil nonstop. To trvalo priblizne 2 roky ale ku koncu som sa uz necitil dobre tak som prestal uplne. To uz bolo o dost miernejsie a za mesiac som bol uz uplne ok. To potenie umna tak postupne ustupovalo,po mesiaci uz bol uplny pokoj. Ale u kazdeho to bude individualne si myslim. Ludi co poznam ktori nejdu nonstop tak nikto nemali take problemy ked prestali na par dni ako ja,alebo ti co sme palili furt.
Teraz uz vyse pol roka nepalim vobec.


Presne toho se bojim nejvice, ze zabrednu zase do starych koleji. Nwm jestli budu umet palit malo nebo jen sem tam. To bude dost tezke. Bud vubec nehulit nebo poradne cadit je jednodussi zrejme

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 09-11-2017 v 14:45 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 549

Zalezi aka je kto povaha. Ja som tiez taka ze bud naplno alebo vobec. Nic medzitym neexistuje:d Ale poznam vela ludi co palia len vikendovo napriklad a zvladaju to bez problemov.

Old Post 09-11-2017 v 17:43 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 550

poznal jsem, že jsem závislej, že jsem prostě pálil každej den. Párkrát jsem přestal třeba na týden a řekl jsem si že by bylo dobrý to mít pod kontrolou a stejně se to pak vrátilo do původních kolejí. V podstatě mě z toho dostal sport. Běhám deset km čtyřikrát týdně a nebylo to ono. Chtělo se mi blejt, ráno jsem byl nepoužitelnej. Taky jsem měl dost vysokej tlak. A nakonec jsem stejně zjišťoval, že už hulím jen ze zvyku. Teď je to přesně rok a 33 týdnů co nehulím. Myslím si, že se to ke mně už ani nehodilo. Začal jsem si vidět trochu v jiný pozici. Věděl jsem, že nastal ten čas se na to vykašlat. Já jsem i kvůli trávě přišel o pár vztahů, protože jsem se choval jak idiot. Tedka si to vyčítám. Ale což, takový je život a kdyby bylo všechno ideální, tak jsme ve snu. Teď bych si přál jen někoho potkat a dostat novou šanci, ale zjišťuji, že to není vůbec jednoduchý a přitom se na to tak nedívám. Je pravda, že předtím, když jsem byl zmaštěnej, tak ty ženský se hledali v pohodě, i když to nemělo dlouhýho trvání. Byla to divočina. Zase ale nejsem tak starej, aby to bylo všechno v hajzlu

Old Post 09-11-2017 v 20:46 PM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 551

Možno by ste mali skúsiť miesto pálenia vapík, prípadne inú formu užívania a ak chcete prestať, tak tieto formy postupne uberať.
Karlos120 : Myslím, že po 20 - ročnom užívaní takeho množstva pálením sú tie sprievodné znaky absencie naozaj minimálne.
Neprajem nikomu skúsiť absenciu po 5 a viac rokoch úžívania antidepresív.
To, čo popisuješ Karlos120 je fakt len slabá limonáda v porovnaní s odstavením antidepresív! A tie sú legálne predpisované. Bol by som zvedavý na stav pacientov, čo fičia na ADP 20 rokov a sa s tým rozhodnú skončiť...

Naposledy upravil odo 10-11-2017 v 16:30 PM

Old Post 10-11-2017 v 06:14 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 552

Masaker.. https://www.youtube.com/watch?v=EopFSqFg1XM


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 10-11-2017 v 10:53 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 553

Porad nehulim Ale stale neni vubec vyhrano. Zajimave ze spim celou noc, nebudim se. To je skvele.
Mejte se bando

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 11-11-2017 v 11:09 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 554

Obávám se, že závislost existuje, ale hodně záleží na typu člověka. Já když nehulím, tak na to myslím pořád, ale mám kamarády, kteří hulí prakticky denně a když vynechají, tak jim to prakticky vůbec nechybí a jsou takřka imunní vůči abstinenčním příznakům. Asi to má něco společného s geny, ale výzkumů na tohle téma je málo, pokud vůbec...

Old Post 29-01-2018 v 10:12 AM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0295430 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív