Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Report chyb
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: Report chyb Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Hanyz
Dnes jsem již v několika threadech narazil na chybné "dekódování" projevující se, jestli se nepletu, nepřeložením části HTML kódu ve formátování textu. Není-li to již v odkazu patrné, věřte, že podoba chyby byla následující "border="0" alt="">"

Tak tahle věčně poletující moucha, která se týkala zvýrazňování hledaného textu (řetězce) konečně odchycena a ubita...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 30-09-2012 v 23:35 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

nejde mě přihlášení přes firefox 30, login form se nechce submitnout :-)

Old Post 02-07-2014 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od rezistor
nejde mě přihlášení přes firefox 30, login form se nechce submitnout :-)


Zdarec, zkus si pozametat cookies a takový to smetí kolem, hm?

Old Post 02-07-2014 v 17:34 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Zdarec, zkus si pozametat cookies a takový to smetí kolem, hm?


Na stránce fóra mi to jede, ale na http://grower.cz/forum/usercp.php formulář login neodešle.

Old Post 02-07-2014 v 19:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 53

Prohlížeč mi hlásí, že SSL certifikát je prošlej

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 02-04-2015 v 17:44 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 54

neni to uplne chyba, ale napadlo me ze by tu mohl byt limiter na pocet odeslanych zprav v jednu chvili (cca 10 sec napriklad), aby se mi nestalo jak posledne ze se mi poslaly dve stejne zpravy v jeden cas najednou kuli lagu a pak jsem musel otravovat moda aby to smazal... rozhodne by to ulehcilo praci modum a zabranilo to temhle nechtenejm duplicitam

Old Post 14-07-2015 v 20:28 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 55

Když chcu smazat fotografii z mé galerie, napíše to sice ''Fotografie byla úspěšně odstraněna'' ale to je vše, foto tam i přesto zůstane. Ptám se tedy, jak si můžu smazat fotky z galerie ?

Naposledy upravil Reggaemanista 25-07-2015 v 04:49 AM

Old Post 24-07-2015 v 08:40 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 56

stale nejdou mazat vlastni prispevky i kdyz by to melo jit, a aktualne mi nefunguje chat, nevim jestli jsem jedinej, ale haze mi to hlasku: XML Parsing Error: syntax error Location: http://grower.cz/chat/? Line Number 2, Column 1:
Warning: session_start(): open(/var/lib/php5/sess_oqfquamdr2s9376gq30u4apcs6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/hosting/web/karel/grower.cz/chat/lib/class/AJAXChat.php on line 2466
^

Old Post 07-08-2015 v 08:19 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
aktualne mi nefunguje chat


Potvrzuji. Dříve chodilo, nyní nechodí.

Old Post 07-08-2015 v 10:14 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 58

Slovo s.h.r.o.o.m.e.r. přeloží forum automaticky na slovo houba (kdekoli) viz testovací zde:

http://grower.cz/forum/showthread.p...801#post1182801

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 10-12-2016 v 16:17 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2280100 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív