Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Pachový filtr – jak na něj za pár korun
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kubisss
Nový Člen

Karma uživatele Kubisss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 33

zdarec, myslite nekdo ze by slo udelat pachovy filtr z filtru z digestore s aktivnim uhlim? Moje predstava by byla asi tak ze vezmu plasovou rouru na odpad, a do ni bych do nekolika vrstev vlozil na kolca narezany filtr a u plvni a posledni vrstvy bych to po obvodu zajistil silikonem.....myslim ze by to melo byt funkcni, nenarocne na vyrobu a levne....napiste prosim nekdo jestli mate podobnou zkusenost. Mozna ze to zitra zkusim udelat....uz mi totiz pekne smrdi pokoj....a to jsou teprv 10 cm vysoke

začinám, zkouším, snad se zhulím.....

Old Post 05-12-2011 v 20:12 PM
Kubisss je offline   Profil uživatele Kubisss   Find more posts by Kubisss   Foto galerie člena Kubisss   Click here to Send Kubisss a Private Message   Add Kubisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 34

Me by zajimalo jestli to ma nekdo spocitano, jaka je potreba vrstva uhli na kontretni prutok vzduchu (nebo objem skrine) ? Nebo ho vsichni delate metodou pokus-omyl?

Old Post 05-12-2011 v 20:43 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubisss
Nový Člen

Karma uživatele Kubisss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 35

Tak jsem to sestrojil no a musim rict ze za cca 2 hodky to profiltrovalo celky pokoj a je po smradu.....dle potreby jen vymenim filc do digestore a hotovo....

začinám, zkouším, snad se zhulím.....

Old Post 06-12-2011 v 13:48 PM
Kubisss je offline   Profil uživatele Kubisss   Find more posts by Kubisss   Foto galerie člena Kubisss   Click here to Send Kubisss a Private Message   Add Kubisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 36

2Kubiss: Muzes sem hodit nejaky fotky? Jaky jsou rozmery filtru a jaky ma prutok tvuj vetrak?

Old Post 06-12-2011 v 17:27 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubisss
Nový Člen

Karma uživatele Kubisss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 37

Nejak jsem nepřišel na to jak sem vložit fotku. Ale jednoduše, koupil jsem flexi hlinikovou rouru k digestori, ustrihl jsem z ni asi 30 čísel, a na konec pridelal větrák a zaizoloval. Na druhou stranu jsem pridelal a zaizoloval dalsich cca 10 centaku trubky a dovnitř jsem naskladal asi 8 vrstev uhlikoveho filtru. Tento konec se da kdykoliv vydělat a vyměnit filtr. Moje zena jak ji dela spatne pach z trávy tak to uz vubec necítí. Otazkou je jestli to zvládne i rust palic. Kdyz ne tak přidám vrstvy filtru. Co se tyce průtoku tak to nemam tušení, větrák nema žádné parametry, je to moje prvni kolo a delal jsem to od oka. Cena 300 kč, a v případě potřeby dokoupim jen filtr za 130 kc z kterého se da nastrihat cca 20 vložek...takze asi tak...

začinám, zkouším, snad se zhulím.....

Old Post 07-12-2011 v 07:35 AM
Kubisss je offline   Profil uživatele Kubisss   Find more posts by Kubisss   Foto galerie člena Kubisss   Click here to Send Kubisss a Private Message   Add Kubisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Colombo
Nový Člen

Karma uživatele Colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 38

taky budu vyrabet, dekuji za inspiraci.
Doted jsem pouzival universalni do digestore, ale je malo ucinny a stoji 150.- takze aby fachal je potreba zakoupit aspon dva a ty vydrzi max dve kola

Takze ted mam jasno do ceho pujdu

Ric Pic

Old Post 09-02-2013 v 17:35 PM
Colombo je offline   Profil uživatele Colombo   Find more posts by Colombo   Foto galerie člena Colombo   Click here to Send Colombo a Private Message   Add Colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2019 - Vaporizér - Jak na něj za pár korun - 128 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8231080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív