Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19
Autor
Téma 
rukavica
Nový Člen

Karma uživatele rukavica - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 289

Zdravím, potřeboval bych vědět váš názor.Mám hnojivo od HESI Bloom complex,které obsahuje N-3%, P-2,6%, K-3,6% ostatní složky:magnesium,Ca,S, a stopové prvky:Fe,Mangan,Zn,měd,bor,jod ,kobalt atd..a vitaminy b1,b2,b6,taky aminokyseliny,cukr. A u tohoto hnojiva píší,že patří až pro rostliny v květu. Potřeboval bych vědět,jestli můžu pohnojit,když kytka ještě nekvete?Jestli jí to nějak nebude vadit? Podle mě je NPK docela vyvážené a ty ostatní prvky jsou good,co myslíte?

Old Post 27-07-2015 v 14:34 PM
rukavica je offline   Profil uživatele rukavica   Find more posts by rukavica   Foto galerie člena rukavica   Click here to Send rukavica a Private Message   Add rukavica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 290

:-) No kytí je jako plevel, roste po všem :-) Ale podstatné je, zda to máš venku nebo vevnitř a v hlíně, kokosu nebo zda máš hydro. Jinak hnoj čím chceš - já na růst v hlíně používám Floria na palmy a nemůžu si to vynachválit :-) Nicméně nejsem žádnej profík, dělám si tím jen radost, takže profíci to uměj hnojit lépe a mnohem dráž :-)

Old Post 27-07-2015 v 15:44 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 291

chcanky 1 ku 10 by mely stacit, proplach vetsinou neni nutny

Old Post 28-07-2015 v 17:20 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 292

Letos se mi osvědčil slepičinec a ted už dávam Alga bloom od Plagronu a pk od Atami, poslední měsíc jim dám Bloom stimulátor taky od Atami.
Máte někdo zkušenosti se slepičincem v květu?

Až přijdu na to jak vkládat foto tak nějaký dam

Naposledy upravil Mígl 31-08-2015 v 05:46 AM

Old Post 30-08-2015 v 20:47 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bushino
Nový Člen

Karma uživatele Bushino - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 293

No, vlastní zkušenost mám takovou, že jsem vykopal záhon, posekal zahradu, naházel to do záhonu a dosypal zemí. Zasypal cereritem a zasadil vokurky. Pak až do fáze květu hnojil Krystalonem Start, potom Krystalon Plod a květ. Kytky jsou obrovský, takovejch 3,5m... a to každej víkend dostaly zástřih tak 20 cm

Takže závěrem na domácí pokouření podle mě nějaký spešl hnojiva nemá cenu kupovat

[z]

Old Post 06-10-2015 v 01:23 AM
Bushino je offline   Profil uživatele Bushino   Find more posts by Bushino   Foto galerie člena Bushino   Click here to Send Bushino a Private Message   Add Bushino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 294

Chystam se sadit pristi rok outdoor do zeme na zahrade, tak si zjistuju vse na pripravu na pristi rok.. Jen mi porad neni uplne jasna predpriprava pudy...

Pred zimou rozkopu celou plochu pudy do hliubky pulmetru a smicham to s prirodnimi hnojivy, pak na jare az budu sazet kytky z kvetinacu, tak to tam zas rozkopu a udelam pro ne jamicky do kterych se vejdou... Tj nepouziju vubec substrat.. Pouze na zacatek rustu v kvetinacich..

Nebo bude lepsi variantou pudu pred zimou smichat s substratem? Vydrzi substrat do jara? pak tam udelam jamicky a zasadim kytky..

Mam totiz kvalitni outdoor semena, a nejsem si jisty zda ta puda co mame (Byla docela vlhka, ale ne tak moc) bude kvalita..Tak proto se bojim ze mi to posere a uvazoval sem ze bych do ni predmichal substrat v zime a to uz nejak pomuze na jare...

Slunce tam bude svitit prime ale tak 3/4 obyvkleho denniho casu kvuli jednomu velkemu orechu stinicim kytky z leve strany kdyz se divam proti slunci od mista kytek, to by taky mohlo pomoct aby puda nebyla v lete tak moc sucha...

Jeste poslendi otazka mam tech semen 6 a premyslim ze kdyz s tim zacinam (nejvetsi obavu mam o slunce) tak nebude lepsi mit 3 kytky v zemi a 3 v kvetinacich (20l) ktere budu presunovat za sluncem)...?

Old Post 12-11-2015 v 17:25 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 295

No já pěstuji v kýblech. Má to několik výhod a jednu nevýhodu. Výhody jsou že tam máš dole keremzit a nad tím kvalitní zeminu, což kytce prospívá. Rovněž vidím při zalévání, kdy začne voda vytékat ze spoda. A v případě nouze (možnost krupobití, atd.) můžu kytku uklidit do bezpečí. Na druhou stranu je blbé že to musíš zalévat častěji, než když máš kytku v zemi. Takže se rozhodni sám.
To zda dát kupovaný substrát do země, záleží na tom jakou máš půdu k dispozici. Pokud to je nějaká kamenitá drť, nebo jíl, tak pochopitelně koupenej substrát tam dej (klidně na podzim a promíchanej s granulovaným hnojem). Pokud máš dobrou půdu, tak stačí zkypřit a dát hnůj a v květnu sázet jen do malých děr.

Old Post 13-11-2015 v 07:19 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 296

Mard-proč sázet do malých děr?Mám vyzkoušeno,že je to naopak lepší mít připravenou větší díru.

Old Post 13-11-2015 v 10:55 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 297

citace:
Původní příspěvek od vv2
Mard-proč sázet do malých děr?Mám vyzkoušeno,že je to naopak lepší mít připravenou větší díru.


Proč bych to znova rozkopával? Na podzim zkypřím do hloubky rýčem a koncem jara už pak sázím do malé díry.
Ale jak píšu výš - když je blbá půda, tak udělám velkou díru a do ní dám substrát a to toho teprve sázím. Mezi námi děvčaty, když je kamenitá půda tak je snad lepší pěstit v kýblu, než se lomozit s krumpáčem :-(

Old Post 13-11-2015 v 13:34 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 298

Mard-jj,už jsem v obraze.Ta větší díra byla připravena již na podzim.Sám právě dělám trochu větší a mám s tím dobré zkušenosti.Osobně dělám díru cca 70-80cm do hloubky a průměr cca 60-70cm,vyplněno mixem kompostové zeminy,plus černá oranice plus hnojivo plus perlit.Kytí cca 4m na výšku:-).

Old Post 13-11-2015 v 18:31 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanns-G
Nový Člen

Karma uživatele Hanns-G - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 299

Čus,
nejlepší zkušenosti mám s koňským hnojem.Pořádně prohnojím na podzim hlínu a zaleju.Rostlinky pak už vůbec nepřihnojuji,jen zalévám vodou.Final solution na konec je taky fajn.Dříve jsem používal Kristalon,ale chut pak nebyla nic extra,protože jsem asi pořádně nevyčistil hlínu.Reději jsem začal používat bio produkty.Plagron Start používám ve skleníku na růst a na květ Plagron Alga bloom v kombinaci se substratem Na výsev a množení a perlitem.Dva týdny před sklizní Final Solution-vynikající výnos,vůně,účinky a chuť.

Old Post 24-11-2015 v 00:07 AM
Hanns-G je offline   Profil uživatele Hanns-G   Find more posts by Hanns-G   Foto galerie člena Hanns-G   Click here to Send Hanns-G a Private Message   Add Hanns-G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 300

chtěl by sem se zeptat těma kopřivama kdy začit hnojit ? děkuju za odpověd

Old Post 18-03-2017 v 09:04 AM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 301

chtěl by sem se zeptat těma kopřivama kdy začit hnojit ? děkuju za odpověd

Old Post 18-03-2017 v 09:14 AM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawed
Stálý Člen

Karma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 302

Kopřivy obsahují hodně dusíku, takže je to hnojivo hlavně pro růst.Bývá hodně silné ,tak opatrně s dávkováním.Obecně zavni hnojit ,když ma rostlina aspoň 3 patra...

balkón 08

Bio Jungle outdoor "Murthau and RiX"

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51986[/url]

Old Post 18-03-2017 v 09:31 AM
dawed je offline   Profil uživatele dawed   Find more posts by dawed   Foto galerie člena dawed   Click here to Send dawed a Private Message   Add dawed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EqwiLL
Stálý Člen

Karma uživatele EqwiLL - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 303

[účet odstraněn]

Old Post 20-03-2017 v 21:41 PM
EqwiLL je offline   Profil uživatele EqwiLL   Find more posts by EqwiLL   Foto galerie člena EqwiLL   Click here to Send EqwiLL a Private Message   Add EqwiLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7420480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív