Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Salvia divinorum unofficial guide by Tarrnaa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Pomohlo vám to?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Filo-9
Nový Člen

Karma uživatele Filo-9 - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Mard


Ty si koleduješ o ban :-(


Fákt? nerad bych porušoval nějaký pravidla. Můžeš mi říct čím si koleduju?

Řežu to už nějakej ten pátek z matek selektovanej z regulár semen. Momentálně jedu White satin, White Russian, Lsd. Chceš kvalitní řezy? tak mi napiš

Old Post 21-11-2016 v 15:46 PM
Filo-9 je offline   Profil uživatele Filo-9   Find more posts by Filo-9   Foto galerie člena Filo-9   Click here to Send Filo-9 a Private Message   Add Filo-9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Filo-9


Fákt? nerad bych porušoval nějaký pravidla. Můžeš mi říct čím si koleduju?


Nechci se s tebou vybavovat ve vlákně, které se věnuje salvii o něčem jiném. Je to neslušnost! (Omlouvám se ostatním že reaguji zde!)
Přečti si FAQ! Očekával bych že tím každý začne. Tebe se týká zejména http://grower.cz/pestovani/navody/...zky/16.html#110
(Je ve foru něco zakázáno?).

Old Post 22-11-2016 v 07:21 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 19

Filo-9 nesmíš nikdy napsat prodej

Old Post 22-11-2016 v 16:14 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo-9
Nový Člen

Karma uživatele Filo-9 - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od d2n5k@seznam.cz
Filo-9 nesmíš nikdy napsat prodej


Moc díky za ujasnění. Neni nad přímou a jasnou odpověd. Pravilda sem samozřejmě četl, ale protože sem tam hledal jestli třeba nebude vadit můj podpis. Sorry všem že sem píšu mimo téma, jen sem chtěl mít jasno v čem je problém.

Řežu to už nějakej ten pátek z matek selektovanej z regulár semen. Momentálně jedu White satin, White Russian, Lsd. Chceš kvalitní řezy? tak mi napiš

Old Post 22-11-2016 v 21:49 PM
Filo-9 je offline   Profil uživatele Filo-9   Find more posts by Filo-9   Foto galerie člena Filo-9   Click here to Send Filo-9 a Private Message   Add Filo-9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charlie012
Nový Člen

Karma uživatele charlie012 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 21

Parádní postup, to zaštipování se ti fakt povedlo, já to ze začátku nedělal až se mi zlomila kytka, takže teď to dělám.. Je zváštní že z té zlomené kytky jsem nadělal řízky a zbytek pahejlu začal odumírat ale šalvěj si našla jinou cestu a teď mi roste asi 5 stonků z jednoho kořene.. Jak si psal o tom že venku se jí nedaří tak bych nesouhlasil jednu dobu vážně krásně rostly.. Teď mam ve skleníku, další v mini skleníku na terase a další doma. Ta z terasy má největší chloupky - potencionálně i salvinorinu..
Moc díky za tvé postupy, ze začátku mě dobře vedly

I Know nothing, like a Jon Snow

Old Post 15-06-2018 v 17:56 PM
charlie012 je offline   Profil uživatele charlie012   Find more posts by charlie012   Foto galerie člena charlie012   Click here to Send charlie012 a Private Message   Add charlie012 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1100470 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív