Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Galerie Outdoor Odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22
Autor
Téma 
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 337



6. Fotka
Ewe - HSO
8 týdnu květu, cca 200 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno
Výnos:
+/- 25g ostříhaného materiálu, bez plísně
Malá indica. Palice byly tvrdé, prorostlé, ale obsahují lístečky. Dobrý kouření, takový slabší indica efekt. Výnos celkem mizerný, na to, že rostlina byla cca 200 dní stará. Celkem přeceněná na stránkách HSO. Trošku zklamání, ale pro lidi, kterým nejde o výnos, ale jde jim spíše o "tajné" pěstování např. na balkóně ideální.

7. Fotka
Royal Gorilla - RQS
8 týdnu květu, cca 170 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno
Výnos:
+/- 25g !pečlivě! ostříhaného materiálu, bez plísně
Nádherný hybrid. Tvrdé, orosené a parádně prorostlé palice. U kytky jsem jel na kvalitu, než na výnos. Též jsem jí musel ohýbat, aby nepřerostla balkón a mohl jsem jí udržet celou ve fóliovníku. To se mi nakonec nepovedlo a větve se začaly dotýkat fólie, tak jsem jí sundal - bál jsem se hlavně plísně. Ohýbal jsem pomocí mříže, co dělila patra fóliovníku + provázky. Stav uzemňující. Spíše než hybrid mi přijde více na indicu. Z 3 rostlin byly 2 rostliny "mrzáci", nerostly jim souměrně patra atp. Takže jestli RQS ustálí genetiku, šel bych do ní znova.

Naposledy upravil Yaakub 03-01-2020 v 22:44 PM

Old Post 03-01-2020 v 22:28 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 338




Forest dream ( Dutch passion )

Moc pěkná sativka, bez plísně, dnes sklizená, víceméně zralá

Old Post 13-10-2020 v 18:55 PM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 339

4x Haze special 24.9,hotový cca za měsíc.Z řízků(1. pokus),dobrá hlína na místě akorát jsem jí vyházel na hlušinu, dolů narval dřevo,načatý větší kusy dolů a postupně navrch klidně chrastí, slámu a naházel zpátky s popelem, mulč neškodí.

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Naposledy upravil Lemonade 01-11-2023 v 04:43 AM

Old Post 31-10-2023 v 20:30 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 340

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Naposledy upravil Lemonade 31-10-2023 v 21:19 PM

Old Post 31-10-2023 v 20:30 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-09-2009 - mega outdoor - 26 odpovědí
16-09-2017 - Galerie No Name odrůd - 696 odpovědí
26-09-2003 - letosni outdoor - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8693260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív