Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň v zemině , škodí hodně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
badi.kw
Nový Člen

Karma uživatele badi.kw - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12 

Plíseň v zemině Příspěvek č. 1

zdravim chtěl jsem se zeptat mam zářivky 2*18w
kytička cca 40cm a začala se na povrchu zeminy tvořit plíseň
čim to je a co s tim? děkuji moc za poradu

Naposledy upravil badi.kw 07-11-2008 v 11:10 AM

Old Post 06-11-2008 v 21:36 PM
badi.kw je offline   Profil uživatele badi.kw   Find more posts by badi.kw   Foto galerie člena badi.kw   Click here to Send badi.kw a Private Message   Add badi.kw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 2

vlhkost, zima, pohyb vzduchu..
zalejvej míň často/vydatněji
povrch častějc rozhrnuj+slabej roztok peroxidu bych na to rozprášil
může bejt špatná hlína, ph, plíseň z venku, z květníku, je toho hafo..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 07-11-2008 v 16:35 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3

zbavit se toho můžeš i slabě růžovým roztokem hypermanganu tím, že jím to zaliješ
edit: ten hypermangan jsem zkoušel na malý semenáče s 2 pravými listy- přežily bez újmy, plíseň zmizela

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Naposledy upravil Knight 10-11-2008 v 18:03 PM

Old Post 07-11-2008 v 18:20 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
badi.kw
Nový Člen

Karma uživatele badi.kw - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 4

nepoškodim nějak kytku? nebo kořeny?

Old Post 08-11-2008 v 13:50 PM
badi.kw je offline   Profil uživatele badi.kw   Find more posts by badi.kw   Foto galerie člena badi.kw   Click here to Send badi.kw a Private Message   Add badi.kw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Já bych použil peroxid vodíku.
A nepřelívej tolik. Spíš zalévej zespoda.

Old Post 09-11-2008 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hafil
Nový Člen

Karma uživatele hafil - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 6

nebo vápnem vidˇ.možná by to pomohlo ja sypu mineral magic a nic moc dělá se mi bílej kožich i na něm.stahuju vlhkost a nepostřikuju.peroš mam jak v mediu tak v postřiku.prubnu manganistan.

hafil

Old Post 11-12-2008 v 21:06 PM
hafil je offline   Profil uživatele hafil   Find more posts by hafil   Foto galerie člena hafil   Click here to Send hafil a Private Message   Add hafil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adicted
Nový Člen

Karma uživatele adicted - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

ahoj, tak jsem nezjistil jak badi.kw dopad, poradte mi prosim kolik toho peroxidu na litr vody, nechtel bych neco p...
diky za pomoc

Old Post 20-03-2009 v 14:09 PM
adicted je offline   Profil uživatele adicted   Find more posts by adicted   Foto galerie člena adicted   Click here to Send adicted a Private Message   Add adicted to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adicted
Nový Člen

Karma uživatele adicted - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

zatim jsem povrch sundal, nechavam kokos vyschnout, musel jsem asi prelivat(jsem asi 40 den kvetu, teplota 15.5 - 24, vlkost den 35, noc 47-55, zalezi na venkovnim vzduchu, zalival jsem 2x denne, ted budu uz jen 1x)

Old Post 20-03-2009 v 14:14 PM
adicted je offline   Profil uživatele adicted   Find more posts by adicted   Foto galerie člena adicted   Click here to Send adicted a Private Message   Add adicted to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adicted
Nový Člen

Karma uživatele adicted - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

jinak na kytkach neni zadna znamka nemoci, sorry ze jsem to nenapsal najednou

Old Post 20-03-2009 v 14:16 PM
adicted je offline   Profil uživatele adicted   Find more posts by adicted   Foto galerie člena adicted   Click here to Send adicted a Private Message   Add adicted to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 10

Zdrawim. S plisni na kokosu a dokonce i na velkkych RW kostkach sem taky chvili bojoval. skousel sem Block clean a ten spis kytky zabijel:-(
Jinak diskutoval sem o tom s typkem z G shopu a dosli jsme k zaveru ze ta plisen vlastne neni kytkam skodliva....
Pokud teda nemas nakou jinou formu nez ja ale to bez fotek nezjistime:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 01-04-2009 v 14:07 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adicted
Nový Člen

Karma uživatele adicted - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 11

dal jsem toho peroxidu asi 0.5ml na litr a plisen byla za 2 dny pryc, super, bylo to prelivanim a malou teplotou v substratu

Old Post 01-04-2009 v 20:03 PM
adicted je offline   Profil uživatele adicted   Find more posts by adicted   Foto galerie člena adicted   Click here to Send adicted a Private Message   Add adicted to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7104330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív