Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Podivné žloutnutí , málo hnojení ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Podivné žloutnutí Příspěvek č. 1


Na jedné rostlince se mi oběvilo toto... Prohledával jsem grower kížem krážem, ale našel jsem jen foto s takto postihlou rostlinkou a žádná odpověd... Hlavni vrcholek mi začíná pomalu alu jiste zloutnout... ostatní trošičku menší rostou normálně (zatím)... Napadené listy jsem spozoroval spíš ve středních vrstvách rostliny. hnojím AHčkama...

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 14-01-2009 v 05:28 AM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 2

já to tipuju na Zn...

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 14-01-2009 v 05:39 AM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 3

Zdravím hele musíš se trochu víc rozepsat třeba v čem pěstuješ medium jake maš PH, celkové foto by taky neuškodilo. Jinak to zatím typuji na špatné PH z toho důvodu se kyti nedostava nějaké živiny. A skus hledat třeba tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

Old Post 14-01-2009 v 06:31 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 4

Ahoj, ostatní kdyti jsou pstované v jiné hlíně... (ta samá značka, jen jiné balení) ono se to odlišuje už vizualně... Ostatní kytičky si v pohodě rostou (viz ten 1. list) Fotky bych nafotil, ale v mizerné kvalitě :-(( Konce listů na jednom vrcholu dokonce jemńě fialovějí. Opravdu s ejedná jen o 1-2 vrcholky. Ostatní vrchoky rostoucí v nižších polohách postiženy nejsou.


Edit s tím PH jsem si 100% jistej (ze bude asi spatný) podle me je ta puda kysela... musím změřit ph, ale prve musím vyštráchat akvin...

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Naposledy upravil wassup 14-01-2009 v 12:38 PM

Old Post 14-01-2009 v 12:28 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 5

wassup: no žloutne to věčinou v zásaditém prostředí, to enom tak na okraj

Old Post 14-01-2009 v 13:52 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 6

Zajímavé je že ta žloutnoucí kytka ma největší paličky a nejvíc cukruje

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 15-01-2009 v 13:48 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od wassup
Zajímavé je že ta žloutnoucí kytka ma největší paličky a nejvíc cukruje


To taky znamená že nejvíc žere-chybí ji hnojky a proto žloutne.I podle fota to tak vypadá...

Old Post 15-01-2009 v 14:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 8

Aha takže pohnojit... Mě se zdá že jsem ji hnojil dost... vždycky 2x po sobě dávku AHček na květ + enzimy potom další zálivku jen enzimy a pak repete... Přišlo mi že je to dost, krmím ji podle návodu.

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 15-01-2009 v 14:10 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

Tem žlutejším dávej jednoduše víc,jakou máš tu hlínu a v jake seš fázy?

Old Post 15-01-2009 v 14:20 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 10

Cca 20 dní po přepnutí na květovou fázi, hlínu mám od plagronu, grow mix...

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 15-01-2009 v 15:18 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-07-2007 - Prosim pomoc! žloutnutí , málo hnojiva ?? - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5725580 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív