Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kytky se krouti a žloutnou , je to zimou ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hledám pomoc otázka života a smrti Příspěvek č. 1




Zdravim

U známýho v roomu se nám ňák nedaří. Nevíte prosím kde je zakopanej pes ???

Kiti sou 30 dní na 18/6, Ph odpadu 5,5, EC 0,7.

Bohužel v noci je tam dost velká zima prej tam měl aj 8°C .

Nepovedly se mě moc fotky takže zejtra dodám další.

Dík za každou odpovědˇ

Myslim že při tomhle vývoji za chvili chcípnou

Old Post 19-03-2008 v 20:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

kurva zima...

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 19-03-2008 v 21:05 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

to je vypína se to v 11 a zapne v 5 takže ve dne by to nemuselo jít do takovejch extrémů navíc stěny sou z 5cm polystyrenu takže náka izolace by mohla taky probíhat.
Každopádně dokoupime fukar spínanej přes tu klimu co je na fotce a bude za tmy přitápět.
Koukal sem tady to threadů a kytky při velkym střídání teplot vypadaly jinak takový žlutý vrchy dokonce sem to jednou viděl u kámoše.
Myslim že problém bude někde jinde

Old Post 19-03-2008 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 4

Přitopení na noc je rozumné, pod 12c se zastavuje rozvoj kořenového systému = kytky přestávají růst. Podle mě ti ale dělá problém i to ph 5.5. Máš přesnej ph měřák? Kdy naposled si ho kalibroval? Většina jich má odchylku kolem 0.2 a ph 5.5 a nižší už kytky začíná pomalu zabíjet. I ten výtok je poměrně málo - 0.7 EC není na 30. den růstu zrovna příliš, kolik máš přítok EC? To je klasika drip do odpadu, nebo ti tam ten roztok cirkuluje? Možná by už sežraly víc, klidně 1.3-1.4. Jaký používáš hnojiva? Řešil jsem jednou podobnou věc se žloutnutím a kroucením listů a nakonec jsem zjistil, že se mi nezkalibrovanej měřák rozcházel o víc než 1 stupeň ph. Za měsíc růstu by ale v každém případě měli bejt větší, pokud na to teda nesvítíš 250w ;-)

Old Post 19-03-2008 v 22:19 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5

vtomto pripade by som ti radil menej zalievat...

Old Post 19-03-2008 v 22:31 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Díky za rady

Meřák je novej a nedávno sem ho kalibroval tudíž by měl valit dobre.
Ale pro jistotu to zkalibrujem.
Hnojky jsou GH na to sem zapoměl, mužem trochu zvýšit EC ale v tomhle stavu když už jsou některý v podstatě dead bych jim dal radši nižší jako u řezů páč zdravá plocha těch listů je málá.

Fakt si nevim rady přemejšlel jsem jestly to nemůže bejt tim že byla nízko lampa tak 70 cm na vrcholama. Svití na ně 600w philips green power.
Roztok protejká myslim že tam nalejval něco kolem 4,5 páč se nedařilo srovnat Ph v těch rohožích byly klasika namočený 2x v Ph 5,0 ale odpad byl furt kolem 7-7,2 teď už je to snad v mezích.

Eště sme koumali že jak sme napouštěli soud s vodou tak se do toho uvolnily asi z potrubý takový oranžový kusy něčeho asi z trubek bo co.
Tak jestly todle na to nemělo nějakej vliv možná že to byly kusy nějakej železnej usazeniny nebo nevim.

Old Post 20-03-2008 v 10:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 7

nebyla to rez? nicméně nalejvat do kytek ph 4.5 mi nepřijde jako dobrý řešení a může to bejt tím.

Old Post 20-03-2008 v 12:16 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

No můj napad to nebyl ale logická úvaha kámoše jak snížit zásadu kyselinou.

Old Post 20-03-2008 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

Čau ty nízky teploty tomu taky moc nepomohly,ale problém bude to ph. Při 4,5 se ti ke kytkám nedostanou základní živiny a pak to vypadá jak to vypadá.

Nachystej si vodu s ph 5,6 (nech pár hodin odstát dokud se ph nesrovná a nebude lítat) a pouštěj to do nich tak dlouho než to stlačíš dolů. Počítej stím,že te vody budeš potřebovat hodně.Bohatě stačí,když ti bude vytíkat ph 6,0

Ad.to namáčení rohoží-někde byla chyba. Jak dlouho jsi to namáčel?

Old Post 20-03-2008 v 14:13 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

jako nevim jak dlouho to namáčel tipuju tak 24h určitě.
Uvidíme dneska mám s dotyčnym soudrem sraza tak to snad nějak pokutí aby to šlapalo. Předám mu všechny rady a snad to bude cajk.

Old Post 20-03-2008 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2004120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív