Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » zarovky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Jak to na vas pusobi?
predtim bylo lepe
tak nastejno
ted je to lepsi
je mi to uplne jedno
je mi to uplne jedno, zbytecny topic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

zarovky Příspěvek č. 1

ahoj, tak co rikate na zmenu grafiky na hlavni strane? myslim upozorneni na aktivni fora... driv tam byl myslim list zeleny a pripadne cerveny, a dnes je tam zhasla nebo rozla zaarovka...

EDIT> jsem si to tak myslel ale je to i u vsech lidi zacinam chapat....
ale stejne, diskutujme nad grafikou

Naposledy upravil 25-09-2007 v 01:05 AM

Old Post 25-09-2007 v 00:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 2

Já už si nato zvykla,akorát,že nikdy nesvítím

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 25-09-2007 v 00:58 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

hm, u lidí bych to nechal, ale u témat bych dal mnohem tématičtější listy

edit: listy jsou sice tématický, ale žárovičky jsou jednoduchý a jasný. jsem pro žárovky

Naposledy upravil 25-09-2007 v 11:34 AM

Old Post 25-09-2007 v 09:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 4

Hanul: to bude tim zapnutym Invisible


Zmeny budou asi jen o zvyku, funkcnosti je to stejne. U tech zarovek ve vypisu fora bude privykani na delsi dobku, ale u clenu se hodi daleko vice - celkove ale ta zmena k nicemu nevedla Nu coz, priste budou na rade treba dulezitejsi veci

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 25-09-2007 v 11:41 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Krychle
Hanul: to bude tim zapnutym Invisible


Však já vím,ale praxer to nepochopil mrkni na můj podpis dole...and now invisible girl....mám ho už dlouho

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 25-09-2007 v 12:16 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hanulkááá


Však já vím,ale praxer to nepochopil mrkni na můj podpis dole...and now invisible girl....mám ho už dlouho

uz vse chapu D

jo a promazal jsem ty zalezitosti v tvojem therdu ze vcerejska..

Naposledy upravil 25-09-2007 v 13:35 PM

Old Post 25-09-2007 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

hanul: o tom vim sorry nevedel jsem ze je to na praxera

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 25-09-2007 v 13:33 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

ted souhlasim, u tech clenu se mi to libi vice.
Ale i tak je to inovace, a imho je fajn ze se neco deje

Old Post 25-09-2007 v 22:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 9

Lístky byly lepší, takové více nóbl

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 26-09-2007 v 14:21 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

hlasoval sem v anketě a nějak sem to nechtěl řešit... ale

víc se mi líbily lístečky a souhlasim s omniho připomínkou...

jen mě tak napadlo, jestli by to nemohli bejt místo těhle malý sodíkovky?

Old Post 26-09-2007 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 11

ziarovky su v pohode..hlavne nech sa nemeni design grower-u...uz som zvyknuty a je to teraz uuuplne OK

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 25-10-2007 v 10:24 AM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siki
Stálý Člen

Karma uživatele Siki - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 12

žárovky jsou fajn.pěkné a výstižné

Siki

Old Post 27-10-2007 v 08:40 AM
Siki je offline   Profil uživatele Siki   Find more posts by Siki   Foto galerie člena Siki   Click here to Send Siki a Private Message   Add Siki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5169770 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív