Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Curing - základy a druhy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 33

taky jde o to, ze tu vodu musis aspon 3 krat za den vymenit cca kazdy 4 hodiny a den urcite staci...

Old Post 27-11-2012 v 22:24 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghāsa
Stálý Člen

Karma uživatele Ghāsa - 48% PěstitelskáKarma uživatele Ghāsa - 48% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 34

Water curing môžem len odporučiť.skušal som to kvôli nahorklej chuti a vôní po sene.„Výsledok bol prekvapujuci jak zo stranky chuti,ucinku a vône.

Rasta

Old Post 02-02-2013 v 09:20 AM
Ghāsa je offline   Profil uživatele Ghāsa   Find more posts by Ghāsa   Foto galerie člena Ghāsa   Click here to Send Ghāsa a Private Message   Add Ghāsa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bibi
Nový Člen

Karma uživatele bibi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 35

tak ja jsem zkousel skolit uz hodnekrat od te doby a pokazde jsem byl zklamanej.. michal jsem casto, menil vodu.. vsecho mozny ale vzdycky to vonelo uplne jinak nez brko, chutnalo to tak divne.. nechutnalo mi to. napadlo me jeste ze to mam mozna v male nadobe, daval jsem to doplastovyho hrnicku a zatizil druhym plastovym.. a jak rikam.. zadna slava

Old Post 13-02-2013 v 18:35 PM
bibi je offline   Profil uživatele bibi   Find more posts by bibi   Foto galerie člena bibi   Click here to Send bibi a Private Message   Add bibi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 36

Chtěl bych položit otázku do tohoto již dlouho neaktivního tématu tak doufám že se někdo chytne a poůže mi propojit žkušenosti či jen názory.
Myslim že by jsme mohli rozběhnout dobrou debatu a sam bych při tom mohl zkoušet jednotlivé vzorečky :-D

Jak myslíte že je na tom materiál bez uskladnění v mrazáku či chladničce, po pozvolném vysušení a dobře udělaném curringu ve sklenicích se vzduchotěsným uzávěrem a třech letech ležení ve skříni?

Jistě to ztratilo dost chuti, na té jde poznat že jsou ty paličky archivní, a účinek je jistě také trochu jemnější, spíše uvolňující a né už tak silný. Dávám to za vinu přemněně množství THC nebo přímo jeho rozkladu.
Musím dodat že sklo je pro tento učel nejlepší, zkoušel jsem i sáček ale ty pálky vážně načichnou plastem

Další otázkou je.
Může se stát takhle stará tráva domovem nějakých zatuchlin a látek které nejsou žádoucí?
Je tento materiál ještě vůbec nějak aktivní co se týče ostatních blahodárných látek?
Dá se poznat taková věc třeba mikroskopem?

Předem dík za reakce.

Old Post 06-11-2016 v 14:12 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5640160 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív